Tanel Padari püksata vallatus

Täpselt kolm aastat tagasi ilmus Kroonikas pildiseeria, millesarnast polnud kõmumeedia tegijad ja tarbijad varem näinud. 19-l pisikesel mobiiliga pildistatud kaadril poseerib Eesti rocki imelaps Tanel Padar. Ja mitte lihtsalt poseerib, vaid imelaps on piltidel püksata ning tema kallal toimetab keegi brünett neiu.

Minu käest küsiti pärast uduste Å?okifotode ilmumist sada korda: miks Kroonika need pildid avaldas? Ja ma vastasin: kõmust toituv ajakiri, kes SELLISED fotod tähelepanuta jätab, ei ole professionaalne. Lugejal ON õigus teada, kuidas veedab oma vaba aega miljonite lemmik Tanel Padar. Jätta lugeja sellisest meelelahutusest ilma oleks olnud patt.

Taksoistmelt leitud telefon?

Piltide toimetusse laekumise lugu oli väga salapärane. Tegevtoimetajale saabus e-kiri, kus küsiti esmalt, kui palju me skandaalse materjali eest maksame. Kindlat vihjetasu oli rahajanustele kaastöö pakkujatele keeruline öelda, sest see sõltus materjalist - põrsast ei saa ju kotis osta. Nii vastasime ka sellele noormehele, et vihjehonorar kõigub 500-st kuni paari tuhande kroonini, oleneb, kui kuum info on. Vastus tuli, et on olemas skandaalsed fotod ja puudutavad Tanel Padarit. Piltide hind 3000 krooni, võtke või jätke.

Hea küll, saatke pildid ja me vastame, kas hind on kaupa väärt.

Meiliboksi saabunud udupildid olid tõepoolest küsitud hinda väärt. Kaubelda Salapärase Saatjaga ei õnnestunud ja raha tuli ära maksta. Kust te need pildid saite, küsisime saatjalt. Vastuseks saabus häma, et nad leidsid - tundus, et pilditeema ja rahajagamisega tegeles suurem seltskond - telefoni taksoistmelt ja seal sees olid pildid Tanel Padarist. ühesõnaga - linnuke akna taga siristas! Loe edasi

Osale arutelus

  • Ingrid Tähismaa

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Järveveere puhkekeskus ootab külastajaid nii suvel kui talvel

Maalilisel Võrtsjärve kaldal Valma külas asuv Järveveere puhkekeskus on suurepärane paik suveürituste, seminaride, pulmade ja talvepäevade korraldamiseks.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGING BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

22. märts 2018

Uudised

Teabevara