Vahvaid lasteütlusi

Teada on, et lapsesuu ei valeta. Alljärgnevalt on mõnusaid ütlusi üles tähendanud Tallinna lasteaia Vikerkaar Tiigri ja Sipsiku rühma õpetajad.

Minge just sellise rõõmsa meeleoluga uude aastasse :)

Johanna ( 4.a ) jookseb lasteaia magamistoast pöörase kiirusega õpetaja juurde ja teatab ise hingeldades: "Anna mulle ruttu emast Barbit!!!"

***

Tiigri rühma toodi uus nahkdiivan puhkenurka. Emma ( 4. a ) teatab järgmisel päeval tööle tulnud õpetajale: "Tule vaata, meil on nüüd uus lasteaed!!!"

***

Hommikul Kuulamise - kõnelemise tunnis räägime teemal: Mütsid pähe, sallid kaela.Õpetaja küsib: "Mis juhtub lapsega, kui ta paneb end liiga paksult riidesse?"

Vastab Carl Oscar Richard ( 5. a ) õudu täis näoga: "Siis hakkab ninast verd jooksma!"

***

Hommikul Kuulamise - Kõnelemise tunnis on vestlusteemaks tervis. Õpetaja küsib: "Lapsed, kes teab, mis see tervis üldse on?"

Kai Helena ( 4.a. ): "Tervis on see, kui klaase kokku lüüakse!"

***

Lapsed istuvad laua ääres ja joonistavad autosid. Lapsed hakkavad rääkima teemal, mis autod nende vanematel on.Carlos: "Minu isal on Wolksvagen Golf"Johanna: "Minu emme sõidab BMWga"Elisabeth: "Minu issil on Madzda"

Kaisa Silva ( 4. a. ) teatab uhkusega: "Aga minu issi auto nimi on Takso!"

***

Mänguhoos nukunurgast mängib Karl Jakob ( 5.a. ) telefoniga rääkimist, ise ärritunult: "Hallo politsei?! Tulge kohe siia, ühed beebid teevad siin pahandusi!!!"

***

Johanna ( 5.a. ) saabub hilinemisega lasteaeda, kuna käis arsti juures veenist analüüsi andmas ja teatab õhinaga õpetajale ja teistele lastele: "Mina käisin, mina käisin verd imemas!!!"

***

Tunnis räägitakse loomadest kevade hakul. Õpetaja küsib: "Lapsed, kas te teate, miks jänes kevadel karva vahetab?"

Kai Helena ( 5.a. ): "Sest päike soojendab teda!"

***

Robert ( 5.a. ) teatab täiesti tõsimeeli: "Kui ma suureks saan, siis ma leiutan sellise kella, mis muudab mind ükskõik kelleks! Ausalt!"

***

Õpetaja küsib lastelt: "Mis on abielu?"

Mikk ( 4.a. ) teatab: "Siis kui oled naisega sõbralik ja rõõmus, siis ongi abielu!"

***

On vaatlemise ja uurimise tund ja õpetaja õhutab lapsi puid kallistama, et tunnetada kas, puudes on energia.Õpetaja ütleb: "Kaur, kallista sina ka."

Kaur ( 4.a. ): "Ma praegu veel ei kallista seda puud, ma pole harjunud nii suurt puud kallistama, oota natuke "¦"

***

Arutletakse teemal abielu.Õpetaja küsib: "Poisid kas teie ka abiellute kui suureks saate?"

Kaur ( 4.a. ) teatab rahumeelselt: " Jah, sest naine tahab!"

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine