Kohutav töökaaslane!

Kas leidub kollektiivis selline inimene kellega on raske hakkama saada? Raske kolleegiga läbisaamiseks on soovitatav siiski jääda viisakaks ja asjalikuks. Ebameeldivad töökaalased võib jagada viide rühma. Siin mõned soovitused, kuidas nendega hakkama saada.

Negatiivne haliseja

Tema arvates on kõik alati halvasti. Tööd on kas liiga vähe või liiga palju, tagasiside on alati negatiivne, keegi ei mõista kui suurepärane ta on. Ta vihjab alalõpmata et annab lahkumisavalduse, kuid see jääb vaid jutuks. Läheb tõeliselt endast välja iga temale antud tööülesande peale.

Käitu nii:

Kui usud, et tema kurtmine lõpeb teda ära kuulates, eksid täielikult. See on inimene, kes soovib oma halisemisega saada publikut. Kui jaksad teda kuulata, käib ta su järgi ja jätkab oma virisemist lõputult, seega püüa teda vältida, öeldes näiteks, et sul on üks kiire töö vaja ära lõpetada.

Pahatahtlik keelepeksija

Tüüp kes üritab olla sõber peaaegu kõikidega. Soovib igaühega suhelda ja kõike võimalikku inimesest teada saada, et siis sobival hetkel saaks seljataga korralikult taga rääkida. On spetsialiseerunud rikkuma inimeste vahelisi suhteid.

Käitu nii:

Ära mine kaasa tema keelepeksuga. Kui ühined temaga, pead mängima tema reeglite järgi. See inimene ei taha aru saada vihjetest, talle tuleb öelda otse: "Nüüd läksid küll liiale, asjad ei ole nii."?

Kõiketeadev ninatark

Teeb näo nagu kuulaks aga tegelikult ei kuula kunagi. Tal polegi vaja, sest tal on alati õigus ja vaid tema arvamus loeb. Kui juhtud olema temaga erimeelt, peab ta sulle tunnise loengu sellest, kui rumalad on sinu mõtted. Trügib alati esiplaanile.

Käitu nii:

Kui julged kahelda tema arvamuses, saab sinust tema vihavaenlane. Ninatarkadel on tihti täiskasvanu arukus, kuid puberteedi tundeelu. Ta on suure egoga inimene, kelle arvates on hirmutav anda ruumi ka teiste mõtetele. Kui ta juhtub näiteks olema esimees, siis teda ei ole kunagi kohal, kui on tõesti abi vaja. Ta ei ole käed mullas tüüp-vaid parema meelega mängib tuttmütspeas golfi.

Ajudeta vedelvorst

üldjoontes leplik ja süütu lobiseja, kuid oskab olla tõeliselt närvesööv. Jahvatab omi asju märkamata, et teiste töö saab tänu tema lobisemisele segatud. Loeb üles kõik tööd mis tal on vaja teha ja üritab näida tegusana, kuigi tegelikkuses kasutab aega netis surfamiseks ja sõpradele helistamiseks. Ometi pole ta ka mitte nii rumal, et ülemusele vahele jääda.

Käitu nii:

See inimene üritab varastada teiste tööaega.Ta ei austa teise aega ega saa ka aru vihjetest. Tuleb öelda lihtsalt otse ja viisakalt, et mul on tõesti kiire ja ei jõua sinuga praegu lobiseda. Siis lepite kokku täpse aja millal on sul temaga aega seda asja arutada.

Ebaaus mängija

Manipuleerib inimesi osavalt, ümbritsedes ennast vaid väga täpselt valitud inimestega. Tema heatahtlikkus sinu suhtes võib lõppeda ühe ainsa veaga sinu poolt. Temaga peab olema ühel lainel, et mitte sattuda tema ebasoosingusse. On pika vihaga ja ei vali vahendeid vihavaenlase hävitamiseks.

Käitu nii:

Ta on märter, kes on võimeline valama krokodillipisaraid vaid selleks, et sind testida. Info hankimine ja selle kasutamine on tema oskus kasutada võimu. Ta käitub täiesti erinevalt erinevate inimestega, mõnega on supersõbralik ja mõnega superraske.Temaga saab hakkama, kui kui oled oma töös osav, koolitad ennast ja saad läbi teiste kolleegidega. Tema ohvriks satub tavaliselt üksi jäänud inimene.

Osale arutelus

 • Helle Laan

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

KAAMOS GROUP otsib BÜROOJUHTI

Kaamos Group OÜ

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara