Mida teha nädalavahetusel

Äripäev pakub välja valiku üritustest, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal 16-22 aprillil.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Ellinor Aiki (1893–1969).
Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, kuni 13.06
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Peeter Laurits, kuni 28.04
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Ära” Keraamikute Liit, kuni 24.04     
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Linnukuu” Kalli Kalde maalid,
kuni 17.04
Kaljo Põllu eksliibrised, kuni 30.04
“Vaateid ja vaatlusi” Marje Üksine,
22.04–19.05
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
“Koosviibijad” Juss Piho, kuni 07.05
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Kaido Ole, kuni 26.04             
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Soome kunstniku Reijo Kivijärvi
naivistlikud maalid, kuni 10.04
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
“Räägime rahvuslusest!
Ideoloogia ja identiteedi vahel”,
kuni 25.04
“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05
“POPkunst Forever!”,
kuni märts 2010
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
„New Age“ Kuraator Sandra Jõgeva,
kuni 23.04
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
Brittlouise Landfors, skulptuur (SWE), kuni 08.05
Pärnu Kunstiklubi kevadnäitus,
kuni 08.05 
Aida 4, Pärnu

Solaris
“Leonardo da Vinci:
Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06
Estonia pst 9, Tallinn

SooSoo Galerii
“Sina oled minu kiisu”
Kristi Kongi maalinäitus, kuni 29.04
Telliskivi 60A, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Liina Siib, 22.04–09.05
“Cities Revealed” Erki Kasemets,
kuni 18.04
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimuuseum
“Tasakaaluhetk” Mare Saare,
Tiina Sarapu, Eeva Käsper, kuni 06.06
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Kirgastumine” Kaljo Põllu, kuni 30.04
“Duo” Liisa Kallam ja Liisa Tomasberg, kuni 30.04
“23 erineva Eesti nukumeistri
nukunäitus”, kuni 25.04
“Koosmäng” nukunäitus, kuni 25.04
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
P J Crook, kuni 20.04
Oksjoninäitus, 22.04–29.04
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Jüri Kaarma 60”
Kuraator T. Kaalep, 15.04–05.05
“Ene Pikk 85. Lindude teed”
akvarellid, kuni 14.04
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Markus Kasemaa,
19.04–07.05
Maret Sarapu,
19.04–07.05
“Ilusasti üksi” Maris Ojasuu fotonäitus, 19.04–07.05
Tiit Varblane,
kuni 16.04
Tartu Kõrgem Kunstikool skluptuuriosakonna, Saimaa Rakenduskõrgkooli ühisnäitus, kuni 16.04 
Liiva 13, Võru

 TEATER

Cabaret Rhizome
16.04 kl 19 “Võmmid: viimane partii”
17.04 kl 19 “Võmmid: viimane partii”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
16.04 kl 19 “Kirsiaed”
16.04 kl 19 “John Gabriel Borkman”
16.04 kl 19 “Aabitsa kukk”
17.04 kl 19 “Sinul on meretäis hirmu”
18.04 kl 19 “Eesti matus”
18.04 kl 19 “Sügissonaat”
20.04 kl 12 “Piparkoogimehike”
20.04 kl 19 “Grönholmi meetod”
21.04 kl 19 “Vombat”
21.04 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”
22.04 kl 19 “Sinul on meretäis hirmu”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
16.04 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa”
17.04 kl 12 “Ise, ise ka!”
18.04 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”
18.04 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
20.04 kl 11 “Metsakülad”
21.04 kl 11 “Klaabu”
22.04 kl 11 “Isekas hiiglane”
22.04 kl 19 “Mängurid”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
16.04 kl 19 “Esimesed suudlused”
17.04 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
17.04 kl 19 “Algus”
19.04 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Eesti Draamateatris
19.04 kl 19 “Esimesed suudlused”
Eesti Draamateatris
22.04 kl 19 “Esimesed suudlused”
22.04 kl 19 “Revident”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
16.04 kl 19 “Metshaldjas” (La Sylphide)
17.04 kl 12 “Ooperigala lastele”
17.04 kl 19 “Rigoletto”
18.04 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”
20.04 kl 19 “Viini veri”
21.04 kl 19 “Tosca”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
20.04 kl 21.30 “Karamazov work in progress” Hypekas.
TÜ VKA 8. Lend & Kristian Smeds
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
16.04 kl 12.20 “Unenägu”
Aruküla kultuuriseltsis
20.04 kl 19 “Kartulimoos ehk Chelsea Win” Orissaare kultuurimajas
Tallinna 20, Saaremaa

NO99
16.04 kl 19 “Praht, linn ja surm”
17.04 kl 19 “Praht, linn ja surm”
19.04 kl 19 “Margarita ja Meister”
20.04 kl 19 “Margarita ja Meister”
21.04 kl 19 “Margarita ja Meister”
22.04 kl 19 “Praht, linn ja surm”
Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater
16.04 kl 19 “39 astet”
16.04 kl 19 “Meie, mehed”
Sadala rahvamajas
17.04 kl 11 “Kaelkirjak”
17.04 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
17.04 kl 19 “Eikellegimaa”
19.04 kl 19 “Johannese passioon”
Vene Teatris
20.04 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan”
20.04 kl 19 “Johannese passioon”
21.04 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale”
21.04 kl 19 “Meie, mehed”
Põltsamaa kultuurikeskuses
22.04 kl 19 “Meie, mehed”
Mäetaguse rahvamajas
22.04 kl 19 “39 astet”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
16.04 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
16.04 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
17.04 kl 19 “Pikk pink”
17.04 kl 19 “Keskööpäike”
19.04 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
19.04 kl 19 “Homme näeme”
20.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
20.04 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
21.04 kl 19 “Meie, kangelased”
21.04 kl 19 “Hecuba pärast”
Võru kultuurimajas “Kannel”
22.04 kl 19 “Hecuba pärast”
Paide Kultuurikeskuses  
22.04 kl 19 “Meie, kangelased”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
16.04 kl 19.30 “Ird, K.” Kanuti Gildi SAALis
17.04 kl 20 “IDentiteet” Coca-Cola Plazas
18.04 kl 19.30 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Kanuti Gildi SAALis
20.04 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
16.04 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Pajusi Rahvamajas
18.04 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
19.04 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
22.04 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
16.04 kl 19 “Fööniks”
22.04 kl 19 “Planeet”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
17.04 kl 19 “Piloot” esietendus
20.04 kl 10 “Lastehommik”
Ugala teatri fuajees
20.04 kl 13 “Poks”
20.04 kl 19 “Piloot”
21.04 kl 19 “Nii nagu taevas”
22.04 kl 19 “Kolm meest paadis”
22.04 kl 21 “Kogujad”
Lennukitehases, Hariduse 12A    
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
16.04 kl 19 “Kihluspidu”
Kolga-Jaani Rahvamajas
17.04 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Haljala Rahvamajas
18.04 kl 19 “Püha müristus”
Pärnu teatris “Endla”
19.04 kl 19 “Püha müristus”
Viljandi teatris “Ugala”
20.04 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”
Räpina Rahvamajas
22.04 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Elva Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
16.04 kl 19 “Petrushka pärastlõuna”
16.04 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
17.04 kl 19 “Külaline” esietendus
17.04 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
18.04 kl 16 “Vaene loom vihma käes” Sadamateatris
20.04 kl 19 “Külaline”
21.04 kl 12 “Kuidas kuningas kuu peale kippus”
21.04 kl 18 “Kuidas kuningas kuu peale kippus”
22.04 kl 19 “Evita”
22.04 kl 19 “Don Juan”
Jõhvi Kontserdimajas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
16.04 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
16.04 kl 19 “Robinson & Crusoe”
Kuressaare Linnateatris
17.04 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
17.04 kl 19 “Vääärviid”
Kuressaare Linnateatris
19.04 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
19.04 kl 19 “Vääärviid”
Tartu Genialistide Klubis
20.04 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
21.04 kl 18 “Robinson & Crusoe”
22.04 kl 18 “Robinson & Crusoe”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
18.04 kl 12 “Magus linn”
18.04 kl 16 “Magus linn”
20.04 kl 11 “Värvilised sabakesed”
22.04 kl 11 “Segadus metsas”
Lossi 31, Viljandi

 KONTSERT

 C.F.Hahn Pub
21.04 kl 19 Laura Junson,
Erko Niit, Kristjan Mazurtchak
Riia mnt. 129A, Pärnu

Clazz
17.04 kl 23 Ewert Sundja + 4
18.04 kl 14 Jazzkaar Brunch
19.04 kl 21 Jazzkaar: Young Talents
22.04 kl 22 Meet Me@Clazz:
Helin-Mari Arder & Brian Melvin Trio
Vana turg 2, Tallinn

Club Illusion
17.04 kl 22 Jägermeister Rock Liiga: Crashdaf, Crucial Attack, Driven,
Taavi Peterson & ÜDI, Oneword, Revolver
Raatuse 97, Tartu

 Estonia
16.04 kl 19 ERSO:
Tištšenko “Dante-sümfoonia”
17.04 kl 16 “Tallinna Muusikakeskkooli
Galakontsert” TMKK parimad solistid
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
18.04 kl 19 “Mustlasvanker”
Henno Soode (viiul), Eivin Toodo (viiul), Kerstin Tomson (vioola), Mati Leibak
(tšello), Marko Matvere (laul, kitarr, tekst)
20.04 kl 19 “Vanad armastuskirjad”
Õhtu Raimond Valgre lauludega
21.04 kl 19 Ansambel Mälutagune
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
21.04 kl 18 Ansambli Paabel
plaadiesitluskontsert
22.04 kl 21 Lin’s System /
Jazzkaar 2010
Magasini 5, Tartu

Jõgeva muusikakool
20.04 kl 17 “Saxofolia ehk
saksofoni hullus”
Virgo Veldi (saksofon) , Heiki Mätlik (kitarr)
Suur 12, Jõgeva

Klubi Plink Plonk
17.04 kl 22 Popidiot
22.04 kl 22 Cosmobile (Fin),
Honey Power, Picnic
Vallikraavi 4, Tartu

Klubi Võhandu
16.04 kl 22 Blacky 10. sünnipäeva tuur
Võõpsu mnt 29, Räpina

Kumu Auditoorium
16.04 kl 19 Politsei- ja Piirivalveorkestri / Bigbändi esimene kevadkontsert
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
u Nokia Kontserdimaja
20.04 kl 19 Duke Ellington Orchestra
Estonia pst 9, Tallinn

NO99
16.04 kl 21.30 Jazzliit: Aleksei Kruglov ja Jaak Sooääre trio (Moskva-Tallinn)
17.04 kl 21.30 Jazzliit: TÜ Viljandi
Kultuuriakadeemia ansamblid
Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld
20.04 kl 21 Otsakool esitleb: Tjörk (Tribute to Björk)
Lossi 15, Viljandi

Pärimusmuusika Ait
18.04 kl 19 Ansambli Indigolapsed kontsert
22.04 kl 11 Muusikatriaad 2010
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
17.04 kl 19 “Rahvusvahelised
muusikud. Ameerika”
Pärnu Linnaorkester,
dirigent Lloyd Butler (Ameerika)
22.04 kl 19 Kristjan Randalu &
Vaiko Eplik / Jazzkaar 2010
Aida 4, Pärnu

Püssirohukelder
16.04 kl 21 Ansambel Ska Faktor
Lossi 28, Tartu

Rakvere pangamaja
16.04 kl 19 “Lindude kutse”
Iren Lill (klavessiin),
Fred Jüssi (vahelugemised),
Külli Tüli (helindid)
Turu plats 2, Rakvere

Rock Cafe
16.04 kl 21 Ott Leplandi
debüütalbumi esitlus.
Reckless Love (FIN), Instrumenti (LAT)
17.04 kl 20 Electric Storm 2010: Pedigree, Ghost Brigade (Fin),
Shelton San, Deathbed (Fin)
20.04 kl 19 Peda Folk
22.04 kl 19 Kate -
kontsertkava “Peegeldus”
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Rock n Roll Heaven
16.04 kl 21 Metsatöll -
Äio plaadiesitlus
Tiigi 76A, Tartu

Saku Suurhall
18.04 kl 19.30 Metallica
Paldiski mnt 104B, Tallinn

Tallinna Raekoda
17.04 kl 18 Saksofon Raekojas: 
Ivo Lille, Jorma Toots
Raekoja plats 1, Tallinn

Teatri Puhvet
19.04 kl 19 Laura Junson,
Erko Niit, Kristjan Mazurtchak
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise Kontserdimaja
16.04 kl 19 “Wagneri ooperikoorid” “Mehised lood”
Eesti Rahvusmeeskoor,
Eesti Kaitseväe Orkester,
dirigendid Peeter Saan ja Ants Soots,
solist Juha Kotilainen (bariton, Soome)  
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
17.04 kl 17 V. Veldi, H. Marjamaa / Meistrite Akadeemia
Mere pst 5, Tallinn

Vene teater
16.04 kl 19 ArtFactory presents:
Festival ArtFreak
Vabaduse väljak 5, Tallinn

 KINO

Cinamon Tallinn 
“Põrgulik kohting”
kl 14.30, 16.45, 19.00, 21.20
“Kuidas taltsutada lohet” 3D
eesti keeles: kl 14.15; R, E–N kl 12.00
vene keeles: kl 16.40 
“Pearahakütt”
kl 14.00, 16.30, 18.45, 21.10
“Mäleta mind”
kl 16.00, 21.00
“Roheline tsoon”
kl 13.30, 18.30
“Kõik algas Roomas”
kl 15.45
“Variautor”
kl 20.30 
“Alice Imedemaal” 3D
eesti keeles: L–P kl 11.45
“Suletud saar”
kl 13.00, 17.45
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 12.15
“Punane elavhõbe”
kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45
“Titaanide kokkupõrge” 3D
kl 12.40, 15.15, 18.00, 18.55, 20.45, 21.30      
Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 
“Titaanide kokkupõrge”
kl 15.30, 17.40, 19.50, 22.00
“Phobos - Hirmuklubi”
kl 19.45, 21.50
“Põrgulik kohting”
kl 12.15, 16.30, 18.30, 20.30; R–P kl 14.25
“Punane elavhõbe”
kl 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15
“Pimeduse äärel”
kl 14.25 (v.a. R–P), 16.45
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 11.30, 13.30
“Pearahakütt”
kl 14.15, 19.30 (v.a. R–P, N),
21.45 (v.a. R–P)
“Roheline tsoon”
kl 11.45
“Mäleta mind”
kl 15.00, 17.30
“Alice imedemaal”
eesti keeles: kl 12.45
“Chéri”
N kl 19.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Alice Imedemaal” 3D
eesti keeles: kl 16.45;
vene keeles: kl 12.00, 17.10    
“Suletud saar”
kl 14.15, 21.45
“Fantastiline Hr. Reinuvader”
kl 14.55, 19.40
“Väike nõid Lilly -
Draakon ja Võluraamat”
eesti keeles: kl 11.55, 13.55
“Variautor”
kl 16.20 (v.a. N), 21.15 (v.a. L)
“Solomon Kane”
kl 19.25
“Kõik algas Roomas”
kl 11.50 (v.a. N), 14.10 (v.a. N),
19.05 (v.a. L)
“Phobos”
kl 14.45, 22.05
“Roheline tsoon”
kl 19.10 (v.a. L)
“Mäleta mind”
kl 12.20, 16.50, 19.15
“Pearahakütt”
kl 12.10, 14.35, 17.05, 19.35, 22.00
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 11.25, 14.25
vene keeles: kl 19.20
“Pimeduse äärel”
kl 12.25, 17.05, 21.40
“Põrgulik kohting”
kl 11.35, 13.45, 15.55, 18.00,
19.00 (v.a. R, N), 20.05, 21.20 (v.a. R, N), 22.20; L–P kl 14.20, 16.30  
“Punane elavhõbe”
kl 11.45, 13.50, 16.00, 18.15, 20.20, 22.25
“Aeg on siin”
kl 15.50, 17.30 (v.a. L), 21.50
“Titaanide kokkupõrge” 3D
kl 11.40, 14.00, 17.00, 19.45 (v.a. N),
22.30 (v.a. N)
London National Theatre Live otseülekanne “Kunstisõltuvus” N kl 20.30
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
 “Pearahakütt”
kl 15.15, 21.45
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 16.50; E, T, N kl 11.30
“Põrgulik kohting”
kl 13.15, 17.45, 19.45
“Titaanide kokkupõrge” 3D
kl 14.10 (v.a. K), 19.20 (v.a. N),
22.00 (v.a. N); R–P kl 11.30  
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Pearahakütt”
kl 21.00
“Kuidas taltsutada lohet”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 14.15, 16.30, 18.45; L–P kl 12.00
“Armastus suures linnas 2”
kl 15.30, 17.30, 19.30 (v.a. N),
21.30 (v.a. N); L–P kl 13.30
“Titaanide kokkupõrge”
kl 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; L–P kl 12.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 
“Ma armastan sind Phillip Morris”
E, K kl 18.30, 20.45;
P, T kl 17.30, 19.45; 
R, N kl 19.45
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel 
“Kuidas taltsutada lohet”
R, L, P, E, N kl 19.00; L–T kl 17.15; N kl 17.15
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
N kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Liigaasta”
kl 18.45
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 14.15
“Ma armastan Sind, Phillip Morris”
kl 16.30, 21.00
“Avatar” 2D
kl 13.45, 17.00, 20.15
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 16.45
“Titaanide kokkupõrge”
kl 18.45, 21.00 (v.a. K)
MAM-programmis:
“Videviku saaga:Noorkuu” K kl 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

 

 

 

 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Mari Hiiemäe

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara