Kas pead 15-minutisele treeningule vastu?

13. märtsil uksed avanud Marienthali Keskus esitab väljakutse kontoritöötajatele - kas pead vastu 15-minutlise treeningu Fitvibe aparaadil?

Fitvibe masinatel toimuvat treeningut, mis on saavutanud Euroopas kõrge populaarsuse oma efektiivsuse tõttu, on võimalik proovida nüüd ka Eestis.

Fitvibe treening toimub Fitvibe aparaadil personaalse treeneri juhendamisel. Treeningu kestvus on umbes 15 minutit, mis vastab jõusaali 1,5-tunnise treeningu koormusele.

Vibratsioonitreening sobib põhimõtteliselt kõigile, nii meestele kui naistele.  Treeningu käigus saab tugevdada oma nõrku ja alaaktiivseid lihaseid. Samuti on Fitvibe masin sobiv sportlastele taastavaks treeninguks.

"Meil on klientideks nii noored neiud kui ka nende vanemad ning isegi mehed tunnevad asja vastu huvi", teadis rääkida Galina Sepp, kes on üks projekti algatajatest.

Vibratsioonitreening on eriti tõhus kontoritöötajatele ja teistele istuva eluviisiga inimestele, kuna treeningu käigus pööratakse tähelepanu ka stabiliseerivatele ja teistele rühti hoidvatele lihasgruppidele, mis istuva eluviisiga inimestel muutuvad alaaktiivseteks.

Vibratsioonitreeningut saab proovida Fitvibe Siluett stuudios Marienthali keskuses, mis asub Mustamäe tee 16.

Osale arutelus

 • Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara