Ettevõtted loobuvad suvepäevade korraldamisest

Arileht.ee korraldatud küsitluse põhjal loobub enamik küsitletud ettevõtteid ja asutusi suvepäevadest ja jätab suviste meelelahutusürituste läbiviimise töötajate endi kanda.

Näiteks rohkem kui tuhande töötajaga elektroonikahiiu ABB Eesti haru kõiki töötajaid hõlmavaid suvepäevi sel aastal ei korralda. Ettevõtte kommunikatsioonijuhi Sven Sommeri sõnul korraldavad suvepäevi aga ettevõtte töötajad üksuste kaupa ise, kes teeb mõnetunnise grilliürituse üksuse hoovi peal, kes ühepäevase sisekoolituse.

ürituste väljast sisse ostmist pidas Sommer heade aegade luksuseks. Tema sõnul sunnivad keerulised ajad leidlikkust üles näitama. "Praegu on võimalus teha isegi parem üritus, kui siis, kui kõik oli kinni makstud."

Selle asemel, et ära jätta, tuleks Sommeri hinnangul suvepäevade korraldamist ühel või teisel kujul kindlasti jätkata. "Kui järjepidevus kipub ära kaduma, on traditsioone keeruline taastada," sõnas ta.

Elisa Eesti suhtekorraldusjuhi Marika Raiski sõnul kommunikatsiooniettevõte sel aastal majanduslikel põhjustel suvepäevi läbi ei vii. "Küll aga pidasime juuni alguses traditsioonilist Elisa perepäeva Nõmme spordikeskuses, kus töötajad said osaleda koos laste ja kaasadega," rääkis Raiski.

Ka Eesti Raudtee ei pea sel aastal suvepäevi.

Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ja rahandusministeeriumi esindajad ütlesid, et ministeeriumide suvepäevad toimuvad töötajate initsiatiivil.

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Toosikannu puhkekeskus Käru vallas Raplamaal

Raplamaal asuv Toosikannu puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Aga mitte ainult – Toosikannus asub Eesti esimene ja ainus loomapark ning lisaks tähtpäevade tähistamisele on see suurepärane koht asjalikele koosolekutele ja konverentsidele.

Küsitlus

Kas osaled võistlusel PARIM SEKRETÄR 2018?

 • Osalen ise
  0%
  0%
 • Soovitan kolleegi
  0%
  0%
 • Soovitan tuttavat sekretäri
  0%
  0%
 • Ei osale ega soovita, kuid jälgin võistlust veebis
  40%
  40%
 • Ei osale ega soovita
  50%
  50%
 • Muu
  10%
  10%

Valdkonna tööpakkumised

Maxima otsib BÜROOJUHTI

Maxima Eesti OÜ

24. aprill 2018

Teabevara