Mida teha nädalavahetusel

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal 9-15 aprillil.

KONTSERT

Art Cafe
15.04 kl 20.30 Aleksandra Anstal & Jaan Jaanson
Pärnu mnt. 18, Tallinn

C.F.Hahn Pub
14.04 kl 19 Sooäär,
Mälgand, Ruben, Kruglov
Riia mnt. 129A, Pärnu

Estonia
09.04 kl 19 ERSO: Dirigeerib Olari Elts
10.04 kl 19 “Barbara Sings The Blues” Barbara Hendricks,
Magnus Lindgren (saksofon, Rootsi), Mathias Algottson (klaver, Rootsi)
12.04 kl 18 “Hiigelsoojad pilvelambad” Mirjam Mesak ja Lasteekraani Muusikastuudio. Priit Pajusaare laulude Lastekontsert 
14.04 kl 15 “Wagneri ooperikoorid” “Mehised lood” Eesti Rahvusmeeskoor, Eesti Kaitseväe Orkester, dirigendid Peeter Saan ja Ants Soots, solist Juha Kotilainen (bariton, Soome)
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
15.04 kl 20 Jazzliit: Aleksei Kruglov & Jaak Sooäär Trio (Moskva/Tallinn)
Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja
09.04 kl 19 Ansambel FrankFrank
Kristjan Mazurtchak (saksofon),
Erki Pärnoja (kitarr),
Kaspar Kalluste (löökpillid) 
15.04 kl 15 “Wagneri ooperikoorid” “Mehised lood” Eesti Rahvusmeeskoor, Eesti Kaitseväe Orkester, dirigendid Peeter Saan ja Ants Soots, solist Juha Kotilainen (bariton, Soome)
Pargi tn 40, Jõhvi

Klubi Plink Plonk
09.04 kl 22  Blacky 10!
Eesti laulude kontserttuur
10.04 kl 22 Kosmikud ja Singer-Vinger
Vallikraavi 4, Tartu

Mederi saal
11.04 kl 17 Francesco Corti
(klavessiin, Itaalia)
14.04 kl 19 Tartu Keelpillikvartett, Kadri-Ann Sumera
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
13.04 kl 19 Gotan Project
Estonia pst 9, Tallinn

NO99
09.04 kl 21.30 Jazzliit:
Gruuv Grupp ja külaline
Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld
13.04 kl 21 Jazzliit: Aleksei Kruglov & Jaak Sooäär Trio (RUS-EST)
Lossi 15, Viljandi

Pärimusmuusika Ait
10.04 kl 16 Vanalinna Segakoori
ja Helin-Mari Arderi plaadiesitluskontsert
15.04 kl 13 Päevane kontsertkohtumine Indrek Kaldaga
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
13.04 kl 11 “Hiigelsoojad pilvelambad” Mirjam Mesak ja Lasteekraani Muusikastuudio. Priit Pajusaare laulude Lastekontsert  
13.04 kl 19 “Wagneri ooperikoorid” “Mehised lood” Eesti Rahvusmeeskoor, Eesti Kaitseväe Orkester, dirigendid Peeter Saan ja Ants Soots, solist Juha Kotilainen (bariton, Soome)
Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik
09.04 kl 21 Jazzliit: Peedu Kass 005
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Matkamaja
09.04 kl 18 “Ülestõusmispüha kontsert” Orthodox Singers 
Raekoja plats 18, Tallinn

Tallinna Okupatsioonide Muuseum
15.04 kl 20 Indigolapsed
Toompea 8, Tallinn

Teatri Puhvet
12.04 kl 19 Sooäär, Mälgand,
Ruben-Kruglov
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise Kontserdimaja
11.04 kl 16 “Barbara Sings The Blues” Barbara Hendricks,
Magnus Lindgren (saksofon, Rootsi), Mathias Algottson (klaver, Rootsi)     
14.04 kl 12 “Hiigelsoojad pilvelambad” Mirjam Mesak ja Lasteekraani Muusikastuudio. Priit Pajusaare laulude Lastekontsert  
Vanemuise 6, Tartu

Väravatorn
10.04 kl 16 “Habsburgide muusikalembus” Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

Ööklubi City
10.04 kl 22 Koit Toome uue plaadi “Kaugele Siit” esitluskontsert
Tartu 9, Viljandi

KINO

Cinamon Tallinn 
“Põrgulik kohting”
kl 12.45, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30;
R kl 23.30
“Kuidas taltsutada lohet” 3D
eesti keeles: kl 12.15, 15.00, 17.45 
vene keeles: kl 11.45, 14.25, 20.00 
“Pearahakütt”
kl 12.30, 14.30, 19.00, 21.10
“Phobos – Hirmuklubi”
kl 12.00, 16.40
“Mäleta mind”
kl 13.45, 18.30
“Roheline tsoon”
kl 16.15, 21.00
“Kõik algas Roomas”
kl 16.50
“Variautor”
kl 18.45
“Alice Imedemaal” 3D
eesti keeles: kl 17.30
vene keeles: kl 20.15 (v.a. N)
“Suletud saar”
kl 14.00, 21.20
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 11.30
“Punane elavhõbe”
kl 15.15, 17.15, 19.30, 21.45
“Titaanide kokkupõrge” (3D)
eellinastus N kl 20.15
4. Jaapani animatsiooni filmifestival (JAFF) toimub 2. – 11. aprillil. Lisainfo: www.animefest.eu ja www.cinamon.ee     
Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 
“Põrgulik kohting”
kl 12.00 (v.a. R–P), 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
“Punane elavhõbe”
kl 13.00, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15
“Erkki-Sven Tüür: 7 etüüdi piltides” kl 17.30
“Pimeduse äärel”
kl 15.00 (v.a. T), 19.30, 21.50
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 11.30, 13.35, 15.45
“Pearahakütt”
kl 18.15, 20.45 (v.a. N)
“Roheline tsoon”
kl 16.35, 19.00 (v.a. R–P); R–P kl 14.15
“Mäleta mind”
kl 14.15 (v.a. R–P), 21.30; R–P kl 12.30
“Kõik algas Roomas”
kl 12.15
“Alice imedemaal”
eesti keeles: kl 12.45 (v.a. R–P);
R–P kl 11.45
“Titaanide kokkupõrge”
N kl 20.45
Jaapani animatsiooni filmifestival
2. aprill – 11. aprill. Seansid: kl 19.00
Kirjandus kinos: “Vanamees ja Meri”
T kl 15.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Alice Imedemaal” 3D
eesti keeles: kl 14.50, 16.55
vene keeles: kl 11.40
inglise keeles: kl 22.10
“Avatar” 3D
kl 20.15, 21.40   
“Suletud saar”
kl 17.50
“Fantastiline Hr. Reinuvader”
kl 12.20
“Väike nõid Lilly -
Draakon ja Võluraamat”
eesti keeles: kl 13.55
“Variautor”
kl 11.50, 21.15
“Solomon Kane”
kl 18.45, 21.10
“Kõik algas Roomas”
kl 14.35, 16.45, 18.55
“Phobos”
kl 12.00, 22.00
“Roheline tsoon”
kl 14.10, 17.00, 19.30
“Mäleta mind”
kl 11.30, 19.45, 22.15
“Pearahakütt”
kl 14.25, 16.50, 19.15, 21.45
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles:
kl 11.25, 14.00, 14.20, 17.40, 19.10,
vene keeles: kl 12.15, 16.35, 19.35
“Pimeduse äärel”
kl 12.40, 15.15, 20.55
“Erkki-Sven Tüür: 7 etüüdi piltides”
kl 15.50, 17.45
“Põrgulik kohting”
kl 11.35, 13.45, 15.55, 18.00, 20.10, 22.20  
“Punane elavhõbe”
kl 11.45, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.30
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
NB! kino on remondi tõttu suletud
14. ja 15. aprillil.
“Pearahakütt”
kl 16.45, 21.30
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 12.15, 14.30, 19.15
“Põrgulik kohting”
kl 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Alice Imedemaal”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 17.00; L–P kl 12.45
“Pearahakütt”
kl 21.00
“Kuidas taltsutada lohet”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 14.15, 16.30, 18.45; L–P kl 12.00
“Põrgulik kohting”
kl 15.15, 17.15, 19.15, 21.15
“Armastus suures linnas 2”
kl 15.00, 19.30, 21.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 
“Alice Imedemaal”
P, T, K kl 16.25, 18.45;
E, N kl 17.25, 19.45;
R kl 19.45 
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel 
“Liigaasta”
R, L, T kl 19.00; K kl 10.30 – beebikino:
väikelapsega kinno
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Alvin ja koopaoravad 2”
eesti keeles: kl 14.00
“Valentinipäev”
kl 18.15
“Liigaasta”
kl 16.00, 20.45
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 14.15
“Leegion”
kl 18.45
“Ma armastan Sind, Phillip Morris”
kl 16.30, 21.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 17.00
“Liigaasta”
kl 19.00
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
kl 21.00 (v.a. K)
MAM-programmis: “Ettepanek”
K kl 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

 TEATER

Cabaret Rhizome
09.04 kl 19 “Dr. Cubo ja professor Charleka räpane sessioon”
10.04 kl 19 “Dr. Cubo ja professor Charleka räpane sessioon”
11.04 kl 19 “Dr. Cubo ja professor Charleka räpane sessioon”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
09.04 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
09.04 kl 19 “Grönholmi meetod”
10.04 kl 12 “Augustikuu”
10.04 kl 19 “Voldemar”
11.04 kl 18 “Kas ma olen nüüd elus”
esietendus
11.04 kl 19 “Leekrüübe”
13.04 kl 19 “Augustikuu”
14.04 kl 19 “Rahauputus”
14.04 kl 19 “Kõik on täis”
15.04 kl 19 “Hiilgav!”
15.04 kl 19 “Metspart”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
09.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
09.04 kl 14 “High School Musical”
09.04 kl 19 “High School Musical”
10.04 kl 12 “High School Musical”
10.04 kl 16 “High School Musical”
11.04 kl 12 “High School Musical”
11.04 kl 12 “šoti torupillimängija”
11.04 kl 16 “High School Musical”
13.04 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
14.04 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa”
15.04 kl 11 “Nukumängu ABC”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
09.04 kl 19 “Tiramisu”
09.04 kl 19 “Mässajad”
10.04 kl 19 “Pimedusega löödud”
10.04 kl 19 “Ballettmeister”
12.04 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Võru Kultuurimajas “Kannel”
12.04 kl 19 “Esimesed suudlused”
Võru Kultuurimajas “Kannel”
13.04 kl 10.30 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Valga Kultuurikeskuses
13.04 kl 13 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Valga Kultuurikeskuses
13.04 kl 19 “Esimesed suudlused”
Valga Kultuurikeskuses
14.04 kl 19 “Mis valemiga?” noortekomöödia Endla Noortestuudio esituses
15.04 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Rakvere teatris
15.04 kl 19 “Tiramisu”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
09.04 kl 19 “Rigoletto”
09.04 kl 19 “Phaidra”
Kumu kunstimuuseumis
10.04 kl 19 “Coppelia”
11.04 kl 17 “Armastus kolme apelsini vastu”
14.04 kl 19 “Minu veetlev leedi”
15.04 kl 19 “Pärlipüüdjad”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
09.04 kl 19.30 “Busu” Anna  /JPN/ ,
“Circle Through” Külli Roosna
Pikk 20, Tallinn
u Kuressaare Linnateater
09.04 kl 12 “Unenägu”
Keila kultuurikeskuses
13.04 kl 19 “Vares” Elva kultuurikeskuses
Tallinna 20, Saaremaa

MTÜ Kell Kümme
13.04 kl 19 “Täiskuu 2”
Rapla Kultuurikeskuses 
www.kell10.ee
u NO99
09.04 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
10.04 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
12.04 kl 19 “Pea vahetus”
14.04 kl 19 “Pea vahetus”
Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater
09.04 kl 19 “Eikellegimaa” esietendus
09.04 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
12.04 kl 11 “Kaelkirjak”
12.04 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Eesti Draamateatris
12.04 kl 15 “Kaelkirjak”
12.04 kl 19 “39 astet”
Eesti Draamateatris
13.04 kl 19 “Eikellegimaa”
13.04 kl 19 “Toatüdrukud”
14.04 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Paide kultuurikeskuses
14.04 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”
14.04 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Paide kultuurikeskuses
15.04 kl 11 “Kaelkirjak”
15.04 kl 19 “Teisel pool”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
09.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
10.04 kl 19 “Keskööpäike” esietendus
12.04 kl 19 “Homme näeme”
12.04 kl 19 “Keskööpäike”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
13.04 kl 19.30 “Vene rännumehe ülestähendused” Kanuti Gildi SAALis
14.04 kl 19.30 “Viimased korraldused neile, keda ma kunagi olen armastanud” Kanuti Gildi SAALis
15.04 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
10.04 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
11.04 kl 12 “Tädi Fantaasia”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
10.04 kl 19 “Planeet”
14.04 kl 19 “Fööniks”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
09.04 kl 17.15 “Silmaring”
Ugala Teatri kohvikus
09.04 kl 19 “Arkaadia”
10.04 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”
12.04 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”
12.04 kl 19 “Arkaadia” Vene Teatris
13.04 kl 10 “Lastehommik”
Ugala teatri fuajees
13.04 kl 19 “Arturi laulud ja aastad”
14.04 kl 13 “Väike merineitsi”
Põlva Kultuurikeskuses
14.04 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk” Põlva Kultuurikeskuses    
Vaksali 7, Viljandi 

Vanemuine
09.04 kl 19 “Koidula veri”
09.04 kl 19 “Evita”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
10.04 kl 12 “Ninasarvik Otto”
Vanemuise väikeses majas
10.04 kl 18 “Ninasarvik Otto”
Vanemuise väikeses majas
10.04 kl 19 “Linn” Sadamateatris
10.04 kl 19 “Evita”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
11.04 kl 16 “Lood Viini metsadest”
13.04 kl 19 “Vanamees ja meri”
Sadamateatris
14.04 kl 12 “Lotte ja Bruno muusikatund” Vanemuise väikeses majas
14.04 kl 19 “Evita”
14.04 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas
15.04 kl 12 “Nukitsamees”
Vanemuise väikeses majas
15.04 kl 18 “Nukitsamees”
Vanemuise väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
09.04 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
12.04 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
13.04 kl 16 “Kirjaklambritest vöö”
14.04 kl 16 “Robinson & Crusoe”
Häädemeeste Kultuurimajas
14.04 kl 18 “Fanny ja Faggot”
15.04 kl 14 “Robinson & Crusoe”
Ala Rahvamajas
15.04 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
11.04 kl 16 “Kas naeris?”
13.04 kl 11 “Nukitsamees”
15.04 kl 11 “Nukitsamees”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
15.04 kl 19 “The End”
Rataskaevu 10, Tallinn

 NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Ellinor Aiki (1893–1969).
Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, kuni 13.06
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Peeter Laurits, kuni 01.05
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Ära” Keraamikute Liit, 12.04–24.04  
Raoul Kurvitz, kuni 10.04  
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Linnukuu” Kalli Kalde maalid,
kuni 17.04
Kaljo Põllu eksliibrised, kuni 30.04
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
“Koosviibijad” Juss Piho, kuni 07.05
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Kaido Ole, 14.04–26.04
Raoul Kurvitz, kuni 12.04             
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Soome kunstniku Reijo Kivijärvi
naivistlikud maalid, kuni 10.04
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
“Räägime rahvuslusest!
Ideoloogia ja identiteedi vahel”,
kuni 25.04
“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05
“POPkunst Forever!”,
kuni märts 2010
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
u Pärnu Kunstnike Maja
„New Age“ Kuraator Sandra Jõgeva,
kuni 23.04
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
Brittlouise Landfors, skulptuur (SWE), kuni 08.05
Pärnu Kunstiklubi kevadnäitus,
kuni 08.05 
Aida 4, Pärnu

Solaris
“Leonardo da Vinci:
Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06
Estonia pst 9, Tallinn

SooSoo Galerii
“Mood raamis” Eesti Moekunstnike Ühenduse näitus, kuni 20.04
Soo 4, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Cities Revealed” Erki Kasemets,
kuni 18.04
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Made in Takahuhti” Maret Kuura,
kuni 11.04
IN Graafika Tartus
“Social Art Machine- täiesti
asotsiaalse kunsti näitus”, kuni 11.04
“Kevadega kõrvu – Kevään korvalla”
Anu Tuominen, kuni 11.04 
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Tasakaaluhetk” Mare Saare,
Tiina Sarapu, Eeva Käsper, kuni 06.06
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Duo” Liisa Kallam ja Liisa Tomasberg, kuni 30.04
“23 erineva Eesti nukumeistri
nukunäitus”, kuni 25.04
“Koosmäng” nukunäitus, kuni 25.04
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
P J Crook, kuni 20.04
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Jüri Kaarma 60”
Kuraator T. Kaalep, 15.04–05.05
“Ene Pikk 85. Lindude teed”
akvarellid, kuni 14.04
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Tiit Varblane, kuni 16.04
Tartu Kõrgem Kunstikool skluptuuriosakonna, Saimaa Rakenduskõrgkooli ühisnäitus, kuni 16.04 
Liiva 13, Võru

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara