Eesti sekretär on teksadega sina peal

Stereotüüp rangelt kostüümi pakitud sekretärist on kadunud ajaloo prügikasti - suurem osa sekretar.ee lugejatest käib aeg-ajalt tööl teksadega.

74% sekretar.ee küsitlusele vastanutest on teksadega tööl käinud ning ülemused ei näe selles midagi sobimatut. Kunagi üsnagi range kontoririietuse etikett astub rõõmsalt koos moega ega kirjuta enam alati nii rangelt punkt haaval ette, mis on lubatud ja mis mitte.

13% pole selle vabadusega siiski kaasa läinud ja märkisid, et kuigi ülemusel poleks selle vastu ilmselt midagi, ei taha nad ise teksadega büroolaua taga olla.

11% küsitluses osalenutest töötab aga ettevõttes, kus kontoririietusele on siiski seatud reeglid ning teksasid kontoris heaks tooniks ei peeta.

2% vastanutest on teksadega töö käimist küll proovinud, kuid neile on selle eest märkus tehtud.

Niisiis sõltub kõik ettevõtte tegevusalast ja sisekorrareeglitest.

Osale arutelus

 • Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara