SAS võttis pardale uued veinid

Lennufirma SAS lennureisidel võib käesolevast sügisest alates nautida uusi veine, kuna ettevõte on senised pardal pakutavad veinid uute vastu vahetanud.

Veinide valimine on keeruline protsess, mis nõuab valikuga seotud inimestelt kõrget kompetentsi, pingutust ning hoolikat kaalumist. SAS teatas, et ühe sellise pingutusega lõpusirgele jõudnud ning läheb uute veinide serveerimisele üle järk-järgult eelmise veinisortimendi lõppedes. Tänaseks on üleminek SAS lennukite pardal juba laias laastus lõppenud. Valik sai SASi teatel tehtud lähtuvalt filosoofiast, et joogi  kvaliteet, maitse ning naudingumoment on alati olulisem konservatiivsusest ning ilusast etiketist. 

„Oleme välja valinud suurepärased valged veinid Prantsusmaalt 2008. aastakäigust. Meeldivalt pikantne Domaine de le Jasse Sauvignon Blanc on väga stiilne värskendav single estate vein, millele oleme valinud partneriks pehme küpse maitsega Chardonnay, mis on samuti single estate vein Domaine d'A piirkonnast," rääkis SASi Eesti piirkonnajuht Katrin Luhaäär.

Punase veini valikus leidub täidlase maitsega Trivento Malbec Argentiinast ning kuiv vein Paul Mas Syrah Lõuna-Prantsusmaalt, mida maitsevarjundites on tunda ploomi ja šokolaadi.

Veine aitas SASi jaoks valida maailma üks tuntumaid veinieksperte Oz Clarke.

 

Osale arutelus

 • Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara