Tanel Padari püksata vallatus

Täpselt kolm aastat tagasi ilmus Kroonikas pildiseeria, millesarnast polnud kõmumeedia tegijad ja tarbijad varem näinud. 19-l pisikesel mobiiliga pildistatud kaadril poseerib Eesti rocki imelaps Tanel Padar. Ja mitte lihtsalt poseerib, vaid imelaps on piltidel püksata ning tema kallal toimetab keegi brünett neiu.

Minu käest küsiti pärast uduste Å?okifotode ilmumist sada korda: miks Kroonika need pildid avaldas? Ja ma vastasin: kõmust toituv ajakiri, kes SELLISED fotod tähelepanuta jätab, ei ole professionaalne. Lugejal ON õigus teada, kuidas veedab oma vaba aega miljonite lemmik Tanel Padar. Jätta lugeja sellisest meelelahutusest ilma oleks olnud patt.

Taksoistmelt leitud telefon?

Piltide toimetusse laekumise lugu oli väga salapärane. Tegevtoimetajale saabus e-kiri, kus küsiti esmalt, kui palju me skandaalse materjali eest maksame. Kindlat vihjetasu oli rahajanustele kaastöö pakkujatele keeruline öelda, sest see sõltus materjalist - põrsast ei saa ju kotis osta. Nii vastasime ka sellele noormehele, et vihjehonorar kõigub 500-st kuni paari tuhande kroonini, oleneb, kui kuum info on. Vastus tuli, et on olemas skandaalsed fotod ja puudutavad Tanel Padarit. Piltide hind 3000 krooni, võtke või jätke.

Hea küll, saatke pildid ja me vastame, kas hind on kaupa väärt.

Meiliboksi saabunud udupildid olid tõepoolest küsitud hinda väärt. Kaubelda Salapärase Saatjaga ei õnnestunud ja raha tuli ära maksta. Kust te need pildid saite, küsisime saatjalt. Vastuseks saabus häma, et nad leidsid - tundus, et pilditeema ja rahajagamisega tegeles suurem seltskond - telefoni taksoistmelt ja seal sees olid pildid Tanel Padarist. ühesõnaga - linnuke akna taga siristas! Loe edasi

Osale arutelus

  • Ingrid Tähismaa

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Toosikannu puhkekeskus Käru vallas Raplamaal

Raplamaal asuv Toosikannu puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Aga mitte ainult – Toosikannus asub Eesti esimene ja ainus loomapark ning lisaks tähtpäevade tähistamisele on see suurepärane koht asjalikele koosolekutele ja konverentsidele.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

ADVOKAADIBÜROO RASK otsib SEKRETÄRI

Tammiste Personalibüroo OÜ

10. juuni 2018

Teabevara