Tallinna Rahvaülikoolis algasid lahtiste uste päevad

Tänasest 15. maini kestavad Tallinna Rahvaülikoolis (Estonia pst 5a) lahtiste uste päevad, mille käigus tutvustab teenekas kool avatud töötubade, näituste ja kontsertide kaudu kõiki võimalusi, mida kool õpihuvilistele pakub.

 

Rahvaülikooli ruumid on avatud tööpäevadel kell 12 - 19, laupäeval 11 - 17,

13. mail kell 12 -15.

Esimesel korrusel on välja pandud näitus joonistus- ja maalikursuslaste töödest (õpetajad ülle Marks ja Zair Zeilanov). Samal korrusel saab näha Heino Kivihalli õpilaste kalligraafiatöid ja valikut õpetajate Marja Matiiseni, Ivi Laasi ja Kristiina Halbergi käsitöökursustel valminust, 4. korrusel on avatud Jüri Sillarti fotokursustel valminud tööde näitus.

 

9. mail kell 11 saab jälgida, kuidas valmivad ikebanaseaded, 12. mail kell 17.30 annavad kontserdi kitarri- ja lauluõpilased.

 

Neile, kes soovivad isetegemisest rõõmu tunda, on 13. mail kell 13-15 avatud Ulve Kangro rätinuku tegemise töötuba ja 15. mail kell 17.30 jaapani kalligraafia töötuba, mille läbiviimisel abistab Jaapani saatkond. Töötuba juhendavad Ai Yoshida ja Kertu Bramanis ja sellel osalemiseks tuleb eelnevalt registreeruda tel 6306508.

 

Kodulehel www.kultuur.ee on välja pandud uued kursused, millele saab registreeruda. Nende nimekiri täieneb.

 

Kool on tegutsenud järjepidevalt 50 aastat, neist viimased kümme praeguses asukohas Estonia pst 5a.

Osale arutelus

  • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara