Eesti puhkamisvõimalused  nüüd ka Facebookis

EAS Turismiarenduskeskus lõi Eestis puhkamise võimaluste tutvustamiseks ja siseturismi toetuseks suhtlusvõrgustikku Facebook konto Puhka Eestis.

Kontolt leiavad infot vaatamisväärsustest, sündmustest, erinevatest turismisihtkohtadest ja pakkumistest nii loodus-, kultuuri, tervise- kui aktiivse puhkuse harrastajad. Esimestel avamisnädalatel on Puhka Eestis kontoga liitunud juba üle 2400 fänni.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) Turismiarenduskeskuse direktori Tarmo Mutso sõnul on Facebook eestlaste seas üha enam populaarsust koguv ja kommunikatsioonikanalina olulisemaks muutuv suhtlusvõrgustik, mistõttu oli sinna konto loomine asjade loomulik käik.

„Facebook koondab aktiivseid inimesi, kes kindlasti peavad lugu Eesti sisesest reisimisest ja uute puhkusepaikade avastamisest ning meile oli oluline luua lisaks spetsiaalsele veebisaidile puhkaeestis.ee ka interaktiivset suhtlust võimaldav kommunikatsioonikanal,“ selgitas Mutso.

Mutso sõnul muutub Eestis puhkamine aasta-aastalt üha populaarsemaks ja vaba aja veetmise võimalused mitmekülgsemaks ning seetõttu on oluline aktiivne ja vahetu tagasiside ka otsese sihtrühmaga.

Puhka Eestis Facebooki lehelt leiab Tarmo Mutso sõnul hulgaliselt huvipakkuvat informatsiooni Eesti erinevate vaatamisväärsuste, sündmuste ja siseturismi uudiste kohta.

„Kindlasti on Eestimaal mitmeid selliseid paiku, mida paljud pole külastanud või millest paljud kuulnudki pole ning me püüame Puhka Eesti konto kaudu neid kohti tutvustada, et innustada inimesi rohkem oma kodumaal ringi reisima,“ sõnas Tarmo Mutso ning lisas, et fännidel on võimalik ka ise aktiivselt Eestis pakutavate puhkamisvõimaluste ja toredate paikade teemal kaasa rääkida, postitades foorumisse oma positiivseid reisimuljeid, –kogemusi ja fotosid.

„Puhka Eestis kontolt leiab ka pildi- ja videopanga, kust näeb imepäraseid fotosid ja klippe Eestimaast ning fännid saavad soovi korral ka ise fotosid ja videoid lisada,“ täpsustas Mutso. Aktiivsemate Puhka Eestis fännide vahel loositakse Tarmo Mutso sõnul mitmeid lahedaid auhindu, mis võimaldavad tutvuda Eestimaa kaunite paikadega.

Eestis puhkamise võimalusi ja vaatamisväärsusi tutvustav portaal http://www.puhkaeestis.ee on sõltumatu riiklik turismiinfoportaal, mida halab EAS ning mille kaudu on võimalik kodumaiseid turismiteenuseid tasuta tutvustada.

Osale arutelus

 • Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara