Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, millest osa võtta nädalavahetusel ja järgneval nädalal 23-29. aprillil.

 NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Ellinor Aiki (1893–1969).
Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, kuni 13.06
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Peeter Laurits, kuni 28.04
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Johnson ja Johnson, 26.04–15.05
“Ära” Keraamikute Liit, kuni 24.04     
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
Kaljo Põllu eksliibrised, kuni 30.04
“Vaateid ja vaatlusi” Marje Üksine,
kuni 19.05
Tõnismägi 2, Tallinn
u Haus Galerii
“Koosviibijad” Juss Piho, kuni 07.05
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Kaido Ole, kuni 26.04             
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Rahvatarkus kodutekstiilidel”,
28.04–13.06
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
“Räägime rahvuslusest!
Ideoloogia ja identiteedi vahel”,
kuni 25.04
“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05
“POPkunst Forever!”,
kuni märts 2010
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
„Superhero“ Johnny Amore,
foto, video (GER), 27.04–22.05
“Diverse Universe V, performance”
Kuraator Nongrata, 24.04–26.04
„New Age“ Kuraator Sandra Jõgeva,
kuni 23.04
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
Brittlouise Landfors, skulptuur (SWE), kuni 08.05
Pärnu Kunstiklubi kevadnäitus,
kuni 08.05 
Aida 4, Pärnu

Solaris
“Leonardo da Vinci:
Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06
Estonia pst 9, Tallinn

SooSoo Galerii
“Sina oled minu kiisu”
Kristi Kongi maalinäitus, kuni 29.04
Telliskivi 60A, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Liina Siib, kuni 09.05
Harju 13, Tallin

Tartu Kunstimaja
“Tuul” Anne Parmasto,
kuni 09.05
“Kokkupõrge eluga” Anu Uustalu,
kuni 09.05
“Värvimängud” Piibe Arrak,
kuni 09.05
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Tasakaaluhetk” Mare Saare,
Tiina Sarapu, Eeva Käsper, kuni 06.06
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Kirgastumine” Kaljo Põllu,
kuni 30.04
“Duo” Liisa Kallam ja Liisa Tomasberg, kuni 30.04
“23 erineva Eesti nukumeistri
nukunäitus”,
kuni 25.04
“Koosmäng” nukunäitus,
kuni 25.04
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
Oksjoninäitus, kuni 29.04
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Jüri Kaarma 60”
Kuraator T. Kaalep, kuni 05.05
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Markus Kasemaa,
kuni 07.05
Maret Sarapu,
kuni 07.05
“Ilusasti üksi” Maris Ojasuu
fotonäitus, kuni 07.05  
Liiva 13, Võru

TEATER

Cabaret Rhizome
23.04 kl 19 “Muki munad”
24.04 kl 19 “Muki munad”
28.04 kl 19 “Harri 2: ülestõus”
29.04 kl 19 “Harri 2: ülestõus”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
23.04 kl 19 “Hiilgav!”
23.04 kl 19 “Kõik on täis”
24.04 kl 19 “Kirsiaed”
24.04 kl 19 “John Gabriel Borkman”
25.04 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...” esietendus
25.04 kl 19 “Kõik on täis”
27.04 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
27.04 kl 19 “Kõik on täis”
28.04 kl 19 “Augustikuu”
28.04 kl 19 “Grönholmi meetod”
29.04 kl 19 “Hiilgav!”
29.04 kl 19 “Vihmatants”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
23.04 kl 11 “Klaabu”
23.04 kl 19 “Mängurid”
24.04 kl 11 “Klaabu”
24.04 kl 12 “Isekas hiiglane”
25.04 kl 12 “Hanel oli auto”
25.04 kl 12 “Võlurätik”
25.04 kl 18 “High School Musical”
27.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
27.04 kl 11 “Võlurätik”
28.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
28.04 kl 11 “Võlurätik”
28.04 kl 19 “High School Musical”
29.04 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
29.04 kl 14 “High School Musical”
29.04 kl 19 “High School Musical”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
23.04 kl 19 “Röövlitütar Ronja”
esietendus
24.04 kl 19 “Mis valemiga?” noortekomöödia Endla Noortestuudio esituses
24.04 kl 19 “Testosteroon”
26.04 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Vanemuise suures majas
26.04 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
Vanemuise suures majas
28.04 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
28.04 kl 19 “Ballettmeister”
29.04 kl 19 “Mis valemiga?” noortekomöödia Endla Noortestuudio esituses
29.04 kl 19 “Testosteroon”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
23.04 kl 19 “Tosca”
24.04 kl 19 “Armastus kolme apelsini vastu”
25.04 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”
27.04 kl 19 “Minu veetlev leedi”
28.04 kl 19 “Armastus kolme apelsini vastu”
29.04 kl 19 “Rahvusvaheline balletigala”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
27.04 kl 18 „Laps ja nõidus”
Liis Kolle / M.Ravel,
„Vanatüdruk ja varas”
Ingo Normet / G.C.Menotti
28.04 kl 18 „Laps ja nõidus”
Liis Kolle / M.Ravel,
„Vanatüdruk ja varas”
Ingo Normet / G.C.Menotti
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
26.04 kl 19 “Vares” Eesti Draamateatris
Tallinna 20, Saaremaa

NO99
23.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
24.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
26.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
29.04 kl 19 “Kuidas seletada pilte
surnud jänesele”
Sakala 3, Tallinn

Pärimusteater Loomine
24.04 kl 19 “Keisrinna hull ehk Mees, kes rääkis tõtt” Kiek in de Kök`is
26.04 kl 19 “Keisrinna hull ehk Mees, kes rääkis tõtt” Kiek in de Kök`is
Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater
23.04 kl 11 “Kaelkirjak”
23.04 kl 19 “Täismäng”
26.04 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”   Kuressaare Linnateatris
27.04 kl 11 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Kuressaare kultuurikeskuses
27.04 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”   Kuressaare Linnateatris
28.04 kl 13 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Lihula kultuurikeskuses
28.04 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”
28.04 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”   Lihula kultuurikeskuses
29.04 kl 19 “Toatüdrukud”
Pangamajas
29.04 kl 19 “Eikellegimaa” 
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
23.04 kl 19 “Päike soojem, taevas
sinisem”
23.04 kl 19 “Nõks”
24.04 kl 19 “Päike soojem, taevas
sinisem”
24.04 kl 19 “Nõks”
26.04 kl 19 “Keskööpäike”
26.04 kl 19 “Pikk pink”
27.04 kl 19 “Hecuba pärast”
27.04 kl 19 “Minu tädi”
28.04 kl 19 “Keskööpäike”
29.04 kl 19 “Hecuba pärast”
29.04 kl 19 “Minu tädi”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
27.04 kl 19 “Theised” Genialistide Klubis
28.04 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
25.04 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
29.04 kl 19 “Naine ja klarnet”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
23.04 kl 19 “Planeet”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
23.04 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”
23.04 kl 21 “Kogujad”
Lennukitehases, Hariduse 12A 
24.04 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”
24.04 kl 19 “Teatrisõprade kohvik”
Ugala Teatri kohvikus
24.04 kl 21 “Kogujad”
Lennukitehases, Hariduse 12A
27.04 kl 10 “Lastehommik”
Ugala teatri fuajees
27.04 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
27.04 kl 21 “Kogujad”
Lennukitehases, Hariduse 12A 
28.04 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni”
28.04 kl 21 “Kogujad”
Lennukitehases, Hariduse 12A
29.04 kl 13 “Väike Tjorven Soolavareselt”
29.04 kl 19 “Piloot”    
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
23.04 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti
masurka” Kolgaküla Rahvamajas
24.04 kl 19 “Püha müristus”
Rakvere Teatris
25.04 kl 19 “Püha müristus”
Oisu Rahvamajas
26.04 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti
masurka” Vene Teatris
27.04 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti
masurka” Vastemõisa Rahvamajas
29.04 kl 19 “Viimane sigar”
Iisaku Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
23.04 kl 19 “Lood Viini metsadest”
24.04 kl 19 “Huntluts”
24.04 kl 19 “Figaro pulm”
esietendus Vanemuise väikeses majas
24.04 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
25.04 kl 16 “Kevade”
27.04 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”
27.04 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas
28.04 kl 19 “Figaro pulm”
Vanemuise väikeses majas
29.04 kl 19 “Balletigala”
29.04 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
29.04 kl 13 “Nukitsamees”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
29.04 kl 18 “Nukitsamees”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
23.04 kl 18 “Tarbetud inimesed”
24.04 kl 18 “Tarbetud inimesed”
26.04 kl 18 “Vääärviid”
27.04 kl 18 “Pal-tänava poisid”
28.04 kl 18 “Pal-tänava poisid”
29.04 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
25.04 kl 12 “Kas naeris?”
25.04 kl 16 “Kas naeris?”
27.04 kl 11 “Nõianeitsi”
29.04 kl 11 “Nõianeitsi”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
25.04 kl 21 “Mehed lumes”
26.04 kl 21 “Mehed lumes”
27.04 kl 19 “The End”
27.04 kl 21 “Mehed lumes”
28.04 kl 19 “The End”
28.04 kl 21 “Mehed lumes”
29.04 kl 19 “The End”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Clazz
25.04 kl 14 Jazzikuu: Jazzkaar Brunch
Vana turg 2, Tallinn

Disaini- ja Arhitektuurigalerii
25.04 kl 12 Jazzkaar 2010:
Karsten Mathiesen (Taani)
25.04 kl 15 Jazzkaar 2010:
Sergei Pedersen (Eesti)
25.04 kl 18 Jazzkaar 2010:
Jaak Johanson (Eesti)
Pärnu mnt. 6, Tallinn

Endla Teater
23.04 kl 19 Jazzkaar: Kirtana Rasa 
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
23.04 kl 19 Soome Raadio Sümfooniaorkester,
Nikolai Luganski (klaver, Venemaa),
dirigent Sakari Oramo (Soome)
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
25.04 kl 19 “Leedi Madonna naeratus” Kontsert-arutelu biitlitest
27.04 kl 19 “Üks magus suudlus...“
Margit Saulep (sopran),
Urmas Põldma (tenor), Alar Haak (tenor), Ülla Millistfer (klaver)
28.04 kl 19 “Mustlasvanker”
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
23.04 kl 21 “Kongress” Lenna Kuurmaa & Incomparable 3, Kosmosepealinn, Kalvik
Magasini 5, Tartu

Klubi Plink Plonk
23.04 kl 17 “Noortebänd 2010 Tartu Eelvoor” Groundhog Day
24.04 kl 21 “Klubi Plink Plonk 1.0”
Jääboiler & Bonzo
29.04 kl 20 Katrin “Kate” Mandel & Bänd
Vallikraavi 4, Tartu

Kumu Auditoorium
24.04 kl 15 Jazzkaar 2010:
Kristjan Randalu & Vaiko Eplik
24.04 kl 19.30 Leszek Mozdzer (Poola)
25.04 kl 11 Tiit Lauk Trio feat.
Hellevi Nõmmik
25.04 kl 14 JazziMaal & Siim Aimla Oceans 4
25.04 kl 17 Eva Mitreikina
25.04 kl 20 Kirtana Rasa
26.04 kl 19 Tuuli Taul & Eyolf Dale
(Eesti-Norra)
27.04 kl 19 Gadi Lehavi Trio
(Iisrael)
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mustpeade maja
27.04 kl 19 Martin Kuuskmann (fagott), Kristjan Randalu (klaver)
Pikk tn. 26, Tallinn

NO99
23.04 kl 21.30 Jazzkaar 2010:
Kristjan Mazurchak Trio
Sakala 3, Tallinn

Pärimusmuusika Ait
24.04 kl 11 Pärimushommik kitarrist Andre Maakeriga
25.04 kl 17 Jazzkaar: Eyolf Dale (Norra)
28.04 kl 19 Paabli
plaadiesitluskontsert
29.04 kl 19 Jazzkaar: Peedu Kass 005
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
28.04 kl 19 “Väike Öömuusikal”
29.04 kl 19 Jazzkaar 2010:
Kristjan Randalu & Vaiko Eplik  
Aida 4, Pärnu

Pärnu Kunstide Maja
24.04 kl 18 Ansambli Paabel
plaadiesitluskontsert
Pühavaimu 8, Pärnu

Rock Cafe
23.04 kl 21 Winny Puhh ja Oneword
24.04 kl 21 Naik Borzov (Rus)
25.04 kl 18 Mosh & Death Fest:
My Autumn (Rus), Reciepent 13 (Rus),
Burn Still, Into Salvation,
Still Haunts Me, Submentic,
Chuck Norris Survived an Autopsy
29.04 kl 21 Jazzkaar 2010:
George Duke (USA) /
Hedvig Hanson Soul Group
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tallinna Jaani Kirik
23.04 kl 20 Jazzkaar 2010:
The Best of NordicSounds
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Raekoda
24.04 kl 18 Mari Tampere (viiul),
Aleksandra Jouzapenaite (klaver) 
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Ülikooli aula
28.04 kl 19 Martin Kuuskmann (fagott), Kristjan Randalu (klaver)
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
26.04 kl 19 Els Himma,
Tõnu Naissoo, Avo Joala
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise Kontserdimaja
24.04 kl 16 Urmas Taniloo (orel),
Jassi Zahharov (bariton)  
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
28.04 kl 18 Jazzkaar 2010:
The Ploctones (Holland)
28.04 kl 19.30 Voorand, Sillamaa, Remmel
28.04 kl 21 Dianne Reeves (USA)
29.04 kl 18 Nils Wogram Nostalgia Trio (Saksamaa)
29.04 kl 19.30 Uma & Andi Pupato
(Eesti-Šveits)
29.04 kl 21 Youn Sun Nah - Ulf Wakenius Duo (Korea-Rootsi)
Mere pst 5, Tallinn

Von Krahli Teater
23.04 kl 22 “Jazzkaare avapidu”
Jean Louis Trio (Prantsusmaa),
Lin`s System (Eesti),
Dj Alexander Barck (Saksamaa)
29.04 kl 21 Ansambli Paabel
plaadiesitluskontsert
Rataskaevu 10, Tallinn

KINO

Cinamon Tallinn 
“Põrgulik kohting”
kl 13.00, 15.00, 17.00 (v.a. P), 19.15, 21.30
“Kuidas taltsutada lohet” 3D
eesti keeles: kl 13.10, 16.55 
vene keeles: kl 14.40, 19.10 
“Pearahakütt”
kl 14.30, 16.45, 19.00 (v.a. L), 21.15 (v.a. N) 
“Mäleta mind”
kl 15.55, 21.00
“Roheline tsoon”
kl 21.20
“Suletud saar”
kl 13.15, 18.15
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 12.15
“Punane elavhõbe”
kl 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.45
“Titaanide kokkupõrge” 3D
kl 15.45, 18.10, 20.45 (v.a. N); N kl 21.20
“Ookeanimaailm” 3D
eesti keeles: kl 12.30  
“Hullud”
kl ????14.45, 17.15, 19.45, 22.00   
“Viimane laul”
L kl 19.00; P kl 17.00
“Raudmees 2”
N kl 20.45
Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 
“Variauto”
kl 16.15, 18.45, 21.15
“Chéri”
kl 18.00, 20.00
“Titaanide kokkupõrge”
kl 18.15, 20.45
“Phobos - Hirmuklubi”
kl 21.50
“Põrgulik kohting”
kl 12.00, 14.15, 17.05 (v.a. R,L),
19.00 (v.a. R, L)
“Punane elavhõbe”
kl 14.05, 16.00, 17.50, 19.45, 21.45
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 11.45, 13.45, 15.45
“Pearahakütt”
kl 13.15, 15.30
“Mäleta mind”
kl 12.30, 14.45, 21.00 (v.a. N, R, L);
R, L kl 17.05
“Alice imedemaal”
eesti keeles: kl 11.30
“Raudmees 2”
kl 21.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Alice Imedemaal” 3D
eesti keeles: kl 16.45;
vene keeles: kl 11.40, 16.50    
“Suletud saar”
kl 14.55
“Fantastiline Hr. Reinuvader”
kl 12.45, 17.55
“Väike nõid Lilly -
Draakon ja Võluraamat”
eesti keeles: kl 11.55, 13.55
“Variautor”
kl 18.30
“Kõik algas Roomas”
kl 11.35, 15.45
“Roheline tsoon”
kl 14.30, 19.30
“Mäleta mind”
kl 12.00, 17.05, 22.00
“Pearahakütt”
kl 14.15, 19.05, 21.30
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 12.15, 14.10
vene keeles: kl 15.00
“Pimeduse äärel”
kl 15.55, 21.15
“Põrgulik kohting”
kl 13.40, 17.50, 20.00, 22.05  
“Punane elavhõbe”
kl 11.45, 13.50, 16.00, 18.15, 20.20, 22.25
“Titaanide kokkupõrge” 3D
kl 11.25, 19.25 (v.a. K), 22.10 (v.a. N)
“Päikesest rammestunud 2”
kl 12.30, 16.10, 18.05, 19.50, 19.55 (v.a. N), 21.40; E–N kl 14.30
“Hullud”
kl 11.50, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
 “Pearahakütt”
kl 13.00; R–P kl 21.45
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 11.30, 16.30
“Põrgulik kohting”
kl 15.30; R–E, N kl 17.30, R–P kl 19.45
“Titaanide kokkupõrge” 3D
kl 14.00, 19.00
“Avatar” 3D
kl 21.35
Tartu Tudengipäevade filmiprogramm 26.04.–02.05.  
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Kuidas taltsutada lohet”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 14.15, 16.30, 18.45;
L–P kl 12.00; E–N kl 21.00
“Armastus suures linnas 2”
kl 21.15
“Titaanide kokkupõrge”
kl 14.30, 16.45, 19.00; L–P kl 12.15
“Päikesest rammestunud 2”
kl 14.00, 17.30, 21.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles:
P, T K kl 16.55, 19.00;
N kl 17.55, 20.00;
R, L kl 20.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel 
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
R kl 21.00
“Õhus”
R, L, E, K kl 19.00
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Liigaasta”
kl 18.45
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 14.15
“Ma armastan Sind, Phillip Morris”
kl 16.30, 21.00
“Avatar” 2D
kl 14.45, 20.00
“Phobos”
kl 18.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Titaanide kokkupõrge”
kl 19.00
“Kõik algas Roomas”
kl 21.00 (v.a. K); L–P kl 17.00 21.00
MAM-(Möödunud Aasta Menufilm):
“Rentslimiljonär” K kl 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

 

 

 

 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Mari Hiiemäe

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara