Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.


TEATER

Eesti Draamateater
19.03 kl 19 “Augustikuu”
19.03 kl 19 “John Gabriel Borkman”
esietendus
20.03 kl 19 “Sinul on meretäis hirmu”
21.03 kl 19 “Kirsiaed”
21.03 kl 19 “John Gabriel Borkman”
23.03 kl 19 “Kirsiaed”
23.03 kl 19 “Kõik on täis”
24.03 kl 19 “Eesti matus”
24.03 kl 19 “Sügissonaat”
24.03 kl 19 “Esimene lugemine:
Varjutants”
25.03 kl 19 “Sinul on meretäis hirmu”
Pärnu mnt 5, Tallinn


Eesti Nuku- ja Noorsooteater
20.03 kl 12 “Metsakülad”
20.03 kl 12 “Vares Villem.
Reis Maailma otsa ja tagasi”
21.03 kl 12 “Vares Villem.
Reis Maailma otsa ja tagasi”
21.03 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”
23.03 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”
24.03 kl 11 “Šoti torupillimängija”
25.03 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa”
Lai 1, Tallinn


Endla Teater
19.03 kl 19 “Esimesed suudlused”
Orissaare Kultuurimajas
19.03 kl 19 “Raimonds”
20.03 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
20.03 kl 19 “Algus”
22.03 kl 19 “Tiramisu”
Paide Kultuurikeskuses
24.03 kl 19 “Tiramisu”
25.03 kl 19 “Testosteroon”
Keskväljak 1, Pärnu


Estonia
19.03 kl 19 “Tosca”
20.03 kl 19 “Kolm musketäri”
21.03 kl 17 “Georg Ots 90”
22.03 kl 19 “Georg Ots 90”
23.03 kl 19 “Coppelia”
24.03 kl 19 “Viini veri”
25.03 kl 12 “Lumivalgeke ja
7 Pöialpoissi”
Estonia pst 4, Tallinn


Kanuti Gildi Saal
20.03 kl 18 Made In Estonia
Maraton 2010
Pikk 20, Tallinn
Kuressaare Linnateater
23.03 kl 19 “Kartulimoos ehk
Chelsea Win” Märjamaa rahvamajas 
24.03 kl 19 “Vares”
Kihelkonna rahvamajas
25.03 kl 19 “Vares”
Tallinna 20, Saaremaa


NO99
19.03 kl 19 “Onu Tomi onnike”
22.03 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
23.03 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
24.03 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
25.03 kl 19 “Aktsioon:”
Sakala 3, Tallinn


Rakvere Teater
19.03 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Aruküla rahvamajas
20.03 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”
22.03 kl 19 “Mina, naine” Vene Teatris
24.03 kl 11 “Kaelkirjak” esietendus
24.03 kl 15 “Kaelkirjak”
25.03 kl 19 “Meie, mehed”
Rakke kultuurikeskuses
Kreutzwaldi 2a, Rakvere


Tallinna Linnateater
19.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
19.03 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
20.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
20.03 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
22.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
23.03 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
Lai 23, Tallinn


Tartu Uus Teater
22.03 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
23.03 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu


Teater Varius
25.03 kl 18 “Tänu tulemast!”
Tõnismägi 2, Tallinn
u Teoteater
20.03 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
21.03 kl 12 “Nosipho”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn


Theatrum
19.03 kl 19 “Planeet”
20.03 kl 19 “Planeet”
22.03 kl 19 “Planeet”
24.03 kl 19 “Planeet”
Vene 14, Tallinn


Ugala Teater
20.03 kl 19 “Arkaadia” esietendus
22.03 kl 19 “Arkaadia”
23.03 kl 19 “Arkaadia”
24.03 kl 19 “Börs ja börsitar”
25.03 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”    
Vaksali 7, Viljandi


Uus Vana Teater
21.03 kl 18 “Novecento”
Jõhvi Seltsimajas
25.03 kl 18.30 “Simo-Karli peaasi on pea asi” Tervishoiu muuseumis
Vene 6, Tallinn


Vana Baskini Teater
19.03 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Haljala Rahvamajas
23.03 kl 19 “Püha müristus”
Nokia Kontserdimajas
24.03 kl 19 “Püha müristus”
Võru Kultuurimajas “Kannel”
25.03 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”
Kuressaare Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn


Vanemuine
19.03 kl 19 “Loss”
Vanemuise väikeses majas
20.03 kl 19 “Petrushka pärastlõuna”
esietendus
20.03 kl 19 “Linn” Sadamateatris
21.03 kl 16 “Huntluts”
21.03 kl 16 “Ninasarvik Otto”
Vanemuise väikeses majas
23.03 kl 12 “Kuidas kuningas kuu
peale kippus”
23.03 kl 18 “Kuidas kuningas kuu
peale kippus”
23.03 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas
24.03 kl 19 “Petrushka pärastlõuna”
24.03 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
24.03 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
25.03 kl 19 “Evita”
25.03 kl 12 “Lotte ja Bruno muusikatund” Vanemuise väikeses majas
25.03 kl 19 “Sviit” Oisu Rahvamajas
Vanemuise 6, Tartu


VAT Teater
19.03 kl 11 “Harri, klaver ja klounid”
19.03 kl 12 “Piip ja Tuut köögis”
19.03 kl 13 “Mängult ja päriselt”
20.03 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
22.03 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
23.03 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
24.03 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
Tõnismägi 2, Tallinn


Von Krahli Teater
21.03 kl 19 “The End”
22.03 kl 19 “The End”
23.03 kl 19 “The End”
Rataskaevu 10, Tallinn


Võru Linnateater
23.03 kl 18 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”
24.03 kl 11 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”
Liiva 13, Võru

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Muutliku vikerkaare all”
Eesti TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse kunstikogu, kuni 21.03
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn


ArtDepoo
August Künnapu, kuni 03.04
Jahu 12, Tallinn


Draakoni Galerii
Raoul Kurvitz, 22.03–10.04
“Seestütlev väljatulev”
Carmen Lansberg, kuni 20.03  
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
Kaljo Põllu eksliibrised, kuni 31.03
Tõnismägi 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn


Kondase Keskus
Soome kunstniku Piia Lehti graafika, kuni 21.03
Soome kunstniku Reijo Kivijärvi
naivistlikud maalid, kuni 10.04
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Räägime rahvuslusest!
Ideoloogia ja identiteedi vahel”,
kuni 25.04
“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05
“POPkunst Forever!”,
kuni märts 2010
“Harro! Soome popkunsti klassik”,
kuni 28.03
Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn


Palmse mõis
Valli Lember-Bogatkina näitus,
kuni 31.03
Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Kunstnike Maja
„3 on uus must” JIM,
foto, video, installatsioon, kuni 27.03
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
„See pole see“ Ines Erlemann,
graafika, kuni 03.04
„Aplaus“  Eveli Varik & Alide Zvorovski,  maal, foto, kuni 03.04
„Seks ja söök“ Eveli Varik, foto,
kuni 03.04 
Aida 4, Pärnu

Solaris
“Leonardo da Vinci:
Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06
Estonia pst 9, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Urmas Pedanik, kuni 28.03
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
IN Graafika Tartus
“Social Art Machine- täiesti
asotsiaalse kunsti näitus”, kuni 11.04
“Kevadega kõrvu – Kevään korvalla”
Anu Tuominen, kuni 11.04 
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Olemise paine”
21. sajandi kunsti Tartu Kunstimuuseumi kogust, kuni 04.04
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
23 erineva Eesti nukumeistri
nukunäitus, 22.03–30.04
Pärnu ja Pärnumaa Slaavi Kultuuriühingu ülevaatenäitus,
21.03–03.04
MARA & dagmarkase,
maalid ja video, kuni 22.03
“Klassikaline tants”
Vitali Brusinski (Valgevene), kuni 19.03
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
Maarit Murka, kuni 30.03
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Ene Pikk 85. Lindude teed”
akvarellid, 25.03–14.04
“Enno Ootsing 70. Miimilised maskid”, graafika, kuni 24.03
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“21.sajandi armastuslugu”
Andrus Joonas,
kuni 26.03
“Pärnu - Riia” Aivar Kurvits ,
kuni 26.03
“Leonardo kood vol.2 ehk lihtsalt Leonardo” Alar Raudoja ,
kuni 26.03 
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tallinn 
“Mäleta mind”
N kl kl 19.30
“Roheline tsoon”
N kl 20.45
“Kõik algas Roomas”
kl 12.00, 14.00, 16.30, 18.45, 21.00
“Variautor”
kl 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
“Leegion” kl 15.00, 19.30, 21.45
“Alice Imedemaal” 3D
eesti keeles: kl 12.10, 14.55, 17.55;
vene keeles: kl 14.40, 17.30;
inglise keeles: kl 20.25
“Suletud saar”
kl 13.30, 18.15, 21.15
“Liigaasta”
kl 17.15, 20.45
“Lumekuninganna”
kl 16.15
“Percy Jackson ja Olümplased:
Välguvaras” kl 13.15
“Minu armsad luud” kl 15.45
“Õhus” kl 18.30
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 12.30  
vene keeles: kl 12.45
“Ookeanimaailm” 3D
eesti keeles: kl 12.25
“Avatar” 3D kl 20.15
Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 
“Kõik algas Roomas”
kl 12.30, 14.30, 16.30, 18.30 (v.a. K), 20.30 (v.a. K); K kl 20.40
“Võimu piirid” kl 17.30 (v.a. K), 19.50 (v.a. K); K kl 18.15, 21.00
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
kl 14.20 (v.a. R), 21.15
“Leegion”
kl 13.00, 15.15 (v.a. K), 22.00 (v.a. K);
K kl  21.30
“Armastusega pariisist” kl 17.15, 19.15
“Alice imedemaal”
eesti keeles: kl 11.45, 14.05, 16.25
“Ma armastan sind, Phillip Morris”
kl 12.10, 21.30 (v.a. P, K, N); R kl 14.45
“Suletud saar”
kl 18.45 (v.a. N), 21.45
“Liigaasta”
kl 13.30
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 11.30
“Avatar” kl 15.45
“Pearahakütt” N kl 19.30
“Roheline tsoon” N kl 21.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Alice Imedemaal” 3D
eesti keeles: kl 11.40, 14.30, 17.45,
18.30 (v.a. N), 20.20;
vene keeles: kl 12.00, 15.00, 17.30;
inglise keeles: kl 12.15, 21.15
“Armastusega Pariisist” kl 21.50
“Avatar” 3D kl 14.50, 20.30 (v.a. N) 
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 12.05  
“Suletud saar”
kl 19.00 (v.a. K), 21.55
“Liigaasta” kl 14.55, 19.45
“Piinakamber”
kl 19.05; L–P kl 16.15
“Ma armastan sind, Phillip Morris”
kl 13.35, 17.55, 22.15
“Fantastiline Hr. Reinuvader”
kl 11.35, 15.55, 20.15
“Aeg on siin” kl 17.15
“Armastus suures linnas 2”
kl 14.20, 16.30, 18.45, 21.10
“Leegion”
kl 12.30, 17.20, 22.20
“Väike nõid Lilly -
Draakon ja Võluraamat”
kl 11.30, 13.25, 15.20
“Variautor”
kl 11.50, 14.20, 16.40, 19.20, 21.40
“Solomon Kane”
kl 12.10, 14.45, 17.10, 19.35 (v.a. N), 22.10
“Kõik algas Roomas” kl 12.25, 14.40, 17.00, 19.15 (v.a. K, N), 21.30 (v.a. N)
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Õhus” kl 21.30
“Alice Imedemaal” eesti keeles:
kl 12.45, 17.00, 19.15
“Väike nõid Lilli:
Draakon ja Võluraamat”
eesti keeles: kl 15.00
“Kõik algas Roomas”
kl 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.45   
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Avatar” vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 17.30, 20.45
“Printsess ja konn”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 17.45; L–P kl 13.30
“Percy Jackson ja Olümplased:
Välguvaras” kl 15.00; L–P kl 12.30
“Alice Imedemaal”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 14.15, 16.30, 19.00; L–P kl 12.00
“Kõigil läheb hästi” kl 21.15
“Väike nõid Lilli:
Draakon ja Võluraamat”
eesti keeles: kl 15.45
“Kuhu kadusid Morganid?” kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 
“Väike nõid Lilli:
Draakon ja Võluraamat”
P–K kl 16.55, 19.00;
N kl 17.55, 20.00;
R kl 20.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel 
“Alice Imedemaal”
L, E, N kl 17.00, 19.00;
R kl 19.00, 21.00;
P kl 19.00; T kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on koolivaheajal avatud ka esmaspäeviti!
“Alvin ja koopaoravad 2”
eesti keeles: kl 14.00
“Õhus” kl 18.30
“Huntmees” kl 16.15, 21.00
“VALENTINIPÄEV”
kl 13.00, 18.00, 20.45
“Percy Jackson ja Olümplased:
Välguvaras” kl 15.30
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Ericut otsides” kl 18.00
“Huntmees” kl 20.00 (v.a. K)
MAM-Möödunud Aasta Menufilm
“Pohmakas” K kl 20.00
Papiniidu 50,  Pärnu

KONTSERT


Club Illusion
20.03 kl 23 Vennaskond
Raatuse 97, Tartu

Estonia
19.03 kl 19 ERSO: Aleksandr Knjazjev
22.03 kl 19 Nikolai Petrov
(klaver, Moskva)
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
24.03 kl 19 Eesti-Flaami Duo
Jaak Johanson,
Stefan Timmermans (Belgia)  
Estonia pst 4, Tallinn

Jazz del Mar
20.03 kl 22 Eesti Jazzliit: Lin’s System
Tallinna mnt. 6, Kuressaare

Jõhvi kontserdimaja
19.03 kl 19 Con Brio`08 võitja
Jaan Kapp (klaver)  
25.03 kl 19 “Kolme tenori kontsert”
Oliver Kuusik (Domingo),
Urmas Põldma (Pavarotti),
Mart Madiste (Carreras),
Tarmo Eespere (Lewine / klaver)
Pargi tn 40, Jõhvi

Genialistide klubi
19.03 kl 21 Voog, Sitimaan,
Liisi Koikson
25.03 kl 21 Jazzliit:
Maian Kärmas “Õnneleid”
Magasini 5, Tartu

Klubi Plink Plonk
19.03 kl 21 Sünnipäev 23!
Ultima Thule ja Tõnis Mägi
Vallikraavi 4, Tartu

Kumu Auditoorium
20.03 kl 19 “Kutse duellile” - India 
21.03 kl 17 Kelli Uustani &
Aivar Vassiljev Acoustic Band 
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mederi saal
20.03 kl 18 Teele Jõks (metsosopran),
Tõnu Jõesaar (viola da gamba),
Imbi Tarum (klavessiin/positiivorel) 
Suur-Kloostri 16, Tallinn

NO99
19.03 kl 21.30 Jazzliit: Flavor
Sakala 3, Tallinn

Pärimusmuusika Ait
19.03 kl 20 “Kutse duellile” - India
20.03 kl 18 Stefan Timmermansi ja Jaak Johansoni kontsert
25.03 kl 19 Eufooniumivirtuoos
Steven Meadi kontsert
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
19.03 kl 17 “Muusikamoos”
Laste ja noorte festivali lõppkontsert   
20.03 kl 17 VII koolinoorte
segakooride festival
24.03 kl 19 “Kolme tenori kontsert”
Oliver Kuusik (Domingo),
Urmas Põldma (Pavarotti),
Mart Madiste (Carreras),
Tarmo Eespere (Lewine / klaver)
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
19.03 kl 21 Metsatöll & RAM:
Metsatöllu albumi “ÄIO” esitluskontset
20.03 kl 16 Metsatöll & RAM:
Metsatöllu albumi “ÄIO” esitluskontset
20.03 kl 22 Jääboiler, Bonzo, Kelder
25.03 kl 20 TMW: “Humppaa tai kuole”: Eläkeläiset (Fin), J.M.K.E
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Rõuge rahvamaja
23.03 kl 19 Eesti-Flaami Duo
Jaak Johanson,
Stefan Timmermans (Belgia)
Metsa 2, Rõuge

Tallinna Jaani kirik
21.03 kl 15 “Bachi Gala”
325 aastat J. S. Bachi sünnist
25.03 kl 19 “Passione”
Eesti Rahvusmeeskoor,
dirigent Filippo Maria Bressan (Itaalia), kaastegev Luciano Cicetti (sõna / Itaalia)
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tartu Ülikooli Aula
21.03 kl 17 Washingtoni Ülikooli
kontsertkoor ja HaleBopp Singers
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
22.03 kl 19 Vind Project 2
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise Kontserdimaja
19.03 kl 19 “Õhus on armastust”
Tartu Naiskoor Emajõe Laulikud, Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor, Tartu Akadeemiline Meeskoor ja Inseneride Meeskoor
20.03 kl 19 “Rokkmakaam”
Hortus Cross Over Band  
Vanemuise 6, Tartu

 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Mari Hiiemäe

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara