Facebook kasvab gasellina

Suhtlusportaali kuuendal sünnipäeval teatas populaarseim sotsiaalmeedikanal Facebook 400 miljoni külastajani jõudmisest. Gasellina arenenud Facebook kasvas aastaga kaks korda.

"Tähistame täna oma kuuendat sünnipäeva ja sel nädalal jõuab Facebook 400 mln kasutajani. Vaid aasta tagasi teenindasime sellest poole vähem inimesi ja tänu teile oleme viimastel aastatel maailma avatumaks ja ühendatumaks muutnud," teatas Facebooki asutaja, tegevjuht ja omanik, 23aastane miljardär Mark Zuckerberg eelmisel neljapäeval Facebookis.

Zuckenbergi sõnul alustas Facebook kuus aastat tagasi tema ja ühikatoakaaslaste eestvedamisel, et inimesi ühendada, infot jagada ja üksteisest paremini aru saada. Kuues aastapäev tähendab noormehe sõnul väikest pidustust peakorteris Ameerikas ning kasutajaile peagi uusi teenuseid ja võimalusi.

Facebooki kasv on viimasel aastaga olnud väga kiire.  Mullu juulis teatati 250 miljonist kasutajast. 200 miljonit kasutajat täitus ettevõttel kõigest kolm kuud varem.

„Facebook ühendab tänaseks 300 miljonit inimest,“ kommenteeris Zuckerberg septembris, kui täitus 300 mln kasutajat. „See on suur arv, kuid ma arvan, et oleme alles teekonna alguses, mille sihiks on kogu maailma ühendamine“.

Mullu septembris toimus keskkonnal teinegi murdepunkt - reklaamitulu hakkas ületama kulusid. Eraushtluseks mõeldud keskkonda kasutavad täna ka paljud firmad nii firma turundus- kui kommunikatsioonivahendina.

Osale arutelus

 • Rivo Sarapik, Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara