Seoses Vabaduse väljaku avamisega muudetakse liikluskorraldust

Kaarli puiestee suletakse Pärnu maantee, Toompea ja Tõnismäe tänavate vahelisel lõigul üldiseks liikluseks neljapäeval, 20. augustil kella 20.00-st kuni 24.00-ni ning homme, 19. augustil kella 7.00-st on parkimiseks suletud Tenniseväljakute parkla, mis jääb suletuks kuni 21. augustini.

 

Autodega ei pääse ka Komandandi teele, mis on avatud ainult jalakäijatele. Samuti ei pääse Kaarli puiesteele Roosikrantsi tänavalt. Peatumine ja parkimine on keelatud Müürivahe tänaval alates Harju tänavast kuni Suur-Karja tänavani. Palume kõikidel autojuhtidel jälgida liiklusmärke ning järgida liiklusereguleerijate märguandeid. üritusele tulijatel palume tulla ühistranspordiga või jalgsi. Jalakäijatel palutakse järgida liikluseeskirju ning teid ületada ainult selleks ettenähtud kohtades.

 

Külastajate jaoks paigaldatakse piiratud mahutavusega tribüün Tenniseväljaku parkla alale. Samuti saab avamist jälgida Jaani kiriku poolselt alalt ning Harju mäe pealt. Liikumine rahvamassis on takistatud, seega on vaja varuda aega ning kannatust.

 

Osale arutelus

  • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara