Kuldmunad parimatele üritusturundajatele

19. märtsil jagatakse lisaks parimatele Eesti reklaamimeistritele Kuldmune ka parimate üritusturundusagentuuride vahel.

Üritusturundusauhindu jagatakse Üritusturundusagentuuride Liidu eestvedamisel küll alles teist aastat, kuid nagu eelmine aasta näitas, on nii tegijaid kui tunnustamist väärt üritusturunduskampaaniaid piisavalt. Sestap loodab liit, et eelmisel aastal, mil preemiaid jagati esmakordselt, esitatud tööde arv sel aastal ületatakse. Parimad valiti 2009. aastal 48 töö hulgast.

Üritusturundusagentuuride Liit jagab sel aastal Kuldmunasid viies erinevas kategoorias: valitakse parim sisekommunikatsiooni üritus, parim kliendiüritus, parim promotsioonilahendus, parim kujunduslahendus üritusel ning parim agentuur.

Eelmisel aastal kuulutati parimaks agentuuriks Royal Service.

Tööde vastuvõtt konkursile algab 22. veebruaril ning kestab kuni 5. märtsini. Tööde hindamise aluseks on eelkõige soovitud eesmärkide täitmine ja ürituse tulemuslikkus. Samuti hinnatakse ürituse originaalsust, kõrget loomingulist ja teostuslikku taset.

Tööde esitamise juhendi leiavad huvilised SIIT.

Üritusturundusagentuuride Liidu juhataja Hardi Kinnas kinnitas, et oma töid võivad esitada kõik üritusturundusega tegelevad ettevõtted.

„ÜTAL-isse kuulumine ei ole antud konkursi puhul eelduseks,“ julgustas Kinnas neid, kel osalemise mõtted meeles mõlguvad.

Nokia Kontserdimajas toimuva piduliku Kuldmuna 2010 Gala tehniliseks teostajaks on sel aastal Üritusturundusagentuuride Liidu (ÜTAL) liige Broadline ning ürituse stsenaristiks on aga Eesti tipplavastaja Mart Koldits.

Hardi Kinnase sõnul on igati loogiline, et reklaami ja turunduse aasta tippsündmuse teostamine on usaldatud liitu kuuluva üritusturundusagentuuri kätte.

“Meie liitu kuuluvad turu professionaalseimad agentuurid, kes üheskoos ka turu arengusse panustavad ja seeläbi klientidele kvaliteetset teenust osutavad”, lisas Kinnas.

Kuldmunasid jagatakse Eesti Reklaamiagentuuride Liidu poolt juba 12. korda. Lisaks reklaami -ja disainikategoorias jagatavatele auhindadele, tunnustatakse sel aastal ka parimaid digitaalse reklaami tegijaid.

 

Osale arutelus

 • Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara