Lennufirma graafikumuudatuse vastu saab nüüd kindlustada

Estraveli teatel kaitseb reisitõrke kindlustus nüüd ka lennufirmade graafikumuutuste vastu.

Teenus on eriti vajalik Eestist reisides, sest siit lennates tuleb Estraveli andmeil kasutada tihti mitut lennufirmat ja mitut piletit – põhjuseks nii lennufirmade hinnapoliitika (konkurentsivaesel Eesti turul kõrgem hind) kui ka kohaliku lennufirma Estonian Airi koostöölepingute puudumine paljude suurte lennufirmadega, mis võimaldaks erinevate firmade lende samale piletile vormistada.

Eraldi piletid tähendavad aga eraldi veolepinguid ehk ühe pileti lendude hilinedes või ära jäädes, vastutab asjassepuutuv lennufirma vaid reisija samal piletil märgitud sihtkohta toimetamise eest. Eraldi piletitel olevate jätkuühenduste tagamiseks vajab reisija reisitõrkekindlustust.
 
Siiamaani on kindlustus aidanud vaid lendude ootamatu ärajäämise või hilinemise puhul.

Lennufirma poolt piisavalt pikalt etteteatatud korralisi graafikumuutusi seni kindlustusjuhtumiks ei tunnistatud ja reisijad, kes olid (eraldi) piletid pikalt ette ostnud, võisid paar nädalat enne reisi avastada, et seoses väljumisaja „plaanipärase“ muutusega ei jõua reisija jätkulennule ning vaja on teha lisakulutusi piletite muutmiseks ja/või transiitlinnas ööbimiseks.

Osale arutelus

 • Rivo Sarapik, Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara