Korobeinik: raha leiab, väljakutseks on hea meeskond

Rate.ee asutaja Andrei Korobeiniku sõnul on suurimaks väljakutseks õige meeskonna loomine. Raha leiab hea projekti korral varem või hiljem ning ka tehnilised küsimused on ületatavad, ütles Korobeinik portaalile juhtimine.ee. 

Rate.ee asutaja Andrei Korobeiniku sõnul on internetiäris kõige tõsisemaks väljakutseks hea  meeskonna loomine. "On olnud mitu projekti, mida olen näinud, kus meeskonnaprobleemid on olnud kõige suuremaks probleemiks. Raha leiab varem või hiljem kui sul on hea idee, ka tehnilised probleemid on ületatavad, aga üsna tihti valitakse inimesi, kellega koostöö ei sobi. Pead otsima kaasmõtlejaid, mitte inimesi, kes hakkavad sinu ideed parandama,“ ütles ta.

Kui mõni arvab, et sõprade ja sugulastega ei tohi äri teha, kuna siis pole hiljem ei sõpru ega suhelda ka sugulastega, siis Korobeinik sellesse ei usu. Tema sõnul sõltub kõik konkreetsetest inimestest, pole universaalset lahendust.

Ka pole tema sõnul ühte kindlat retsepti, kuidas meeskonnatööd parandada. "Raamatud, mis meeskonnaalaseid soovitusi jagavad, on kirjutatud selleks, et neid müüa. Ma ei usu, et need annaksid midagi. See, mis on minu jaoks hea lahendus ei pruugi teiste jaoks toimida ja vastupidi,“ lausus Korobeinik. 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara