Seoses Vabaduse väljaku avamisega muudetakse liikluskorraldust

Kaarli puiestee suletakse Pärnu maantee, Toompea ja Tõnismäe tänavate vahelisel lõigul üldiseks liikluseks neljapäeval, 20. augustil kella 20.00-st kuni 24.00-ni ning homme, 19. augustil kella 7.00-st on parkimiseks suletud Tenniseväljakute parkla, mis jääb suletuks kuni 21. augustini.

 

Autodega ei pääse ka Komandandi teele, mis on avatud ainult jalakäijatele. Samuti ei pääse Kaarli puiesteele Roosikrantsi tänavalt. Peatumine ja parkimine on keelatud Müürivahe tänaval alates Harju tänavast kuni Suur-Karja tänavani. Palume kõikidel autojuhtidel jälgida liiklusmärke ning järgida liiklusereguleerijate märguandeid. üritusele tulijatel palume tulla ühistranspordiga või jalgsi. Jalakäijatel palutakse järgida liikluseeskirju ning teid ületada ainult selleks ettenähtud kohtades.

 

Külastajate jaoks paigaldatakse piiratud mahutavusega tribüün Tenniseväljaku parkla alale. Samuti saab avamist jälgida Jaani kiriku poolselt alalt ning Harju mäe pealt. Liikumine rahvamassis on takistatud, seega on vaja varuda aega ning kannatust.

 

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara