Vanemad naised toituvad kõige tervislikumalt

Toiduliidu tellimusel möödunud aasta sügisel valminud uuringust selgus, et suurem osa eestimaalastest peab oma igapäevast toitumist rohkem või vähem tervislikuks, kirjutab Tarbija 24.

Teadlikult toitub tervislikult seejuures 12 protsenti küsitletutest ning üldiselt peab oma igapäevast toitumist tervislikuks veel 51 protsenti.

Samuti selgus uuringust, et mida vanemad inimesed on, seda tervislikumalt nad enda hinnangul toituvad. Naised pööravad meestega võrreldes suuremat tähelepanu sellele, mida suhu pistavad: naistest peab oma toitumist tervislikuks kokku 70 protsenti, meestest aga 55.

üllatuslikult selgus, et Tallinna elanikud peavad oma toitumist tervislikumaks kui maa-asulate elanikud, mis uuringut tutvustanud Faktum & Ariko uuringute juhi Kalev Petti sõnul võib olla seotud toiduainete kehvema valikuga maakohtades.

Samas võib see tuleneda ka sellest, et tallinlased on sunnitud kiire elutempo tõttu oma toitumise peale rohkem mõtlema ning neid inimesi, kes tervisliku toitumise nimel rohkem vaeva näevad ja sellele tähelepanu pööravad, on lihtsalt rohkem, kuigi maakohtades ei pruugi inimesed vähem tervislikult toituda.

Teistpidi võib see aga olla tingitud ka pealinlaste parematest rahalistest võimalustest, mis lubavad valida spetsiaalselt tervisele kasulikumat toitu.

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGING BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

13. märts 2018

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine