Kes saavad Firmakaunitari ja Firmakollektiivi tiitli 2010?

Kas Firmakaunitar 2010 töötab ehk just Sinuga ühes firmas? Või on Sul õnn töötada aasta parimas kollektiivis? See selgub 7. mail Tallinna ööklubis Panoraam.

Firmakaunitari valimine on teist aastat korraldatav konkurss, mille eesmärgiks on tekitada töökollektiivides positiivseid emotsioone, lähendada omavahel meeskonnaliikmeid ning parandada meeskonnavaimu.

"Anname võimaluse kenadel inimestel särada, saada osa lõbusast ja meeldejäävast ettevõtmisest ning teha firmadele positiivset reklaami. Korraldajate soov on hoida osalemine võimalikult lihtne, et kandideeriksid ka need inimesed, kes muidu lavalaudadele ei läheks," ütles konkursi peakorraldaja Kinkston Kingiagentuur OÜ juhataja Martin Lepa üritusest rääkides.

Firmakaunitari konkursile registreerumiseks oodatakse naistöötajate (alates 18.a) ja 3-8 liikmeliste meeskondade fotosid ning kontaktandmeid kuni 20. aprillini meiliaadressile konkurss@uuno.ee
Täpsema info ja osalemistingimused leiab aadressilt www.uuno.ee.
 
Kandidaatidega saab tutvuda ja lemmikute poolt hääletada ajavahemikul 20-30. aprill Raadio Uuno kodulehel www.uuno.ee .
 
07. mail Tallinna ööklubis Panoraam toimuvas finaalis osaleb 10 Firmakaunitari kandidaati ja 5 Firmakollektiivi. Internetihääletuse tulemusel pääseb finaali viis parima keskmise hinde saanud üksikkandidaati, ülejäänud viis finalisti hääletab finaali prominentidest ja firmade esindajatest koosnev žürii. Firmakollektiivi internetivoorust pääseb finaali kolm parima keskmise hinde saanud meeskonda, lisaks hääletab kaks meeskonda finaali žürii.
 
Aasta tagasi valiti ööklubis Parlament Eesti esimeseks Firmakaunitariks Marleen Tarik firmast L`Oreal, esimeseks printsessiks Merily Rõustik firmast Fantaly ja teiseks printsessiks Julia Risuhina Olympic Casinost.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara