Meedikud mures apteegist ostetava puugivaktsiini pärast

Li?­saks vakt?­si?­nee?­ri?­mis?­ka?­bi?­ne?­ti?­le Me?­ri?­met?­sa nak?­kus?­kes?­ku?­ses pa?­ku?­vad vakt?­si?­nee?­ri?­mis?­t ka pe?­rears?­ti?­kes?­ku?­sed, kuid ars?­tid, kel?­lel vakt?­sii?­ni tel?­li?­tud ei ole, saa?­da?­vad pat?­sien?­did tihti ret?­sep?­ti?­ga ap?­tee?­ki, kirjutas Eesti Päevaleht.

Mit?­med pe?­rears?­tid aga ret?­sep?­ti?­de väl?­ja?­kir?­ju?­ta?­mist õigeks ei pea, sest Ees?­ti pe?­rears?­ti?­de lii?­du ju?­ha?­tu?­se liik?­me Dia?­na In?­ge?­rai?­ne?­ni sõnul on ole?­mas oht, et pat?­sient os?­tab ap?­tee?­gist vakt?­sii?­ni, kuid unus?­tab sel?­le näi?­teks käe?­kot?­ti seis?­ma ning soo?­jas ol?­nud vakt?­siin ei ole nak?­ku?­se vas?­tu võit?­le?­mi?­sel tõhus.

"Meie ei vakt?­si?­nee?­ri, kui kee?­gi tu?­leb, vakt?­siin nä?­pus,"? kin?­ni?­tas ka Tal?­lin?­na las?­te?­po?­lik?­lii?­ni?­ku ülemõe ülle Pu?­kk, kelle sõnul osu?­ta?­tak?­se po?­lik?­lii?­ni?­kus küll vakt?­si?­nee?­ri?­mis?­tee?­nust, aga eranditult po?­lik?­lii?­ni?­kus?­se va?­ru?­tud vakt?­sii?­niga, sest siis on kin?­del, et se?­da on hoi?­tud õigesti.

Lii?­va?­laia ap?­tee?­gi ju?­ha?­ta?­ja He?­le?­ne Ju?­han?­so?­ni sõnul võib ret?­sep?­ti?­ga ost?­mi?­se põhju?­seks ol?­la ka see, et vakt?­sii?­ni hind lan?­ges um?­bes pool aas?­tat ta?­ga?­si mit?­mekümne kroo?­ni võrra ja nüüd saab sel?­le kät?­te 355 või vä?­he?­ma kroo?­ni?­ga samas, kui näiteks Lää?­ne-Tal?­lin?­na Kesk?­haig?­la nak?­kus?­kes?­ku?­ses mak?­sab süst täis?­kas?­va?­nu?­le 425 ja lap?­se?­le 350 kroo?­ni.

"Vakt?­sii?­ni?­le ret?­sep?­ti kir?­ju?­ta?­des peaks kind?­las?­ti pat?­sien?­di?­le ütle?­ma, et ta os?­taks ra?­vi?­mi väl?­ja va?­he?­tult en?­ne vakt?­si?­nee?­ri?­ma mi?­ne?­kut, ja sel?­gi?­ta?­ma, miks see olu?­li?­ne on,"? ütles Ravimiameti ravimite osakonna juhataja Katrin Kiisk ja li?­sas, et ala?­ti on võima?­lik pat?­sient ot?­se vakt?­si?­nee?­ri?­mis?­ka?­bi?­net?­ti suu?­na?­ta.

Osale arutelus

  • Meditsiiniuudised

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara