Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
12.03 kl 19 “Ürgne kutse”  esietendus
13.03 kl 19 “Ürgne kutse”
14.03 kl 19 “Ürgne kutse”
15.03 kl 19 “Ürgne kutse”
17.03 kl 19 “Ürgne kutse”
18.03 kl 19 “Ürgne kutse”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
12.03 kl 19 “Vombat”
12.03 kl 19 “Vihmatants”
13.03 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
13.03 kl 19 “Grönholmi meetod”
14.03 kl 19 “Hiilgav!”
14.03 kl 19 “Aabitsa kukk”
16.03 kl 12 “Piparkoogimehike”
16.03 kl 19 “Leekrüübe”
16.03 kl 19 “Aabitsa kukk”
17.03 kl 19 “Vombat”
17.03 kl 19 “Vihmatants”
18.03 kl 19 “Hiilgav!”
18.03 kl 19 “Metspart”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
12.03 kl 11 “Hanel oli auto”
13.03 kl 12 “Hanel oli auto”
13.03 kl 12 “Võlurätik”
14.03 kl 12 “Võlurätik”
14.03 kl 12 “Kiki ja Miki”
16.03 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
18.03 kl 11 “Metsakülad”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
12.03 kl 19 “Testosteroon”
12.03 kl 19 “Mis valemiga?”
Endla Noortestuudio esituses
13.03 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
esietendus
13.03 kl 19 “Algus”
15.03 kl 19 “Vilde tee”
TV3 saate - improvisatsioonikomöödia
“Vilde tee” avalik lindistus
16.03 kl 19 “Mis valemiga?”
Endla Noortestuudio esituses
16.03 kl 19 “Vilde tee”
TV3 saate - improvisatsioonikomöödia
“Vilde tee” avalik lindistus
17.03 kl 19 “Esimesed suudlused”
Kuressaare Linnateatris
17.03 kl 19 “Mässajad”
18.03 kl 19 “Esimesed suudlused”
Kuressaare Linnateatris
18.03 kl 19 “Janu”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
12.03 kl 19 “Coppelia”
Jõhvi kontserdimajas
13.03 kl 19 “Tuhkatriinu”
14.03 kl 12 “Coppelia”
15.03 kl 19 “Phaidra”
Kumu kunstimuuseumis
16.03 kl 17 “Viini veri”
16.03 kl 19 “Phaidra”
Kumu kunstimuuseumis
17.03 kl 19 “Tosca”
18.03 kl 19 “Kolm musketäri”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
12.03 kl 19.30 Diplom´10:
Liis Ilula “älis mnimedemaal” +
Henri Hütt “The Reader”
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
12.03 kl 19 “Kartulimoos ehk
Chelsea Win” Tamsalu kultuurimajas 
15.03 kl 19 “Tapatöö Jumal”
Põltsamaa kultuurikeskuses
Tallinna 20, Saaremaa

NO99
12.03 kl 19 “Perikles”
13.03 kl 19 “Perikles”
15.03 kl 19 “Perikles”
16.03 kl 19 “Pea vahetus”
17.03 kl 19 “Onu Tomi onnike”
18.03 kl 19 “Onu Tomi onnike”
Sakala 3, Tallinn

Pärimusteater Loomine
12.03 kl 19 “Keisrinna hull ehk Mees, kes rääkis tõtt” Kiek in de Kök`is
13.03 kl 19 “Keisrinna hull ehk Mees, kes rääkis tõtt” Kiek in de Kök`is
Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater
12.03 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”
12.03 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
Rae kultuurikeskuses
12.03 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale”
15.03 kl 19 “Mina, naine”
15.03 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale” Pilistvere rahvamajas
16.03 kl 19 “Lesk”
16.03 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
17.03 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale” Järvakandi rahvamajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
12.03 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
13.03 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
15.03 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
15.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
16.03 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
17.03 kl 18 “Hecuba pärast”
17.03 kl 19 “Minu tädi”
18.03 kl 19 “Minu tädi”
18.03 kl 18 “Hecuba pärast”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
18.03 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teater Varius
18.03 kl 19 “His Master’s voice”
Rahvusooper Estonia Talveaias
Tõnismägi 2, Tallinn

Teoteater
14.03 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
17.03 kl 19 “Naine ja klarnet”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
17.03 kl 19 “Planeet” esietendus
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
12.03 kl 13 “Väike merineitsi”
12.03 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”
13.03 kl 19 “Nii nagu taevas”
16.03 kl 10 “Lastehommik”
16.03 kl 12 “Lastehommik”
16.03 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni”
18.03 kl 13 “Väike merineitsi”
18.03 kl 19 “Helesinine vagun”   
Vaksali 7, Viljandi

Uus Vana Teater
18.03 kl 18.30 “Simo-Karli peaasi on pea asi” Tervishoiu muuseumis
Vene 6, Tallinn

Vana Baskini Teater
12.03 kl 19 “Kihluspidu”   
Saue Huvikeskuses
13.03 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”   
“Vanemuise” väikeses majas
14.03 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Mäetaguse Rahvamajas
15.03 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”   
Kuimetsa Rahvamajas
16.03 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Jõgeva Kultuurikeskuses
17.03 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”
Lihula Kultuurimajas
18.03 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet”   Laeva Kultuurimajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
12.03 kl 19 “Ooperigala 2010 - Endel Nõgene 60”
12.03 kl 16 “Linn” Sadamateatris
12.03 kl 19 “Kevade”
Rahvusooperis Estonia
13.03 kl 19 “Lood Viini metsadest”
13.03 kl 12 “Nukitsamees”
Vanemuise väikeses majas
13.03 kl 19 “Vanamees ja meri”
Sadamateatris
14.03 kl 12 “Detektiiv Lotte”
14.03 kl 18 “Detektiiv Lotte”
14.03 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas
15.03 kl 19 “Koidula veri”
Eesti Draamateatris
16.03 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
16.03 kl 12 “Ninasarvik Otto”
Vanemuise väikeses majas
16.03 kl 18 “Ninasarvik Otto”
Vanemuise väikeses majas
17.03 kl 15 “Appi! Ooper!?”
17.03 kl 19 “Vaene loom vihma käes”
Sadamateatris 
18.03 kl 19 “Don Juan”
Vanemuise väikeses majas
18.03 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

KONTSERT

C.F.Hahn Pub
17.03 kl 19 Jaanika Ventsel,
Toivo Unt, Ryo Kawasaki
Riia mnt. 129A, Pärnu

Endla Jazzklubi
12.03 kl 21 Jazzliit: Eclectic Stories
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
12.03 kl 19 Valik Prantsuse muusikat
14.03 kl 17 “Rokkmakaam”
Hortus Cross Over Band
16.03 kl 19 Con Brio`08 võitja:
Jaan Kapp (klaver)
17.03 kl 12 “Siil Felix teeb bändi”
Lastekontsert  
18.03 kl 19 Keelpillikvartett
Pacifica (USA)
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
14.03 kl 15 Ooperimäng 
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
17.03 kl 19 “Merelaulud” 
Marko Matvere ja Kihnu Virve ühiskontsert 
Pargi tn 40, Jõhvi

Kadrioru Loss
14.03 kl 18 Kammermuusika kontsert
Weizenbergi 37, Tallinn

Kloostri Ait
13.03 kl 20 Mart Soo - Peedu Kass
Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk
13.03 kl 22 Popidiot
17.03 kl 20.30 5 Seconds To Leave (Cz), Temples (Fin), Talbot, Kuma
Vallikraavi 4, Tartu

Kumu Auditoorium
13.03 kl 13 L’Effet Vapeur:
Bobines Melodies / Talvejazz 2010
13.03 kl 17 L’Effet Vapeur:
Bobines Melodies / Talvejazz 2010
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mederi saal
13.03 kl 18 Tallinna Saksofonikvartett
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Mustpeade Maja
18.03 kl 19 “Kevadkillud”
Tallinna Kammerorkester 
Pikk 26, Tallinn

NO99
12.03 kl 22 Palauskas Quartet
(Leedu Jazzliit esitleb)
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
12.03 kl 21.15 Eesti Laul 2010 -
finaali avalik kontsert
16.03 kl 19 “Merelaulud”
Marko Matvere ja Kihnu Virve ühistuur
Estonia pst 9, Tallinn

Paide kultuurikeskus
18.03 kl 11 “Siil Felix teeb bändi”
Lastekontsert  
Pärnu 18, Paide

Pubi Liverpool
16.03 kl 21 Jam Session
Tartu 1c, Viljandi

Puhas Kuld
12.03 kl 22 Popidiot
Lossi 15, Viljandi

Pädaste Mõis
13.03 kl 18 “Kaunimate laulude õhtu Pädaste Mõisas” Gerli Padar, Taavi Langi
Muhu saar

Pärnu kontserdimaja
15.03 kl 19 “Merelaulud” 
Marko Matvere ja Kihnu Virve ühiskontsert
18.03 kl 19 Con Brio`08 võitja:
Jaan Kapp (klaver)  
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
12.03 kl 21 Tõnis Mägi & Ultima Thule, ans. Kaja „Thule laul” ehk Ultima Thule 23.sünnipäev!
13.03 kl 22 The Sun & Smilers
18.03 kl 19 Viru Folk esitleb:
Bullfrog Brown ja Aapo Ilves
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Saka mõis
12.03 kl 19 “Pühendusega naistele” Jaan Sööt ja Alen Veziko
Kohtla vald, Ida- Virumaa

Taagepera loss
13.03 kl 19 “Pühendusega naistele” Jaan Sööt ja Alen Veziko
Taagepera, Helme vald

Tartu Ülikooli Aula
17.03 kl 19 Con Brio`08 võitja:
Jaan Kapp (klaver) 
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
15.03 kl 19 Mart Soo,
Taavo Remmel, Ahto Abner
Teatri väljak 3, Tallinn

Ugala Teater
14.03 kl 19 “Merelaulud” 
Marko Matvere ja Kihnu Virve ühiskontsert   
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuise Kontserdimaja
12.03 kl 19 ”Hääled minevikust”
Emakeelepäeva kontsert.
Chalice ja Revalia Kammermeeskoor
16.03 kl 11 “Siil Felix teeb bändi”
Lastekontsert  
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Kultuurimaja
14.03 kl 16 Bobines Melodies.
Film-kontsert: L´effet Vapeur
(Prantsusmaa)
Tallinna tn. 5, Viljandi

Võru kultuurimaja Kannel
17.03 kl 19 Juhan Viidingu laulud -
Jaagup Kreem, Tiit Kikas ja Taavi Langi 
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tallinn 
“Kõik algas Roomas” N kl 18.45
“Variautor” N kl 19.00
“Leegion” kl 14.45, 17.15, 19.30, 21.45
“Alice Imedemaal” 3D
eesti keeles: kl 12.10 (v.a. N), 14.55, 17.55 vene keeles: kl 14.40 (v.a. N), 17.30  inglise keeles: kl 20.25
“Suletud saar”
kl 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
“Liigaasta”
kl 16.00 (v.a. N), 18.15, 20.30
“Lumekuninganna”
kl 18.30 (v.a. N); N kl 13.30
“Percy Jackson ja Olümplased:
Välguvaras”
kl 12.15 (v.a. N), 16.15
“Minu armsad luud” kl 21.15
“Valentinipäev”
kl 13.15 (v.a. N), 15.45
“Võimu piirid” kl 18.45 (v.a. N)
“Õhus” kl 20.45
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 13.45; L–P kl 11.30  
vene keeles: kl 14.00; L–P kl 11.45
“Ookeanimaailm” 3D
eesti keeles: kl 12.30
“Avatar” 3D kl 20.15
Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 
“Leegion”
kl 13.00, 15.15, 19.45, 22.00
“Armastusega pariisist”
kl 13.45 (v.a. R), 15.45 (v.a. R), 20.15, 22.10; R kl 18.00
“Piinakamber” kl 21.00 
“Aeg on siin” L–P kl 14.15
“Alice imedemaal”
eesti keeles:
kl 11.30, 14.05, 16.30, 18.45 (v.a. T, N)
“Ma armastan sind, Phillip Morris”
kl 13.30 (v.a. T, L, P), 19.15, 21.30;
L–P kl 12.00 
“Coco enne Chaneli” kl 17.30
“Suletud saar”
kl 17.45 (v.a. T), 21.15; T kl 18.30
“Liigaasta”
kl 18.00 (v.a. R); R kl 13.45, 15.50
“Percy Jackson ja olümplased:
Välguvaras” kl 12.30
“Minu armsad luud”
kl 15.00
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 11.45
“Avatar”
kl 16.00 (v.a. T); T kl 17.45
“Kõik algas Roomas”
N kl 19.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Alice Imedemaal” 3D
eesti keeles:
kl 11.40, 14.30, 17.30, 18.30,
20.20 (v.a. R–P) 
vene keeles: kl 12.00, 15.00 (v.a. N), 17.45 inglise keeles: kl 12.15 (v.a. N), 21.15;
R kl 20.20; L kl 20.40
“Armastusega Pariisist”
kl 11.55, 21.20
“Percy Jackson ja Olümplased:
Välguvaras” kl 13.45 (v.a. N), 18.25
“Avatar” 3D kl 14.50, 20.30 
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 11.30 (v.a. N), 16.15 (v.a. N)
“Valentinipäev” kl 17.00  
“Suletud saar”
kl 13.50, 19.00, 21.55
“Lumekuninganna” kl 21.00
“Kõigil läheb hästi” kl 11.35, 16.45
“Liigaasta” kl 14.15, 16.40, 19.00
“Piinakamber”
kl 17.25, 20.15; L–P kl 14.35
“Ma armastan sind, Phillip Morris”
kl 12.10, 14.40, 19.40 (v.a. N), 22.00
“Fantastiline Hr. Reinuvader”
kl 13.30, 15.30, 19.20, 21.30
“Aeg on siin” kl 11.45, 17.35
“Armastus suures linnas 2”
kl 12.05, 14.20, 16.30, 18.45 (v.a. N), 21.10
“Leegion”
kl 12.30, 14.55, 17.20, 19.45 (v.a. N), 22.15
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Percy Jackson ja Olümplased:
Välguvaras” kl 13.30 (v.a. K)
“Lumekuninganna” kl 18.30
“Õhus” kl 16.00 (v.a. K), 20.45
“Alice Imedemaal” eesti keeles:
kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.30
“The Cove - mere verine saladus”
kl 21.45 
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Avatar” vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 15.00, 20.45
“Printsess ja konn”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 15.45; L–P kl 13.30
“Percy Jackson ja Olümplased:
Välguvaras” kl 18.15; L–P kl 12.30
“Alice Imedemaal”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 14.15, 16.30, 19.00, 21.15;
L–P kl 12.00
“Minu armsad luud” kl 18.00, 21.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 
“Huntmees”
P kl 17.30, 19.45;
R, N kl 19.45;
E–K kl 18.30, 20.45
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Huntmees”
L, E, T, N kl 19.00
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Alvin ja koopaoravad 2”
eesti keeles: kl 14.00
“Kuhu kadusid Morganid?”
kl 18.00
“Õhus” kl 18.45
“Üles” eesti keeles: r kl 16.30
“Huntmees” kl 14.15, 21.00
“Võib valjuks minna” kl 16.00, 20.15
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Alice Imedemaal”
kl 18.00; L–P kl 16.00
“Valentinipäev“ kl 20.00 (v.a. K)
MAM-programm: “2012” K kl 20.00
Papiniidu 50,  Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Muutliku vikerkaare all” Eesti TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse kunstikogu, kuni 21.03
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn 

ArtDepoo
August Künnapu, kuni 03.04
“Läti ja Eesti kunstnike ühisnäitus”
(Eesti pool: Marko Mäetamm, Sirli Hein, Maarit Murka, August Künnapu ja Peeter Laurits, läti pool: Andris Vitolinš, Vineta Kaulaca, Inga Meldere, Daiga Kruze, Andris Eglitis), kuni 06.03
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Seestütlev väljatulev”
Carmen Lansberg, kuni 20.03  
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
Kaljo Põllu eksliibrised, kuni 31.03
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
“Maa ja taeva vahel” Stanislav Antipov, kuni 26.03
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Paul Kuimet, kuni 22.03          
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Soome kunstniku Piia Lehti graafika, kuni 21.03
Soome kunstniku Reijo Kivijärvi
naivistlikud maalid, kuni 10.04
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Räägime rahvuslusest! Ideoloogia ja identiteedi vahel”, kuni 25.04
“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05
“POPkunst Forever!”,
kuni märts 2010
“Harro! Soome popkunsti klassik”,
kuni 28.03
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Palmse mõis
Valli Lember-Bogatkina näitus,
kuni 31.03
Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Kunstnike Maja
„3 on uus must” JIM,
foto, video, installatsioon, kuni 27.03
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
„See pole see“ Ines Erlemann,
graafika, kuni 03.04
„Aplaus“  Eveli Varik & Alide Zvorovski,  maal, foto, kuni 03.04
„Seks ja söök“ Eveli Varik, foto,
kuni 03.04 
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Urmas Pedanik, kuni 28.03
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Haljad puud” Bruno Kadak, kuni 14.03
“Endel Kotsar 80”,
kuni 14.03
“Eesti mustrid”
Tekstiilikunstnikud Mare Kelpman, Ehalill Halliste ja Ene Pars, kuni 14.03 
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Olemise paine”
21. sajandi kunsti Tartu Kunstimuuseumi kogust, kuni 04.04
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
 MARA & dagmarkase, Maalid ja video, kuni 22.03
“Klassikaline tants”
Vitali Brusinski (Valgevene), kuni 07.03
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
Maarit Murka, kuni 30.03
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Enno Ootsing 70. Miimilised maskid”, graafika, kuni 24.03
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“21.sajandi armastuslugu”
Andrus Joonas, kuni 26.03
“Pärnu - Riia” Aivar Kurvits , kuni 26.03
“Leonardo kood vol.2 ehk lihtsalt Leonardo” Alar Raudoja , kuni 26.03 
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara