Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida võiks teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

Cabaret Rhizome
08.04 kl 19 “Dr Cubo ja professor Charleka räpane sessioon”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
01.04 kl 19 “Augustikuu”
01.04 kl 19 “John Gabriel Borkman”
03.04 kl 19 “Hiilgav!”
03.04 kl 19 “Vihmatants”
06.04 kl 19 “Kirsiaed”
06.04 kl 19 “John Gabriel Borkman”
06.04 kl 19 “Aabitsa kukk”
07.04 kl 19 “Vombat”
07.04 kl 19 “Vihmatants”
08.04 kl 19 “Augustikuu”
08.04 kl 19 “Boulgakoff”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
01.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
esietendus
01.04 kl 14 “High School Musical”
03.04 kl 12 “High School Musical”
03.04 kl 12 “šoti torupillimängija”
03.04 kl 16 “High School Musical”
04.04 kl 12 “High School Musical”
04.04 kl 16 “High School Musical”
06.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
06.04 kl 14 “High School Musical”
07.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
07.04 kl 14 “High School Musical”
07.04 kl 19 “High School Musical”
08.04 kl 14 “High School Musical”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
01.04 kl 19 “Esimesed suudlused”
01.04 kl 19 “Raimonds”
03.04 kl 12 “Kolm põrsakest ja hea hunt”
03.04 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
03.04 kl 19 “Algus”
05.04 kl 13 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Rakvere teatris
05.04 kl 19 “Esimesed suudlused”
Rakvere teatris
06.04 kl 13 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Rannu rahvamajas
06.04 kl 19 “Esimesed suudlused”
Rannu rahvamajas
06.04 kl 19 “Mis valemiga?” noortekomöödia Endla Noortestuudio esituses
08.04 kl 19 “Janu”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
06.04 kl 19 “Viini veri”
07.04 kl 19 “Rigoletto”
08.04 kl 19 “Metshaldjas” (La Sylphide)
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
08.04 kl 19.30 “Busu” Anna  /JPN/ ,
“Circle Through” Külli Roosna, esietendus
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
06.04 kl 19 “Kartulimoos ehk
Chelsea Win” Jõgeva kultuurikeskuses
07.04 kl 19 “Kartulimoos ehk
Chelsea Win”
08.04 kl 19 “Kartulimoos ehk
Chelsea Win”
Tallinna 20, Saaremaa

MTÜ Kell Kümme
01.04 kl 19 “Intiimsed tehingud”
Saku Valla Majas
08.04 kl 19 “Intiimsed tehingud”
Keila Kultuurikeskuses
www.kell10.ee

NO99
01.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
05.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
06.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
07.04 kl 19 “Pea vahetus”
08.04 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater
01.04 kl 12 “Kaelkirjak” Ugalas
01.04 kl 19 “39 astet” Ugalas
03.04 kl 19 “Toatüdrukud”
Pangamajas
03.04 kl 19 “39 astet”
05.04 kl 19 “39 astet”
Vanemuise väikeses majas
07.04 kl 12 “Kaelkirjak” Endlas
07.04 kl 15 “Kaelkirjak” Endlas
07.04 kl 19 “39 astet” Endlas
08.04 kl 19 “Mina, naine” Oisu rahvamajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
01.04 kl 19 “Iguaani öö”
01.04 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
03.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
05.04 kl 19 “Iguaani öö”
05.04 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
06.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
07.04 kl 19 “Pikk pink”
07.04 kl 19 “Homme näeme”
08.04 kl 19 “Homme näeme”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
04.04 kl 19 “Theised” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
04.04 kl 18 “Kõik armastavad Roosit”
Hageri Rahvamajas
05.04 kl 10 “Linalakk ja Rosalind”
Siisikese lasteaias
05.04 kl 19 “Kõik (s)ängis”
06.04 kl 19 “Naine ja  klarnet”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
08.04 kl 19 “Planeet”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
03.04 kl 19 “Arkaadia”
06.04 kl 18 “Väike Tjorven Soolavareselt”
07.04 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”
07.04 kl 19 “norway.today”
08.04 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”     
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
04.04 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Rae Kultuurikeskuses
05.04 kl 19 “Püha müristus”
Jõhvi Kontserdimajas
06.04 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Salme Kultuurikeskuses
07.04 kl 19 “Kihluspidu”
Haapsalu Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
01.04 kl 19 “Onegin”
01.04 kl 19 “Loss”
Vanemuise väikeses majas
03.04 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
06.04 kl 19 “Savoy ball”
06.04 kl 19 “Don Juan”
Vanemuise väikeses majas
07.04 kl 12 “Detektiiv Lotte”
07.04 kl 19 “Huntluts”
07.04 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
08.04 kl 19 “Petrushka pärastlõuna”
08.04 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
08.04 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
esietendus
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
01.04 kl 11 “Nif Nuf Naf-i lugu”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
02.04 kl 19 “The End”
03.04 kl 19 “The End”
05.04 kl 19 “The End”
06.04 kl 19 “The End”
07.04 kl 19 “The End”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
01.04 kl 18 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”
06.04 kl 19 “Misanstseenid Ihule ja
Hingele”
07.04 kl 19 “Misanstseenid Ihule ja
Hingele”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Estonia
02.04 kl 19 “Kannatusnädala kontsert” Edward Elgar “Gerontiuse Unenägu”
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
RO Estonia Ooperikoor,
RO Estonia Poistekoor,
Kammerkoor Voces Musicales
06.04 kl 19 “Seitseteist kevadist hetke” Suur filmimuusika kontsert.
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
07.04 kl 19 Ansambel FrankFrank
Kristjan Mazurtchak (saksofon),
Erki Pärnoja (kitarr),
Kaspar Kalluste (löökpillid)    
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
01.04 kl 20 Jazzklubi / Rajamuusika esitlevad: Lembit Saarsalu
02.04 kl 21 Astro’n’out (Läti),
Ewert & The Two Dragons, Mild
03.04 kl 21 “Topofon”
Anthea Caddy (AU), Felicity Mangan (AU), Ki wa  (EE), Murmer (USA, EE), Sven Vabar, Kaja Pae (EE)
Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja
03.04 kl 17 “Ülestõusmispüha kontsert” (W.A. Mozarti missa) Sinfonietta Riiga (Läti), Eesti Filharmoonia Kammerkoor 
04.04 kl 17 “Seitseteist kevadist hetke” Suur filmimuusika kontsert
Pargi tn 40, Jõhvi

Klubi Plink Plonk
01.04 kl 22 Toe Tag
02.04 kl 22 “Bakter” Metsalinnud, Badass Yuki, Malcolm Lincoln
Vallikraavi 4, Tartu

Kuressaare Spordikeskus
03.04 kl 20 Mahavok “Meridiaanid”
Vallimaa 16a, Kuressaare

Nokia Kontserdimaja
04.04 kl 19 Elina Garanca ja
Läti Rahvuslik Sümfooniaorkester
Estonia pst 9, Tallinn

NO99
02.04 kl 21.30 Jazzliit:
Maian Kärmas – Õnneleid
Sakala 3, Tallinn

Otepää Kultuurikeskus
07.04 kl 18 “Hingemuusika”
G. Casanova, J. Lutsoja, T. Liiberg 
Virulombi 2, Otepää

Pärimusmuusika ait
01.04 kl 19 Aida sünnipäev Zetodega
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
01.04 kl 19 “Kannatusnädala kontsert” Edward Elgar “Gerontiuse Unenägu”
02.04 kl 19 Viva Oratorio – Reekviem täna ja romantismiajal.
Uue kirikumuusika sari 
08.04 kl 19 Ansambel FrankFrank
Kristjan Mazurtchak (saksofon),
Erki Pärnoja (kitarr),
Kaspar Kalluste (löökpillid)   
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
01.04 kl 20 Sonic Syndicate (Swe),  Recycle Bin
02.04 kl 21 Shanon, HND, The Belka
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
04.04 kl 17 “Ülestõusmispüha kontsert” (W.A. Mozarti missa) Sinfonietta Riiga (Läti), Eesti Filharmoonia Kammerkoor
Vabaduse väljak 1, Tallinn
u Tallinna Kaarli Kirik
02.04 kl 19 W.A. Mozart “Reekviem“
Toompea 10, Tallinn

Tartu Jaani kirik
01.04 kl 19 W.A. Mozart „Reekviem“
Segakoorid Noorus ja Cantus,
Tartu Ülikooli kammerkoor,
Tallinna Barokkorkester
Jaani 5, Tartu 

Teatri Puhvet
05.04 kl 19 Urmas Lattikas,
Reigo Ahven, Raul Vaigla
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise Kontserdimaja
02.04 kl 19 “Seitseteist kevadist hetke” Suur filmimuusika kontsert    
Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater
08.04 kl 21 Efterklang
Rataskaevu 10, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Ellinor Aiki (1893–1969).
Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, kuni 13.06
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn
ArtDepoo
Peeter Laurits, 07.04–01.05
“Maskid” August Künnapu, kuni 03.04
Jahu 12, Tallinn
Draakoni Galerii
Raoul Kurvitz, kuni 10.04  
Pikk 18, Tallinn
Eesti Rahvusraamatukogu
Kaljo Põllu eksliibrised, kuni 30.04
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
“Koosviibijad” Juss Piho, kuni 07.05
Uus 17, Tallinn

