Vahvaid lasteütlusi

Teada on, et lapsesuu ei valeta. Alljärgnevalt on mõnusaid ütlusi üles tähendanud Tallinna lasteaia Vikerkaar Tiigri ja Sipsiku rühma õpetajad.

Minge just sellise rõõmsa meeleoluga uude aastasse :)

Johanna ( 4.a ) jookseb lasteaia magamistoast pöörase kiirusega õpetaja juurde ja teatab ise hingeldades: "Anna mulle ruttu emast Barbit!!!"

***

Tiigri rühma toodi uus nahkdiivan puhkenurka. Emma ( 4. a ) teatab järgmisel päeval tööle tulnud õpetajale: "Tule vaata, meil on nüüd uus lasteaed!!!"

***

Hommikul Kuulamise - kõnelemise tunnis räägime teemal: Mütsid pähe, sallid kaela.Õpetaja küsib: "Mis juhtub lapsega, kui ta paneb end liiga paksult riidesse?"

Vastab Carl Oscar Richard ( 5. a ) õudu täis näoga: "Siis hakkab ninast verd jooksma!"

***

Hommikul Kuulamise - Kõnelemise tunnis on vestlusteemaks tervis. Õpetaja küsib: "Lapsed, kes teab, mis see tervis üldse on?"

Kai Helena ( 4.a. ): "Tervis on see, kui klaase kokku lüüakse!"

***

Lapsed istuvad laua ääres ja joonistavad autosid. Lapsed hakkavad rääkima teemal, mis autod nende vanematel on.Carlos: "Minu isal on Wolksvagen Golf"Johanna: "Minu emme sõidab BMWga"Elisabeth: "Minu issil on Madzda"

Kaisa Silva ( 4. a. ) teatab uhkusega: "Aga minu issi auto nimi on Takso!"

***

Mänguhoos nukunurgast mängib Karl Jakob ( 5.a. ) telefoniga rääkimist, ise ärritunult: "Hallo politsei?! Tulge kohe siia, ühed beebid teevad siin pahandusi!!!"

***

Johanna ( 5.a. ) saabub hilinemisega lasteaeda, kuna käis arsti juures veenist analüüsi andmas ja teatab õhinaga õpetajale ja teistele lastele: "Mina käisin, mina käisin verd imemas!!!"

***

Tunnis räägitakse loomadest kevade hakul. Õpetaja küsib: "Lapsed, kas te teate, miks jänes kevadel karva vahetab?"

Kai Helena ( 5.a. ): "Sest päike soojendab teda!"

***

Robert ( 5.a. ) teatab täiesti tõsimeeli: "Kui ma suureks saan, siis ma leiutan sellise kella, mis muudab mind ükskõik kelleks! Ausalt!"

***

Õpetaja küsib lastelt: "Mis on abielu?"

Mikk ( 4.a. ) teatab: "Siis kui oled naisega sõbralik ja rõõmus, siis ongi abielu!"

***

On vaatlemise ja uurimise tund ja õpetaja õhutab lapsi puid kallistama, et tunnetada kas, puudes on energia.Õpetaja ütleb: "Kaur, kallista sina ka."

Kaur ( 4.a. ): "Ma praegu veel ei kallista seda puud, ma pole harjunud nii suurt puud kallistama, oota natuke "¦"

***

Arutletakse teemal abielu.Õpetaja küsib: "Poisid kas teie ka abiellute kui suureks saate?"

Kaur ( 4.a. ) teatab rahumeelselt: " Jah, sest naine tahab!"

Osale arutelus

  • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kuninglik Saku mõis – pealinnast vaid 11 km kaugusel

Tallinnast vaid 11 km kaugusel rohelusse mattunud Saku mõis sobib suurepäraselt nii koosolekute, seminaride, konverentside kui firmapidude korraldamiseks. Väärika ajalooga Saku mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kaunimaid.

Tallinna Õpetajate Maja – väärikas peo ja koolituskoht vanalinna südames

Tallinna Õpetajate Maja on raekoja platsi ääres asuv kolmest majast koosnev kompleks, kus on võimalik korraldada pidusid, konverentse, koolitusi, vastuvõtte, kontserte ja palju muud.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

ADVOKAADIBÜROO RASK otsib SEKRETÄRI

Tammiste Personalibüroo OÜ

10. juuni 2018

Teabevara