PP: fantastilise perekonna fantastiline seiklus

Mitu 2009. aasta parima animafilmi tiitlit ja kokku 13 auhinda saanud "Fantastiline härra Reinuvader" on lustakas lugu metsloomadest, kes oma krutskitega inimesed üle kavaldada suudavad.

 "Fantastiline härra Reinuvader" on lustakas lugu härra ja proua Reinuvaderist, kellele annavad oma hääle ingliskeelses versioonis George Clooney ja Meryl Streep. Nimelt plaanib ajalehe kolumnistist härra Reinuvader ühes oma naise ja lapsega kolida paremasse paika - metsaelanike kinnisvaraturul kõige hinnatuma puu alla. Loomulikult on tegu riskantse tehinguga ja selle eest kavalpea rebast ka hoiatatakse. Ent jonnaka loomana ei lase ta ennast ümber rääkida.

Olles ennast uude koju sisse seadnud ja peagi ka paari krutskiga hakkama saanud, saab temast kolme kurja läheduses elava farmeri sihtmärk, kes tõotavad maksta kätte kogu tema perele.

Režissööri sõnul on tegu lapseliku looga, mis on mõeldud nii vanematele kui ka nende võsukestele. Olgugi et Dahl kirjutas raamatu pere kõige pisematele, on see Andersoni sõnul suunatud kindlasti ka vanematele oma õpetliku sisu, metafooride ja alltekstiga. Ja on seda ka nüüd, animatsioonina.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara