Viimane päev

Dieet on lõpuks läbi!!!

85,4kg on lõppskoor. 92 kg pealt 85,4 kg peale 13 päevaga polegi ehk nii halb. Eesmärgid olid küll kõrgemad, aga hea, et niigi läks. 6,6 kg on minu jaoks päris hea.Dieedi alguses olid probleemsed väikesed söögikogused. Dieedi lõpus olid kogused juba sellised, et ei jõudnud ära süüa, aga siis oli suurimaks probleemiks maitsetus. Kui järgi hakata mõtlema, siis ainus maitsestatud toit kahe nädala jooksul oli sink. Kiusatusi dieet katki jätta oli esimesel nädalal. Teisel nädalal polnud sugugi raske vaadata kodus, tööl või firma suvapäevadel inimesi head ja paremat söömas. üleüldises plaanis pidasin dieedist kinni väga täpselt. Ilmselt kaks eksimust tegin. Esiteks sõin esimesel nädalal kuumsuitsu turska, kus võis sees ka pisut soola olla (teisel nädalal asendasin keedetud mintai fileega). Teiseks ei söönud teise nädala kolmandal päeval lillkapsast kohe üldse, kuigi ette oli nähtud 200g. Lillkapsast ei taha mõnda aega kohe nähagi!Olen selle dieedi jooksul inimestele ka korduvalt rääkinud, et see 13 päeva oli minu jaoks ennekõike nii nimetatud vahetsoon vanade söögi- ja terviseharjumuste ning uute vahel. On selge, et esialgu tuleb kilo kuni poolteist juurde, aga katsun targema söömise ja tervisespordiga ikkagi saada kaalu stabiilselt 85-86kg peale.

On VÄLISTATUD, et ennast nüüd ogaraks söön ja septembri või oktoobri alguseks tagasi üle 90 kg olen. Seda ei juhtu. Olen võtnud seisukoha, et vähemalt kuni jõuludeni õlut ei joo üldse, sealiha ja saia söön minimaalselt. Katsun saada hakkama tervislikumalt kui varem.

Kokkuvõtteks: Dieet ei olnud füüsiliselt raske. Kui üldse, siis esimesel nädalal pisut meelekindlust nõudev. Kui tekkis ahvatlus, tuli endalt küsida:"? Kas mul ikka on seda grillliha või kommi või juustu või vorsti hetkel vaja?"?. Vastus oli loomulikult, et ei olnud otseselt vaja. Sarnaselt küsisin ma endalt ehk 5-10 korda selle dieedi jooksul (sugugi mitte tihti) ja iga kord aitas vastus kiusatust võita. Soovitan ka selle blogi lugejatel dieet järgi proovida. Kui 13 päeva ülejõu käivana tundub, tehke alustuseks see versioon, kus kuuendal päeval katki saab jätta.

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara