Mida teha nädalavahetusel

Äripäev pakkub välja valiku sündmusi, mis toimuvad nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
26.03 kl 19 “Kirsiaed”
26.03 kl 19 “Kõik on täis”
28.03 kl 12 “Piparkoogimehike”
28.03 kl 19 “Augustikuu”
28.03 kl 19 “Grönholmi meetod”
30.03 kl 19 “Hiilgav!”
30.03 kl 19 “Metspart”
31.03 kl 19 “Rahauputus”
31.03 kl 19 “Kõik on täis”
01.04 kl 19 “Augustikuu”
01.04 kl 19 “John Gabriel Borkman”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
26.03 kl 11 “Nukumängu ABC”
26.03 kl 19 “High School Musical”
esietendus
27.03 kl 12 “Lutsukomm ja 200 vanaisa”
28.03 kl 12 “Lutsukomm ja 200 vanaisa”
28.03 kl 15 “High School Musical”
30.03 kl 14 “High School Musical”
31.03 kl 14 “High School Musical”
31.03 kl 19 “High School Musical”
01.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
esietendus
01.04 kl 14 “High School Musical”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
26.03 kl 19 “Ballettmeister”
26.03 kl 19 “Pimedusega löödud”
27.03 kl 12 “Kolm põrsakest ja hea hunt” esietendus
29.03 kl 10 “Muinasjutt Pöial-Liisist” Narva Kultuurimajas Rugodiv
29.03 kl 19 “Testosteroon”
Narva Kultuurimajas Rugodiv
30.03 kl 11 “Muinasjutt Pöial-Liisist” Jõhvi Kontserdimajas
30.03 kl 19 “Testosteroon”
Jõhvi Kontserdimajas
31.03 kl 19 “Mis valemiga?” noortekomöödia Endla Noortestuudio esituses
01.04 kl 19 “Esimesed suudlused”
01.04 kl 19 “Raimonds”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
26.03 kl 19 “Wallenberg”
28.03 kl 17 “Metshaldjas” (La Sylphide)
30.03 kl 19 “Minu veetlev leedi”
31.03 kl 19 “Metshaldjas” (La Sylphide)
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
30.03 kl 19.30 “Levitatiivse aja valem”
Monika Mattieseni / Küberstuudio elektroakustiline performance-ooper
Pikk 20, Tallinn
u Kuressaare Linnateater
26.03 kl 19 “Tapatöö Jumal”
Otepää kultuurikeskuses
Tallinna 20, Saaremaa
u MTÜ Kell Kümme
30.03 kl 19 “Intiimsed tehingud”
Tallinna Botaanikaaias
01.04 kl 19 “Intiimsed tehingud”
Saku Valla Majas
www.kell10.ee

NO99
29.03 kl 19 “Praht, linn ja surm”
30.03 kl 19 “Praht, linn ja surm”
31.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
01.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Sakala 3, Tallinn

Pärimusteater Loomine
31.03 kl 19 “Keisrinna hull ehk Mees, kes rääkis tõtt” Kiek in de Kökis
Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater
26.03 kl 11 “Kaelkirjak”
26.03 kl 19 “Toatüdrukud”
Pangamajas
26.03 kl 19 “39 astet” esietendus
29.03 kl 11 “Kaelkirjak”
29.03 kl 19 “Lesk”
30.03 kl 13 “Onu Remuse lood”
Valga kultuurikeskuses
30.03 kl 19 “Meie, mehed”
Valga kultuurikeskuses
30.03 kl 19 “39 astet”
31.03 kl 19 “Toatüdrukud”
Pangamajas
01.04 kl 12 “Kaelkirjak”
Ugala väikeses majas
01.04 kl 19 “39 astet”
Ugala väikeses majas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
26.03 kl 19 “Homme näeme” esietendus
29.03 kl 19 “Homme näeme”
30.03 kl 19 “Homme näeme”
31.03 kl 19 “Homme näeme”
01.04 kl 19 “Iguaani öö”
01.04 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
30.03 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
31.03 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teater Varius
26.03 kl 18 “Tänu tulemast!”
Tõnismägi 2, Tallinn

Teoteater
31.03 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
27.03 kl 17 “Linn” Viru-Nigula Rahvamajas
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
26.03 kl 19 “Teatrisõprade kohvik”
Ugala Teatri kohvikus
29.03 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk” Pärnu Endlas
30.03 kl 19 “Kolm õde”
31.03 kl 19 “Arkaadia”
Rakvere Teatrimajas    
Vaksali 7, Viljandi

Uus Vana Teater
30.03 kl 19 “Simo-Karli peaasi on pea asi” Tartus Teaduskeskuses AHHAA
Vene 6, Tallinn

Vana Baskini Teater
26.03 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”
Orissaare Kultuurimajas
29.03 kl 19 “Püha müristus”
Tartu “Vanemuise” suures majas
31.03 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Pärnu teatris “Endla”
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
29.03 kl 19 “Huntluts”
Eesti Draamateatris
30.03 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”
30.03 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris
31.03 kl 19 “Kevade”
31.03 kl 12 “Nukitsamees”
Vanemuise väikeses majas
31.03 kl 19 “Madame Butterfly”
Vanemuise väikeses majas
31.03 kl 22 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris
01.04 kl 19 “Onegin”
01.04 kl 19 “Loss”
Vanemuise väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
26.03 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
29.03 kl 19 “Vääärviid”
Võru Kultuurimajas Kannel
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
28.03 kl 12 “Nõianeitsi”
28.03 kl 16 “Nõianeitsi”
30.03 kl 11 “Papist kellaväljak”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
29.03 kl 19 “The End”
30.03 kl 19 “The End”
31.03 kl 19 “The End”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
26.03 kl 15 “Misanstseenid Ihule ja
Hingele” Varstu Kultuurikeskuses
30.03 kl 11 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”
31.03 kl 11 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”
01.04 kl 18 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”
Liiva 13, Võru

KINO

 Cinamon Tallinn 
“Pearahakütt”
kl 11.45, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30
“Phobos – Hirmuklubi”
kl 13.45, 17.45, 20.00, 22.00
“Mäleta mind”
kl 11.00, 13.30, 18.45, 21.15
“Roheline tsoon”
kl 14.15, 16.45, 19.15, 21.45
“Kõik algas Roomas”
kl 11.30, 14.00, 19.00
“Variautor”
kl 11.15, 16.15, 21.00
“Leegion” kl 15.45
“Alice Imedemaal” 3D
eesti keeles: kl 12.10, 14.55, 17.55;
vene keeles: kl 14.40, 17.30;
inglise keeles: kl 20.25
“Suletud saar”
kl 16.00
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 12.00   
“Ookeanimaailm” 3D
eesti keeles: kl 12.25
“Avatar” 3D kl 20.15 (v.a. T)
Eesti Filmi Päevad 2010 erilinastus: “Hukkunud Alpinisti hotell” T kl 20.00 + “Ulmekino laineharjal”
Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 
“Pearahakütt”
kl 12.30 (v.a. K), 14.45 (v.a. K), 17.10, 19.30, 21.45; K kl 12.00, 14.15
“Roheline tsoon”
kl 13.00, 15.15, 17.30, 19.45
“Mäleta mind”
kl 12.00 (v.a. K), 14.15 (v.a. K), 16.30, 18.45, 21.00; K kl 12.30
“Kõik algas Roomas”
kl 11.45 (v.a. L, P), 14.05 (v.a. L, P), 18.15, 20.30 (v.a. N)
“Võimu piirid” kl 19.00
“Leegion” kl 22.00
“Armastusega Pariisist” kl 16.05
“Alice imedemaal”
eesti keeles: kl 11.30, 13.45
“Ma armastan sind, Phillip Morris”
kl 16.15
“Suletud saar” kl 21.30
“Pimeduse äärel” N kl 20.30 
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Alice Imedemaal” 3D
eesti keeles: kl 11.40, 14.30, 17.45 (v.a. E),
18.30 (v.a. N), 20.20 (v.a. L);
vene keeles: kl 12.00, 15.00, 17.30 (v.a. L); inglise keeles: kl 12.15, 21.15 (v.a. N)
“Avatar” 3D kl 14.50, 20.30 (v.a. E)    
“Suletud saar” kl 21.05
“Ma armastan sind, Phillip Morris”
kl 18.45, 21.10; L–P kl 16.20
“Fantastiline Hr. Reinuvader”
kl 14.00, 18.00
“Armastus suures linnas 2”
kl 15.15 (v.a. K), 17.25, 22.10
“Väike nõid Lilly -
Draakon ja Võluraamat”
eesti keeles: kl 11.30 (v.a. K), 13.25 (v.a. K)
“Variautor”
kl 14.25, 19.35
“Solomon Kane”
kl 12.05, 17.10, 22.20
“Kõik algas Roomas”
kl 12.25, 14.35, 16.45, 18.55
“Phobos”
kl 11.55, 15.55, 20.00, 22.05
“10 viimast vanapaganat”
kl 19.40
“Roheline tsoon”
kl 11.50, 14.20, 17.00, 19.30, 22.00
“Mäleta mind”
kl 11.35, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35
“Pearahakütt”
kl 11.45, 14.15, 16.50, 19.15, 21.45
MET Opera HD Live otseülekanne “Hamlet” L kl 19.00;
kordusetendus E kl 19.00 
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Alice Imedemaal” eesti keeles:
kl 13.00, 17.30 (v.a. L)
“Kõik algas Roomas”
kl 15.15, 19.45 (v.a. L), 21.45 (v.a. L)
“Pearahakütt”
kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00  
MET Opera HD Live otseülekanne “Hamlet” L kl 19.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Avatar”
vene keeles, e.k. subtiitritega: kl 20.45
“Alice Imedemaal”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 14.00, 16.15, 18.30; L–P kl 11.45
“Leegion” kl 14.30, 16.45, 18.45 (v.a. L), 21.00 (v.a. L); L–P kl 12.15
“Pearahakütt”
kl 14.15, 16.30, 19.00, 21.30; L–P kl 12.00
MET Opera HD Live otseülekanne “Hamlet” L kl 19.00
Tallinna mnt 41, Narva

 Kino Diva 
“Printsess ja konn” eesti keeles:
P, T, K kl 16.40, 18.50;
E, N kl 17.40, 19.50;
R kl 19.50
Raekoja 8, Kuressaare
u Kino Kannel 
“Valentinipäev”
R, L, T, K kl 19.00
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Alvin ja koopaoravad 2”
eesti keeles: kl 14.15
“Valentinipäev” kl 18.00
“Percy Jackson ja Olümplased:
Välguvaras” kl 16.15
“Liigaasta” kl 18.45, 21.00
“Armastusega Pariisist” kl 16.00, 20.45
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 14.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Percy Jackson ja olümplased:
Välguvaras” kl 17.45; R–P kl 15.30
“Õhus” kl 20.00 (v.a. K)
MAM-Möödunud Aasta Menufilm programmis:
“Vääritud tõprad” K kl 20.00
Papiniidu 50,  Pärnu

 

 KONTSERT

Baar Juuksur
27.03 kl 19.30 Jazzoline Spacestation vs Tallinn Music Week
Vaimu 1, Tallinn

C.F.Hahn Pub
31.03 kl 19 Mart Soo, Taavo Remmel, Ahto Abner
Riia mnt. 129A, Pärnu

Clazz
26.03 kl 22 It’s About You - Ka Funky
27.03 kl 23 Virgo Veldi feat.
James “Plookie” Wertz
Vana turg 2, Tallinn

Club Illusion
27.03 kl 22 Brainstorm /
Album tour “Years & Seconds” 
Raatuse 97, Tartu

Estonia
26.03 kl 19 ERSO:
Eesti Muusika Päevad
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
30.03 kl 19 Kevadõhtu Voldemar Kuslapiga   
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
26.03 kl 21 “Kongress”
Maikameikers, Man In Maardu, Lu:k
01.04 kl 20 Jazzklubi / Rajamuusika esitlevad: Lembit Saarsalu
Magasini 5, Tartu

Kanuti Gildi Saal
30.03 kl 19.30 “Levitatiivse aja valem”
Monika Mattieseni / Küberstuudio elektroakustiline performance-ooper
Pikk 20, Tallinn

Klubi Plink Plonk
29.03 kl 22 MONO (jpn), Zahir
01.04 kl 22 Toe Tag
Vallikraavi 4, Tartu

Klubi Tapper
26.03 kl 18 “Tallinn Metal Week” Tharaphita, Smõuk, Recycle Bin, NMR, Crucial Attack, Cantilena
27.03 kl 19 “Tallinn Metal Week & Amorphis (fin)”
Pärnu mnt. 158g, Tallinn

Mustpeade Maja
26.03 kl 20 Tallinn Music Week:
Odessa Pop esitleb
27.03 kl 19 Tallinn Music Week:
Eesti Muusika Päevad presents
Pikk tn. 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
27.03 kl 19 Kitarrimängu virtuoos Didula koos teiste pillimeeste ja graatsiliste tantsijatega
28.03 kl 19 Mahavok ja Kare Kauks - “Meridiaanid”
Estonia pst 9, Tallinn

'NO99
26.03 kl 20 Tallinn Music Week:
Jazzi showcase
27.03 kl 20 Tallinn Music Week:
Folgi eri
Sakala 3, Tallinn

Paide kirik
27.03 kl 17 “Passione”
Eesti Rahvusmeeskoor,
dirigent Filippo Maria Bressan (Itaalia), kaastegev Luciano Cicetti (sõna / Itaalia)
Keskväljak 1, Paide

Pärimusmuusika Ait
01.04 kl 19 Aida sünnipäev Zetodega
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
01.04 kl 19 “Kannatusnädala kontsert” Edward Elgar “Gerontiuse Unenägu”
Eesti Riiklk Sümfooniaorkester,
RO Estonia Ooperikoor,
RO Estonia Poistekoor,
Kammerkoor Voces Musicales 
Aida 4, Pärnu

Riisipere Kultuurimaja
27.03 kl 19 “Peegeldus”
Katrin Mandel (klaver, laul),
Peeter Rebane (kitarrid)
Nissi tee 53C, Riisipere

Rock Cafe
26.03 kl 21 Brainstorm (Lat),
Instrumenti (Lat), Groundhog Day
27.03 kl 21 Tallinn Music Week:
Toe Tag, Malcolm Lincoln, Jurga (LT), Lowry
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
28.03 kl 17 “Palmipuudepüha kontsert” Hortus Musicus
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Raekoda
27.03 kl 18 “Suur Muusikaakadeemia” Andres Mustonen (viiul),
Ivo Sillamaa (klaver)
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik
26.03 kl 19 “Passione”
Eesti Rahvusmeeskoor,
dirigent Filippo Maria Bressan (Itaalia), kaastegev Luciano Cicetti (sõna / Itaalia)
Jaani 5, Tartu 

Teatri Puhvet
29.03 kl 19 Kelli Uustani,
Jorma Puusaag
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise Kontserdimaja
31.03 kl 19 “Kannatusnädala kontsert” Edward Elgar “Gerontiuse Unenägu”
Eesti Riiklk Sümfooniaorkester,
RO Estonia Ooperikoor,
RO Estonia Poistekoor,
Kammerkoor Voces Musicales  
Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater
26.03 kl 19 Tallinn Music Week:
Raadio 2 presents 
27.03 kl 21 Tallinn Music Week:
Hea Uus Heli showcase
Rataskaevu 10, Tallinn

 

 NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Ellinor Aiki (1893–1969).
Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, 27.03–13.06
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
“Maskid” August Künnapu, kuni 03.04
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Raoul Kurvitz, kuni 10.04  
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
Kaljo Põllu eksliibrised, kuni 31.03
“Kiri” Eesti kunstnike ühisnäitus
lugemisaastaks, kuni 31.03
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
“Koosviibijad” Juss Piho, 30.03–07.05
“Maa ja taeva vahel” Stanislav Antipov, kuni 26.03
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Raoul Kurvitz, kuni 12.04             
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Soome kunstniku Reijo Kivijärvi
naivistlikud maalid, kuni 10.04
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Räägime rahvuslusest!
Ideoloogia ja identiteedi vahel”,
kuni 25.04
“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05
“POPkunst Forever!”,
kuni märts 2010
“Harro! Soome popkunsti klassik”,
kuni 28.03
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Palmse mõis
Valli Lember-Bogatkina näitus,
kuni 31.03
Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Kunstnike Maja
„New Age“ Kuraator Sandra Jõgeva, 30.03–23.04
„3 on uus must” JIM,
foto, video, installatsioon, kuni 27.03
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
„See pole see“ Ines Erlemann,
graafika, kuni 03.04
„Aplaus“  Eveli Varik & Alide Zvorovski,  maal, foto, kuni 03.04
„Seks ja söök“ Eveli Varik, foto,
kuni 03.04 
Aida 4, Pärnu

Solaris
“Leonardo da Vinci:
Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06
Estonia pst 9, Tallinn

SooSoo Galerii
“Mood raamis” Eesti Moekunstnike Ühenduse näitus, 31.03–20.04
Soo 4, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Cities Revealed” Erki Kasemets, 01.04–18.04
Urmas Pedanik, kuni 28.03
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Made in Takahuhti” Maret Kuura,
kuni 11.04
IN Graafika Tartus
“Social Art Machine- täiesti
asotsiaalse kunsti näitus”, kuni 11.04
“Kevadega kõrvu – Kevään korvalla”
Anu Tuominen, kuni 11.04 
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Olemise paine”
21. sajandi kunsti Tartu Kunstimuuseumi kogust, kuni 04.04
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
23 erineva Eesti nukumeistri
nukunäitus, kuni 30.04
Pärnu ja Pärnumaa Slaavi Kultuuriühingu ülevaatenäitus, kuni 03.04
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
Maarit Murka, kuni 30.03
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Ene Pikk 85. Lindude teed”
akvarellid, kuni 14.04
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Tiit Varblane, 29.03.–16.04
Tartu Kõrgem Kunstikool skluptuuriosakonna, Saimaa Rakenduskõrgkooli ühisnäitus, 29.03.–16.04
“21.sajandi armastuslugu”
Andrus Joonas, kuni 26.03
“Pärnu - Riia” Aivar Kurvits, kuni 26.03
“Leonardo kood vol.2 ehk lihtsalt Leonardo” Alar Raudoja, kuni 26.03 
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Mari Hiiemäe

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara