Skype paneb välja maailmavallutuse auhinna Eesti bändile

Tallinn Music Weeki toetaja ja partner Skype paneb teist aastat välja preemia festivalil esinevale Eesti bändile, kel festivali külaliste ja Skype’i meelest enim potentsiaali maailmas läbi lüüa.

Muusikasõbrad ja festivalikülalised saavad hääle oma lemmikbändi toetuseks anda tänasest kodulehel www.tallinnmusicweek.ee.

Võitjabänd saab auhinnaks 50 000 krooni väärtuses konsultatsiooni kogenud mänedžerilt või PR-konsultandilt, kes aitab bändi piiritagusele karjääril hoo sisse saada. „Soovisime, et auhind oleks midagi võimalikult konkreetset - sellist, millest bändil läbilöömiseks kohe käegakatsutavat kasu oleks. Et välisturul edusamme teha, on kriitiliselt oluline, et artistil on esindaja, kes temaga süstemaatiliselt tööd teeb,“ kommenteerib festivali korraldaja Helen Sildna.

„Skype on edukas seetõttu, et meil saavad andekad inimesed teha seda, mida nad kõige paremini oskavad ja millest innustuvad – ning seda igapool üle maailma. Näeme, et sama potentsiaal nagu tarkvaraarenduses, on Eestil ka muusikavaldkonnas. Seetõttu aitame Tallinn Music Weekil juba teist aastat leida ja toetada bändi, kelle loomingul on põhjust maailma vallutada,“ kommenteeris koostööd festivaliga Skype Eesti juht Sten Tamkivi. Tema sõnul oli heameel kuulda, et eelmisel aastal Skype’s Go Change The World auhinna toel tehtud Popidioti video pälvis aasta parima muusikavideo tiitli ja aitas bändi rahvusvahelisel areenil tutvustada. 

Skype's Go Change The World auhinna vääriline artist peab omama värskeid ideid ja uuenduslikku DNA-d. Bänd peab olema originaalne, silmapaistev ja samas ka piisavalt professionaalne, et lüüa läbi rahvusvahelisel areenil. Skype’i auhind pannakse välja konkreetse eesmärgiga – pakkuda võitnud bändile võimalus midagi kohe oma karjääri heaks reaalselt ära teha.

Tallinn Music Week'i kodulehel saavad muusikafännid tutvuda kõigi festivalil üles astuvate artistidega ning hääletada oma lemmiku poolt. Bändide videod leiab Tallinn Music Weeki ja Skype’i videoriiulil ning YouTube`st. 

Osale arutelus

 • Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara