Skype Accessiga sel nädalavahetusel tasuta wifi!

Tähistamaks Skype Access funktsiooni täielikku valmimist, pakub Skype sel nädalavahetusel tasuta wifi-ühendust enam kui 100 000-s traadita interneti levialas üle maailma.

Skype Access on Skype’i lisafunktsioon, millega saab Skype’i krediidiga tasulise netiühenduse eest maksta. Selle abil on väga lihtne ja mugav tasuda traadita interneti eest vastavalt kasutatud minutitele lennujaamades, hotellides, kohvikutes ja mujal.

Sel nädalavahetusel alates 20.03 kell 00.00 kuni 21.03 kell 23.59 GMT ajatsooni järgi on Skype Accessi kaudu interneti kasutamine tasuta igalpool üle maailma.

Selleks on vajalik Skype Accessiga liitunud wifi-leviala ning uusim versioon Skype’i programmist, mida saab alla laadida Skype'i kodulehelt selle lingi kaudu: www.skype.com/go/download<_http3a_ id="Articlecontent/Body_3/Articlepara_2/a_2/_http3a__2" />>.

Eripakkumisena British Airwaysi töötajate streigiplaanidest mõjutatud reisijatele kehtib tasuta wifi võimalus Ühendkuningriigis ka veel esmaspäeval. Nii saavad Ühendkuningriigi lennujaamas ootavad reisijad tasuta interneti abil tööd teha või lähedastega suhelda.

Skype Access’i kasutamist võimaldavad traadita internetiteenuse pakkujad üle maailma. Täisnimekirja sobivatest wifi-levialadest leiab SIIN.

Osale arutelus

 • Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara