Facebookis reklaamimiseks Eesti maailma kallimate seas

Reklaamiklikk maksab Facebookis Eestis ligi kolm krooni, mis tähendab kuulumist kümne kallima riigi sekka.

Facebooki statistikat koguv ja koostav Facebakers.com arvutas välja, mis hinnaga kliki erinevates riikides kätte saab. Enim tuleb reklaamikliki eest maksta Taanis, kus 2,3 miljoni kasutajaga maksab see veidi enam kui viis krooni. Esiviisikus troonivad veel Norra, USA, Suurbritannia ja Saksamaa.

Eestist on Facebakersi andmeil ca 160 000 kasutajat, neist enam kui 90 000 naised. Internetikasutajatest moodustab kasutajate hulk ligi viiendiku, rahvastikust ligi 13%.

Lähinaabreist maksab reklaamiklikk näiteks Lätis ja Leedus umbes krooni, Venemaal 2,3, Soomes 2,4 ja Rootsis 2,5 krooni.

Suurima kasutajaskonnaga troonib Facebookis hetkel võimsalt sotsiaalvõrgu sünnimaa USA, kus elanikest ligi 40% ehk 114 miljonit esindatud Facebookis. Teisel kohal Suurbritannia 24 ja kolmas Indoneesia 21 miljoniga.

Facebakers pakub lisaks reklaamihinnale ülevaadet Facebooki kaetavusest eri riikides, palju on kasutajad, kas nad on mehed-naised jms.

Osale arutelus

 • Rivo Sarapik, Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara