Selgusid Suhtekorralduse Auhinna võitjad

Eesti Suhtekorraldajate Liidu (EPRA) žürii kuulutas täna välja Suhtekorralduse Auhinna konkursi võitjad.

Parima avaliku sektori projekti auhinna võitis Tervise Arengu Instituudi alkoholi liigtarvitamise vastane kampaania “Palju sina jood?”. Žürii hinnangul oli tegemist uuendusliku ja silmapaistva projektiga, mis sisaldas nii suhtekorralduse kui ka turunduse valdkonna tegevusi.

Parima erasektori projekti auhinna võitis Solarise Keskuse ja selle ankurrentnike turuletuleku kommunikatsioonikampaania, kus suhtekorraldustööd juhtis kommunikatsioonibüroo KPMS & Partnerid. Hoolimata projekti vastakast kuvandist ja avamisjärgselt toimunud ripplae õnnetusest Cinamoni kinosaalis, pälvis Solaris tänu integreeritud kommunikatsioonile, omavahel kombineeritud ja hästiajastatud regulaarsele sõnumivoole laialdase ja valdavalt positiivse meediakajastuse. Solaris tõusis kolme esimese tegevuskuuga teiseks enimkülastatavaks keskuseks Tallinnas.

Parima kolmanda sektori projekti auhinna võitsid ISU 2010. aasta Euroopa Iluuisutamise Meistrivõistlused, kus suhtekorraldustööd juhtis kommunikatsioonibüroo Jugaste, Liiva & Seimann. Projekt oli töörohke ja mahukas, suur osa tegevustest toimus rahvusvahelisel tasandil. Samuti väärib äramärkimist, et projekti tagasiside põhjal oli tegemist läbi aegade kõige paremini korraldatud EM-iga.

Parima sisekommunikatsiooni projekti auhinna ja publiku eripreemia võitis ÜhesHingamine Eesti Rahvusringhäälingus. Projekti puhul väärib esiletõstmist asjaolu, et kõik projekti kaasatud inimesed töötasid vabatahtlikult, ilma tasuta ja neid ühendas tugev meeskonnatunne.

Tänavune Suhtekorralduse Auhinna konkurss oli osavõtjate arvult suurim. Kandideeris 27 tööd, kõigi puhul märkis žürii kõrget professionaalsust ning väga põhjalikku ettevalmistustööd.

Projekte hindas žürii, kuhu kuulusid EPRA juhatuse liikmed ja konkursi eelmise aasta võitjad. Züriisse kuulusid: Inga Jagomäe, Aive Levandi, Krista Männa, Erkki Peetsalu, Indrek Raudjalg, Heikki Sal-Saller, Allar Tankler ja Tiina Urm. Projektide hindamisel lähtuti printsiibist, et huvide konflikti korral konkreetses kategoorias žürii liige ei hääleta.

Võitjaid autasustati turundussündmuse Password auhinnatseremoonial.


Osale arutelus

 • Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara