Vanemad naised toituvad kõige tervislikumalt

Toiduliidu tellimusel möödunud aasta sügisel valminud uuringust selgus, et suurem osa eestimaalastest peab oma igapäevast toitumist rohkem või vähem tervislikuks, kirjutab Tarbija 24.

Teadlikult toitub tervislikult seejuures 12 protsenti küsitletutest ning üldiselt peab oma igapäevast toitumist tervislikuks veel 51 protsenti.

Samuti selgus uuringust, et mida vanemad inimesed on, seda tervislikumalt nad enda hinnangul toituvad. Naised pööravad meestega võrreldes suuremat tähelepanu sellele, mida suhu pistavad: naistest peab oma toitumist tervislikuks kokku 70 protsenti, meestest aga 55.

üllatuslikult selgus, et Tallinna elanikud peavad oma toitumist tervislikumaks kui maa-asulate elanikud, mis uuringut tutvustanud Faktum & Ariko uuringute juhi Kalev Petti sõnul võib olla seotud toiduainete kehvema valikuga maakohtades.

Samas võib see tuleneda ka sellest, et tallinlased on sunnitud kiire elutempo tõttu oma toitumise peale rohkem mõtlema ning neid inimesi, kes tervisliku toitumise nimel rohkem vaeva näevad ja sellele tähelepanu pööravad, on lihtsalt rohkem, kuigi maakohtades ei pruugi inimesed vähem tervislikult toituda.

Teistpidi võib see aga olla tingitud ka pealinlaste parematest rahalistest võimalustest, mis lubavad valida spetsiaalselt tervisele kasulikumat toitu.

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara