Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
05.03 kl 19 “Päikesepoisid”
06.03 kl 19 “Sinul on meretäis hirmu”
07.03 kl 19 “Augustikuu” esietendus
07.03 kl 19 “Grönholmi meetod”
09.03 kl 19 “Augustikuu”
09.03 kl 19 “Boulgakoff”
10.03 kl 19 “Rahauputus”
10.03 kl 19 “Kõik on täis”
11.03 kl 19 “Hiilgav!”
11.03 kl 19 “Kõik on täis”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
05.03 kl 11 “Isekas Hiiglane”
05.03 kl 19 “Mängurid”
06.03 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”
06.03 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
07.03 kl 12 “Isekas Hiiglane”
07.03 kl 12 “Šoti torupillimängija”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
05.03 kl 19 “Algus” esietendus
06.03 kl 19 “Esimesed suudlused”
08.03 kl 19 “Tiramisu”
Eesti Draamateatris
09.03 kl 19 “Esimesed suudlused”
10.03 kl 11 “Väikesed ajarändurid”
Ugala teatris
10.03 kl 19 “Tiramisu” Ugala teatris
11.03 kl 19 “Ballettmeister”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
05.03 kl 19 “Maskiball”
06.03 kl 12 “Coppelia”
06.03 kl 19 “Armastus kolme apelsini vastu”
07.03 kl 17 “Viini veri”
10.03 kl 19 “Minu veetlev leedi”
11.03 kl 19 “La Traviata”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
05.03 kl 19.30 “Waiting for...”
Jüri Nael
06.03 kl 19.30 “Waiting for...”
Jüri Nael
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
09.03 kl 19 “Kartulimoos ehk
Chelsea Win” esietendus
10.03 kl 19 “Kartulimoos ehk
Chelsea Win”
Tallinna 20, Saaremaa

NO99
05.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
06.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
08.03 kl 19 “Praht, linn ja surm”
09.03 kl 19 “Praht, linn ja surm”
11.03 kl 19 “Pea vahetus”
Sakala 3, Tallinn

Pärimusteater Loomine
10.03 kl 19 “Carmen Alexandrinum”
Tallinna Matkamaja dieles
11.03 kl 19 “Carmen Alexandrinum”
Tallinna Matkamaja dieles
Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater
05.03 kl 12 “Onu Remuse lood”   Kolgaküla Rahvamajas
05.03 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale” Kolgaküla Rahvamajas
05.03 kl 19 “Mina, naine”
06.03 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale”
06.03 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
08.03 kl 12 “Onu Remuse lood”     Vanemuise väikeses majas
08.03 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
Vanemuise väikeses majas
09.03 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan”
09.03 kl 19 “Meie, mehed”
10.03 kl 12 “Onu Remuse lood”     Rapla Kultuurikeskuses
10.03 kl 19 “Täismäng”
Rapla Kultuurikeskuses
11.03 kl 19 “Toatüdrukud”
Pangamajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
05.03 kl 18 “Hecuba pärast”
Kärdla Kultuurikeskuses 
05.03 kl 19 “Meie, kangelased”
06.03 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
06.03 kl 19 “Nõks”
08.03 kl 18 “Tõde ja õigus. Teine osa”
09.03 kl 18 “Tõde ja õigus. Teine osa”
10.03 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
10.03 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
11.03 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
11.03 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
Lai 23, Tallinn

Teater Varius
08.03 kl 18 “Helisev viis”
Eesti Rahvusraamatukogu teatrisaalis
09.03 kl 18 “Helisev viis”
Eesti Rahvusraamatukogu teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Teoteater
07.03 kl 12 “Tädi Fantaasia”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
05.03 kl 12 “Väike merineitsi”
Püssi kultuurimajas
05.03 kl 13 “Poks”
05.03 kl 19 “Helesinine vagun”
06.03 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”
09.03 kl 10 “Lastehommik”
09.03 kl 12 “Lastehommik”
09.03 kl 19 “Arturi laulud ja aastad”
10.03 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”   Rannu rahvamajas
11.03 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”
11.03 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni”   
Vaksali 7, Viljandi

Uus Vana Teater
11.03 kl 18.30 “Simo-Karli peaasi on pea asi” Tervishoiu muuseumis
Vene 6, Tallinn

Vana Baskini Teater
05.03 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”  
Tõrva Gümnaasiumis
06.03 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”  
Otepää Kultuurikeskuses
07.03 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”  
Salme Kultuurikeskuses
08.03 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”  
Paide Kultuurikeskuses
10.03 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet”   Avinurme Kultuurikeskuses
11.03 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet”   Mõniste Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
05.03 kl 19 “Evita”
05.03 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
06.03 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”
06.03 kl 12 “Nukitsamees” esietendus Vanemuise väikeses majas
06.03 kl 19 “Paanika” esietendus
Sadamateatris
07.03 kl 12 “Nukitsamees” 
Vanemuise väikeses majas
07.03 kl 16 “Linn” Sadamateatris
10.03 kl 19 “Koidula veri”
10.03 kl 19 “Võta mind!” Sadamateatris
11.03 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
05.03 kl 16 “Pal-tänava poisid”     
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
09.03 kl 11 “Jänes ja Punamütsike”
11.03 kl 11 “Karupoeg Puhh”
Lossi 31, Viljandi

Võru Linnateater
07.03 kl 19 “Misanstseenid Ihule ja
Hingele”
08.03 kl 19 “Anonüümne mees/
anonüümne naine” Genialistide klubis
09.03 kl 19 “Misanstseenid Ihule ja
Hingele”
10.03 kl 19 “Misanstseenid Ihule ja
Hingele”
10.03 kl 19 “Anonüümne mees/
anonüümne naine” TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia black-boxis
Liiva 13, Võru


KONTSERT

Clazz
05.03 kl 23 Ewert Sundja + 4
Vana turg 2, Tallinn

Estonia
05.03 kl 15 “Ülikud laulavad” 
Hortus Musicus   
05.03 kl 19 Erso: Soleerib Mihkel Poll
06.03 kl 19 “Mehised laulud”
Kaunimate Aastate Vennaskond
07.03 kl 17 Vokaalansambel Cosmos (Läti) 
08.03 kl 19 “Meestelt naistele”
Noorkuu ja Uku Suviste
11.03 kl 19 Emakeelepäeva kontsert – ”Hääled minevikust” Chalice Ja
Revalia Kammermeeskoor
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
10.03 kl 19 Margus Kappel (klaver) 
11.03 kl 19 Trio Unique
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide Klubi
11.03 kl 20 JazzKlubi esitleb:
Siim Aimla ja Big Band Tartu
Lai 37 taga, Tartu

Jõgeva Gümnaasium
06.03 kl 16 “Muusikalised kingitused naistele” Eesti Rahvusmeeskoor,
dirigent Ants Soots
Rohu tn. 10, Jõgeva

Jõhvi kontserdimaja
05.03 kl 19 Vokaalansambel Cosmos (Läti)  
09.03 kl 19 Emakeelepäeva kontsert – ”Hääled minevikust” Chalice Ja
Revalia Kammermeeskoor
Pargi tn 40, Jõhvi

Kanuti Gildi Saal
10.03 kl 19.30 Improtest:
Trio FataMorgana
Pikk 20, Tallinn

Klubi Plink Plonk
06.03 kl 19 “MAAjaILM 2010”
Bombillaz ja Aasta etnomuusikaauhindade Etnokulpide üleandmine,
Momo Cat (Soome/Maroko)
Vallikraavi 4, Tartu

Loo Keskkool
08.03 kl 19 “Muusikalised kingitused naistele” Eesti Rahvusmeeskoor,
dirigent Ants Soots
Saha tee 7, Loo alevik

Mederi saal
06.03 kl 18 Tobiase
Keelpillikvartett 10
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Mustpeade Maja
06.03 kl 19 Salong. Manhattan 1955.   Raivo Tafenau (saksofon),
Mihkel Mälgand (kontrabass),
Tõnu Naissoo (klaver),
Brian Melvin (löökpillid)
07.03 kl 16 Naistepäeva kontsert
/ T. Anni, B. Lehtlaan, E. Krieger
Pikk 26, Tallinn

NO99
05.03 kl 22 Jazzklubi: Eclectic Stories
11.03 kl 22 Jazzklubi:
Göteborgi Muusikakõrgkooli
ansamblid (Rootsi)
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
08.03 kl 19 Alexander Rybak
Estonia pst 9, Tallinn

Pubi Liverpool
09.03 kl 21 Elleri kool esitleb:
II kursuse Jazzband
Tartu 1c, Viljandi

Põlva Kultuurikeskus
10.03 kl 19 “Merelaulud”
Marko Matvere ja Kihnu Virve 
Kesk 15, Põlva

Pärnu kontserdimaja
08.03 kl 19 “Mehised laulud”
Kaunimate Aastate Vennaskond
10.03 kl 19 Emakeelepäeva kontsert – ”Hääled minevikust” Chalice Ja
Revalia Kammermeeskoor
11.03 kl 19 “Meestelt naistele”
Noorkuu ja Uku Suviste
Aida 4, Pärnu

Rakvere
Teatri Jazzukohvik
05.03 kl 21 Jazzliit:
Maian Kärmas “Õnneleid”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe
05.03 kl 20 “Radio Mania sünnipäev” / Rock’n’Roll Wall of Fame. Turist, Kosmikud, HND, Pedigree, Smõuk, Kelder ja Allan Vainola, Crucial Attack, Ott Lepland
06.03 kl 22 Vennaskond,
Mai Skizo, Raisk
07.03 kl 18 “AlterFashion 4”:
Animal Jazz (Rus), Cosmo, *** (3 pips), Eiforia, Den Pistoletoff
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tartu Ülikooli Aula
10.03 kl 20 Tõnis Mägi valgel klaveril
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
08.03 kl 19 Liisi Koikson - Paul Daniel - Kristjan Mazurtchak
Teatri väljak 3, Tallinn

Ugala Teater
08.03 kl 19 “Eluaeg olen tahtnud õue”Juhan Viidingu laulude õhtu    
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuise Kontserdimaja
06.03 kl 19 Vokaalansambel Cosmos (Läti)   
11.03 kl 19 “Merelaulud”
Marko Matvere ja Kihnu Virve  
Vanemuise 6, Tartu

Võru kultuurimaja Kannel
08.03 kl 19 Jakko, Mikko ja Mait Maltis - Sõbrad koos 
Liiva 13, Võru

Väravatorn
06.03 kl 16 Versailles’ viisid ja “punane preester” Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tallinn 
“Leegion” N kl 20.45
“Alice Imedemaal” 3D
eesti keeles: kl 12.10, 15.00, 16.00, 17.45 vene keeles: kl 13.40, 18.25
inglise keeles: kl 11.10, 20.50
“Suletud saar” kl 15.45, 18.15, 21.15
“Liigaasta” kl 16.25, 18.30, 21.00
“Lumekuninganna” kl 14.45, 19.30
“Armastusega Pariisist”
kl 16.45, 21.30
“Percy Jackson ja Olümplased:
Välguvaras” kl 13.30, 16.10
“Minu armsad luud”
kl 13.45, 20.45 (v.a. N)
“Valentinipäev” kl 12.15, 19.10
“Võimu piirid” kl 17.00
“Huntmees” kl 21.45
“Kuhu kadusid Morganid?” kl 11.30
“Õhus” kl 14.15, 18.45
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 13.15 
vene keeles: kl 12.00
“Ookeanimaailm” 3D
eesti keeles: kl 10.15
“Avatar” 3D kl 20.25
Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 
“Alice Imedemaal”
eesti keeles:
kl 11.45, 14.05, 16.15, 18.30, 20.45
“Ma armastan sind, Phillip Morris”
kl 13.00 (v.a. K), 15.30, 17.50,
20.00 (v.a. N), 22.05
“Coco enne Chaneli”
kl 17.30 (v.a. K), 19.45 (v.a. K); K kl 20.30
“Suletud saar” kl 16.05, 18.45, 21.30
“Liigaasta”
kl 12.00 (v.a. K), 19.35, 21.45 (v.a. K);
K kl 17.30
“Percy Jackson ja olümplased: Välguvaras” kl 12.15
“Minu armsad luud” kl 14.45
“Vennad” kl 17.20 (v.a. K); K kl 13.00
“Valentinipäev” kl 13.35
“Huntmees” kl 22.00
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 11.30
“Avatar” kl 14.15 (v.a. K); K kl 12.00
“Leegion” N kl 20.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Alice Imedemaal” 3D
eesti keeles:
kl 11.40, 14.30, 17.30, 18.30, 20.20
vene keeles: kl 12.00, 15.00, 17.45
inglise keeles: kl 12.15, 21.15
“Minu armsad luud”
kl 21.20 (v.a. N)
“Armastusega Pariisist”
kl 12.45, 17.30 (v.a. R), 19.50
“Percy Jackson ja Olümplased:
Välguvaras”
kl 11.45 (v.a. R), 16.40, 19.10 (v.a. R);
R kl 11.40
“Avatar” 3D
kl 14.50, 20.30 
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 11.35, 16.20
“Valentinipäev”
kl 12.30, 15.20 (v.a. R), 18.15
“Huntmees” kl 15.15, 22.15 (v.a. R)  
“Suletud saar”
kl 12.20 (v.a. R), 15.30 (v.a. R), 18.45 (v.a. N, R), 21.45 (v.a. R);
N kl 11.50, 14.50;
R kl 12.05, 15.05, 18.00
“Lumekuninganna”
kl 14.20 (v.a. R), 21.40
“Kõigil läheb hästi”
kl 13.50, 18.40, 20.55 (v.a. R)
“Liigaasta”
kl 11.55, 14.15, 16.35, 19.00 (v.a. N)
“Piinakamber”
kl 21.00 (v.a. R); R kl 15.20, 21.10
“Ma armastan sind, Phillip Morris”
kl 12.10, 14.45, 17.15, 19.40, 22.05
“Fantastiline Hr. Reinuvader”
kl 17.00 (v.a. N, R), 19.15 (v.a. N, R),
21.30 (v.a. R); R kl 14.10, 19.10
“Braveheart” R kl 21.00
“Telgitagused” R kl 17.30, 22.00
“Vääritud tõprad” R kl 20.55
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Percy Jackson ja Olümplased:
Välguvaras” kl 12.15, 17.00 (v.a. R)
“Lumekuninganna”
kl 14.45, 22.00 (v.a. R)
“Õhus” kl 19.45
“Alice Imedemaal” eesti keeles:
kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 (v.a. R)
“Vääritud tõprad” R kl 21.45
“9. rajoon” R kl 22.00
“Doktor Parnassuse Imaginaarium”
R kl 17.00 
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Avatar”
vene keeles, e.k. subtiitritega: kl 18.15
“Printsess ja konn”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 15.15; L–P kl 13.00
“Valentinipäev” kl 17.30
“Percy Jackson ja Olümplased:
Välguvaras”
kl 15.45, 21.30 (v.a. R);
L–P kl 13.15
“Alice Imedemaal”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 14.15, 16.30, 18.45, 21.00 (v.a. R);
L–P kl 12.00
“Võib valjuks minna” kl 20.15 (v.a. R)
“Ei ole maad vanadele meestele”
R kl 21.00
“Vääritud tõprad” R kl 20.15
“Star Trek” R kl 21.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 
“Valentinipäev”
P, E kl 16.55, 19.30;
T, K kl 17.55, 20.30;
R, N kl 19.30
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Kuhu kadusid Morganid?”
T, K, N kl 19.00;
K kl 11.00 (seanss - väikelapsega kinno)
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Alvin ja koopaoravad 2”
eesti keeles: kl 14.00 (v.a. R)
“Sherlock Holmes” kl 16.15
“Meie Russia” kl 21.00
“The Cove - mere verine saladus”
kl 19.00
“Kuhu kadusid Morganid?”
kl 14.15, 21.15
“Õhus” kl 16.30, 18.45
“Üles” eesti keeles: r kl 14.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Alice Imedemaal”
kl 18.00, 20.00 (v.a. K); L–P kl 16.00
“Terminaator: Lunastus” K kl 20.00
Papiniidu 50,  Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Muutliku vikerkaare all” Eesti TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse kunstikogu, kuni 21.03
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
August Künnapu, 10.03–03.04
“Läti ja Eesti kunstnike ühisnäitus”
(Eesti pool: Marko Mäetamm, Sirli Hein, Maarit Murka, August Künnapu ja Peeter Laurits, läti pool: Andris Vitolinš, Vineta Kaulaca, Inga Meldere, Daiga Kruze, Andris Eglitis), kuni 06.03
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Seestütlev väljatulev”
Carmen Lansberg, 08.03–20.03
Bie Erenurm & Helga Randmaa,
kuni 06.03  
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
Kaljo Põllu eksliibrised, kuni 31.03
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
“Matemaatilised suhted” Urmas Mikk. Mälestusnäitus, kuni 09.03
“Maa ja taeva vahel” Stanislav Antipov, kuni 26.03
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Paul Kuimet, 10.03–22.03
“This Dress Distress” 2/5 Interfenster
(Madis Luik & Jarmo Nagel), kuni 08.03          
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Soome kunstniku Piia Lehti graafika, kuni 21.03
Soome kunstniku Reijo Kivijärvi
naivistlikud maalid, kuni 10.04
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Räägime rahvuslusest! Ideoloogia ja identiteedi vahel”, kuni 25.04
“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05
“POPkunst Forever!”,
kuni märts 2010
“Harro! Soome popkunsti klassik”,
kuni 28.03
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Palmse mõis
Valli Lember-Bogatkina näitus,
kuni 31.03
Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Kunstnike Maja
„3 on uus must” JIM,
foto, video, installatsioon, kuni 27.03
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
„See pole see“ Ines Erlemann,
graafika, kuni 03.04
„Aplaus“  Eveli Varik & Alide Zvorovski,  maal, foto, kuni 03.04
„Seks ja söök“ Eveli Varik, foto,
kuni 03.04 
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Urmas Pedanik, 11.03–28.03
Ignar Fjuk & Silver Vahtre, kuni 07.03
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Endel Kotsar 80”,
kuni 14.03
“Eesti mustrid”
Tekstiilikunstnikud Mare Kelpman, Ehalill Halliste ja Ene Pars, kuni 14.03 
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Olemise paine”
21. sajandi kunsti Tartu Kunstimuuseumi kogust, kuni 04.04
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Klassikaline tants”
Vitali Brusinski (Valgevene), kuni 07.03
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
Uno Roosvalt,
kuni 09.03
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Enno Ootsing 70. Miimilised maskid”, graafika, kuni 24.03
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“21.sajandi armastuslugu”
Andrus Joonas,
08.03–26.03
“Pärnu - Riia” Aivar Kurvits ,
08.03–26.03
“Leonardo kood vol.2 ehk lihtsalt Leonardo” Alar Raudoja ,
08.03–26.03
Liive Koppel, kuni 05.03
Moekunstnike Ühendus,
kuni 05.03 
Liiva 13, Võru

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara