Madonna kontserdiööl on hotellide hinnad laes

Madonna kontserdile järgnevaks ööks leidus eile vabu tube vaid neljas Tallinna hotellis, kuhu pakutavate tubade arv oli kuni kuus korda kallim kui Helsingis.

Pilk hotellireserveerimisportaali booking.com näitab, et 4. augusti ööl pole Tallinnast 100 kilomeetri raadiuses peaaegu üheski Eesti hotellis vaba tuba ning viimaste kohtade eest küsitakse hingehinda.

üleeile pakkusid Tallinnas tuba kahele üheks ööks koos hommikusöögiga veel vaid Reval Hotell Olümpia (4678 krooni), Viru tänaval Baltic Hotel Vana Viru (4615), Toompuiesteele jääv Hotell von Stackelberg (6180) ning Scandic Hotell Palace Vabaduse väljakul (5570). Eile pärastlõunaks olid neist alles vaid Palace"™i ja von Stackelbergi pakkumised - kummaski vaid üks tuba.

Seevastu 5. augusti ööks leiab ööbimisvõimaluse juba enamikust Tallinna hotellidest ja mitu korda odavamalt.

Olümpia hotelli nimetuks jääda soovinud töötaja sõnul oleneb hind alati maja täituvusest ja selline poliitika on hotellil juba aastaid, kelle sõnul on kõrge hinna põhjus tõepoolest Tallinnas toimuv Madonna kontsert.

Osale arutelus

 • Õhtuleht

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara