Seoses Vabaduse väljaku avamisega muudetakse liikluskorraldust

Kaarli puiestee suletakse Pärnu maantee, Toompea ja Tõnismäe tänavate vahelisel lõigul üldiseks liikluseks neljapäeval, 20. augustil kella 20.00-st kuni 24.00-ni ning homme, 19. augustil kella 7.00-st on parkimiseks suletud Tenniseväljakute parkla, mis jääb suletuks kuni 21. augustini.

 

Autodega ei pääse ka Komandandi teele, mis on avatud ainult jalakäijatele. Samuti ei pääse Kaarli puiesteele Roosikrantsi tänavalt. Peatumine ja parkimine on keelatud Müürivahe tänaval alates Harju tänavast kuni Suur-Karja tänavani. Palume kõikidel autojuhtidel jälgida liiklusmärke ning järgida liiklusereguleerijate märguandeid. üritusele tulijatel palume tulla ühistranspordiga või jalgsi. Jalakäijatel palutakse järgida liikluseeskirju ning teid ületada ainult selleks ettenähtud kohtades.

 

Külastajate jaoks paigaldatakse piiratud mahutavusega tribüün Tenniseväljaku parkla alale. Samuti saab avamist jälgida Jaani kiriku poolselt alalt ning Harju mäe pealt. Liikumine rahvamassis on takistatud, seega on vaja varuda aega ning kannatust.

 

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara