Kuidas varjata... suurt tagumikku

Prink tagumik on iga naise uhkus. Aga mis siis, kui see polegi enam nii väga prink? Taga nutta oma kadunud ilu? Katta oma daamilik uhkus ebamääraste ja vormitute hõlstidega või mitte hoolida standarditest ja tõmmata jalga nimelt üliliibuvad teksad? Ei see ega teine ega kolmaski. Tehke hoopis oma "veast" voorus.

Kui istmik on madalal

Teksad

- sirge klassikalise lõikega või kegrelt kloÅ?Å?. Lihtsate taskutega, mis asuvad keskel. Katsuge hoiduda mistahes kaunistustest taskutel, mis tõmbaksid ekstra tähelepanu. Puusapüksid, alt kitsenevad ja liiga kitsad teksad ei kaunista kohe kindlasti.

Millega kanda?

Taljesse töödeldud pluuside ja jakkidega. Jalanõud võiksid (peaksid)kohe kindlasti kontsadega olema.

Kleit - võiks olla kõrgendatud pihaga, ampiirstiilis (keegi ei tea kust jalad algavad ja kui pikad nad on). Pliiats-kleidid ja vutlar-kleidid sobivad teile suurepäraselt, need suudavad ühtlustada kõik, ainult pidage meeles, tingimata peavad olema kontsad! Eriti hea mulje saavutate täistatallaga kingadega. Kleit ja jalanõud peaksid olema too-toonis, mitte murdma siluetti, niiviisi pikendate oma figuuri.

Kui teil on "kalifeed"

Teksad

- ei kaunista teie figuuri, sest joonistavad "kõrvad" väga täpselt välja. Hoiduge madala vöökohaga teksadest, sest need rõhutavad rasket alaosa veelgi. Kaunistustega ja silmatorkavaid teksasid pole samuti mõtet kanda. Kuid kõik see ei tähenda, et teksad oleksid täiesti tabu, valige mudelid, mis on laiad ja sirged, kõrge taljega ja väikeste pealepandud taskutega. Kandke neid pikkade tuunikatega, mis on kergalt kehasse töödeldud (mitte vormitute kottidega).

Kõige olulisem

- andke kontsadega oma kehale pikkust juurde.

Kleit - taljesse võetud, tugevalt alt laienev, see katab elegantselt teie puusad. Kaunid ja silmatorkavad pärlid juhivad pilgu ebasoovitavast piirkonnast eemale. Sama efekti saavutate ka muljetavaldava dekolteega. Ja jällegi kontsad- ilma nendeta ei saa kohe kindlasti! Hoiduge moodsatest kleitidest, mis on vaba taljega kuid liibuvad puusadel.

Kui istmik on "liiga prink"

Teil on seksikas tagumik - nii et näidake seda! Teksad on teie trump! Talje olgu parem madalal kui kõrgel, kuid kõige parem kui see on oma õigel kohal. Nagu ka taskudki - need peavad olema klassikalise kujuga ja asuma täpselt keskel (mitte aga roomama kuskile alla või külgedele). Püksid olgu sirged, natuke sääremarja kohalt laienevad. See aitab jalgu pikemana näidata. üles leidke midagi, mis oleks parasjagu liibuv ja kehasse töödeldud. Kindlasti peaksite rõhutama oma taljet. Korseti-tüüpi pluus sobib ka väga hästi. Laitmatult sobib teile pikk särk, mis ulatub just tagumikuni. Ja kindlasti vöö, mis rõhutab puusajoont.

Kleit

- ideaalne on

vintage-

stiil. Kõige paremini sobib rõhutatud vööosaga kleit. Kes pole selliseks enda eksponeerimiseks sisemiselt veel valmis, kandke alt laienavat kleiti. Seelikute puhul kehtib sama printsiip: julgetele - pliiats-seelik,  mitte nii julgetele - kloÅ?Å?.

Kõrged kontsad teevad silueti õhulisemaks. Hoiduge sirgetest kotjatest kleitidest, need muudavad teid tumbadeks, aga teie olete ju antiikne ilujumalanna!

Osale arutelus

  • Helle Laan

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

ADVOKAADIBÜROO RASK otsib SEKRETÄRI

Tammiste Personalibüroo OÜ

10. juuni 2018

Teabevara