Hobusepea Galerii
Raoul Kurvitz, kuni 12.04             
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, 03.04–31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Soome kunstniku Reijo Kivijärvi
naivistlikud maalid, kuni 10.04
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Nõukogude naine”, 08.04–26.09
“Räägime rahvuslusest!
Ideoloogia ja identiteedi vahel”,
kuni 25.04
“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05
“POPkunst Forever!”,
kuni 10.04
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
„New Age“ Kuraator Sandra Jõgeva,
kuni 23.04
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
Brittlouise Landfors, skulptuur (SWE), 08.04–08.05
Pärnu Kunstiklubi kevadnäitus,
08.04–08.05
“See pole see“ Ines Erlemann,
graafika, kuni 03.04
“Aplaus“ Eveli Varik & Alide Zvorovski,  maal, foto, kuni 03.04
“Seks ja söök“ Eveli Varik, foto,
kuni 03.04 
Aida 4, Pärnu

Solaris
“Leonardo da Vinci: Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06
Estonia pst 9, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Made in Takahuhti” Maret Kuura,
kuni 11.04
IN Graafika Tartus
“Social Art Machine – täiesti
asotsiaalse kunsti näitus”, kuni 11.04
“Kevadega kõrvu – Kevään korvalla”
Anu Tuominen, kuni 11.04 
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Olemise paine”
21. sajandi kunsti Tartu Kunstimuuseumi kogust, kuni 04.04
Raekoja plats 18, Tartu

Võru Linnagalerii
Tiit Varblane, kuni 16.04
Tartu Kõrgema Kunstikooli skulptuuriosakonna, Saimaa Rakenduskõrgkooli ühisnäitus, kuni 16.04 
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tallinn 
“Põrgulik kohting” N kl 19.15
“Kuidas taltsutada lohet” 3D
eesti keeles:
R–N kl 11.00, 13.25, 16.10, 18.55 
vene keeles: R–N kl 10.45, 13.15, 16.00
“Pearahakütt”
01.04. kl 11.45, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30;
R–N kl 13.10, 15.30, 18.00, 20.30
“Phobos – Hirmuklubi”
01.04. kl 13.45, 17.45, 20.00, 22.00;
R–N kl 13.00, 17.15, 19.15
“Mäleta mind”
01.04. kl 11.00, 13.30, 18.45, 21.15;
R–N kl 14.00, 16.30, 19.10
“Roheline tsoon”
01.04. kl 14.15, 16.45, 19.15, 21.45;
R–N kl 14.00, 18.30, 21.40
“Kõik algas Roomas”
01.04. kl 11.30, 14.00, 19.00;
R–N kl 12.00, 16.30
“Variautor”
01.04. kl 11.15, 16.15, 21.00;
R–N kl 13.30, 21.15
“Leegion” 01.04. kl 15.45; R–N kl 15.00
“Alice Imedemaal” 3D
eesti keeles: 01.04. kl 12.10, 14.55, 17.55; R–N kl 18.40
vene keeles: 01.04. kl 14.40, 17.30;
R–N kl 21.10
inglise keeles: 01.04. kl 20.25;
R–N kl 21.25
“Suletud saar”
01.04. kl 16.00; R–N kl 16.15, 21.00
“Printsess ja konn”
eesti keeles: 01.04. kl 12.00; R–N kl 11.45
4. Jaapani animatsiooni filmifestival (JAFF) toimub 2. – 11. aprillil. Lisainfo: www.animefest.eu ja www.cinamon.ee     
Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles:
R–N kl 11.15, 13.15, 15.25, 17.35, 19.45
“Põrgulik kohting” N kl 20.35
“Pearahakütt”
01.04. kl 12.30, 14.45, 17.10, 19.30, 21.45; R–N kl 16.15, 18.30, 21.45
“Roheline tsoon”
01.04. kl 13.00, 15.15, 17.30, 19.45;
R–N kl 18.15; R kl 20.35
“Mäleta mind”
kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00;
R–N kl 12.00 (v.a. L, P), 14.30 (v.a. L, P), 21.00; L–P kl 14.45
“Kõik algas Roomas”
01.04. kl 11.45, 14.05, 18.15;
R–N kl 11.30 (v.a. L, P), 13.30 (v.a. L, P);
L–P kl 15.00, 17.00
“Leegion” 01.04. kl 22.00; R–N kl 12.30 “Alice imedemaal”
eesti keeles: 01.04. kl 11.30, 13.45;
R–N kl 11.45, 14.05
“Suletud saar” 01.04. kl 21.30;
R–N kl 15.35
“Pimeduse äärel”
01.04. kl 20.30; R–N kl 14.45 (v.a. L, P), 17.10, 19.30, 21.50; L–P kl 12.45 
Jaapani animatsiooni filmifestival
2. aprill – 11. aprill
Seansid: kl 19.00, 17.00 (v.a. L–P), 21.30; L–P kl 13.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Alice Imedemaal” 3D
eesti keeles: 01.04. kl 11.40, 14.30, 17.45, 20.20; R–N kl 12.30, 16.55 
vene keeles:
01.04. kl 12.00, 15.00, 17.30; R–N kl 11.40 inglise keeles:
01.04. kl 12.15; R–K kl 22.10
“Avatar” 3D
01.04. kl 14.50, 20.30; R–N kl 20.20   
“Suletud saar”
01.04. kl 21.05; R–N kl 21.25
“Ma armastan sind, Phillip Morris”
kl 18.45, 21.10 (v.a. N)
“Fantastiline Hr. Reinuvader”
01.04. kl 14.00, 18.00; R–N kl 13.45, 18.15
“Armastus suures linnas 2”
01.04. kl 15.15, 17.25, 22.10;
R–N kl 12.25, 21.05
“Väike nõid Lilly -
Draakon ja Võluraamat”
eesti keeles: kl 11.30, 13.25
“Variautor”
01.04. kl 14.25, 19.35; R–N kl 16.40, 21.50
“Solomon Kane”
01.04. kl 12.05, 17.10, 22.20; R–N kl 22.05
“Kõik algas Roomas”
kl 12.25 (v.a.08.01), 14.35, 16.45, 18.55
“Phobos”
01.04. kl 11.55, 15.55, 20.00, 22.05;
R–N kl 11.35, 15.50, 20.15, 22.25
“10 viimast vanapaganat”
01.04. kl 19.40; R–N kl 17.05
“Roheline tsoon”
01.04. kl 11.50, 14.20, 17.00, 19.30, 22.00;
R–N kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30
“Mäleta mind”
01.04. kl 11.35, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35; R–N kl 11.50, 14.15, 19.25
“Pearahakütt”
01.04. kl 11.45, 14.15, 16.50, 19.15, 21.45; R–N kl 11.55, 14.25, 16.50, 19.15 (v.a. N), 21.40
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: R–N kl 11.25, 14.00, 14.20, 17.45, 19.10, 21.45;
vene keeles: R–N kl 15.10, 16.35, 19.35
“Pimeduse äärel”
R–N kl 12.10, 14.40, 17.10, 19.45, 22.20
“Erkki-Sven Tüür: 7 etüüdi piltides”
R–N kl 15.20, 19.40   
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Alice Imedemaal” eesti keeles:
01.04. kl 13.00, 17.30; R–N kl 12.00
“Pearahakütt”
01.04. kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; R–N kl 14.15, 17.00, 19.30, 22.00
“Kuidas taltsutada lohet” eesti keeles: R–N kl 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15 
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Alice Imedemaal”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 14.00, 16.15, 18.30; L–P kl 11.45
“Pearahakütt”
01.04. kl 14.15, 16.30, 19.00, 21.30;
R–N kl 15.45, 18.15, 21.00; L–P kl 13.15
“Huntmees” RR–N kl 20.45
“Kuidas taltsutada lohet” vene keeles, eestik. subtiitritega:
R–N kl 14.15, 19.00, 21.30; L–P kl 12.00;
inglise keeles, eestik. subtiitritega:
kl 16.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 
“Printsess ja konn”
eesti keeles: 01.04. kl 17.40, 19.50
“Percy Jackson ja olümplased:
Välguvaras”
E–N kl 17.00, 19.30; R, L kl 19.30 
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel 
“Piinakamber” P–T kl 19.00; L kl 20.00; K, N kl 21.00 (v.a. 01.04.)
“Percy Jackson ja olümplased: Välguvaras” P kl 17.00;
K, N kl 19.00 (v.a. 01.04); E, T kl 21.15
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Alvin ja koopaoravad 2”
eesti keeles: kl 14.15
“Valentinipäev”
01.04. kl 18.00; R–N kl 18.15
“Liigaasta”
01.04.kl 18.45, 21.00; R–N kl 16.15, 18.30
“Armastusega Pariisist” kl 20.45
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 14.00
“Leegion” R–N kl 16.00, 21.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Percy Jackson ja olümplased:
Välguvaras” 01.04. kl 17.45
“Õhus” 01.04. kl 20.00
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: R–N kl 15.45, 17.30, 19.15
“Piinakamber” R–N kl 21.00 (v.a. K)
MAM-Möödunud Aasta Menufilm vol.2: “Avatar” K kl 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Osale arutelus

  • Mari Hiiemäe, Rivo Sarapik

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara