Rahusta oma taldu

Kui su närvid on läbi, energia otsakorral ning su jalad on näinud ka paremaid päevi, siis võta tingimata ette aroomiteraapiline jalamassaaž. See parandab su meeleolu, vähendab stressi ning toob su sammudesse tagasi vetruvuse. Mis on hea kehale, on hea ka taldadele!

Siin on mõned tavalisemad jalamassaažitehnikad, mida kasutavad professionaalsed pediküürijad. Kui sul puudub abivalmis partner, kes sulle massaaži teeks, ära muretse - neid võtteid on võimalik hõlpsasti ka ise kasutada. Jalamassaaži võid teha kuivadele või veidi õlitatud labajalgadele, kasutades ükskõik millist taimeõli ning paari piiska meelepärast eeterlikku õli.

1. Silitamine ergutab vereringet ja soojendab jalga.

Hoides partneri labajalga varbaid pidi oma käes, alusta pöialdega aeglaselt, pidevalt silitavat liikumist, hakates pihta varvastest ning libisedes endast eemale pahkluuni välja. Siis mine kergemate silitustega tuldud teed tagasi kuni varvasteni. Tee seda 3-5 korda. Nüüd, talda pidevalt pöialdega silitades, hakka pihta päkast, varvaste juurest ning liigu üle tallavõlvi kannani ja tagasi. Talita nii 3-5 korda.

2. Pahkluuringid kaotavad nihestused ja lõdvestavad jalga.

Pane üks käsi peekrikujuliselt kanna alla pahkluu taha, toetades niiviisi pöida ja jalga. Haara teise käega päkast ja pööra pöida aeglselt pahkluu kohalt 3-5 korda kummaski suunas. See harjutus koos korratud pöiamassaažiga sunnib jäikuse taanduma. See on eriti hea harjutus nende jaoks, kes kannatavad artriidi käes.

3. Varvaste sikutamine ja mudimine võib olla uskumatult raustav, kuna varbad on tundlikud.

Haara labajalast kinni tallavõlvi alt. Hoia teises käes oma varvast (võta kõigepealt ette suur varvas), pöidlaga pealt ja nimetissõrmega altpoolt. Liigu päka juurest alustades ning varvast aeglaselt ja pidevalt mudides selle otsani ja tagasi. Seejärel liigu oma nimetissõrme ja pöidlaga taas algusest lõpuni ja tagasi, varvast õrnalt muljudes ja rullides. Korda seda tegevust ülejäänud varvastel.

4. Varvaste silitamine on samuti väga leevendav.

Haara jalalabast pahkluu tagant, hoides kinni kanna alt. Lükka teise käe nimetissõrm kahe varba vahele, libistades seda seal 3-5 korda edasi-tagasi.

5. Talavõlvi muljumine vabastab pikivõlvi sise- ja välispingest.

Hoia oma labajalga nii, nagu 4. astme puhul. Suru tugevasti teise käe randmega, libistades sellega piki võlvi päkast kanna suunas ja tagasi. Talita nii 5 korda. See jalaosa talub väikest lisasurvet, ent ära üle pinguta.

6. Silitamine on hea meetod jalamassaaži alustamiseks ja lõpetamiseks. Korda 1. astet (vt. eespoolt).

Osale arutelus

 • Aive Herja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

KAAMOS GROUP otsib BÜROOJUHTI

Kaamos Group OÜ

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara