IF: usalduslik suhe toimib paremini kui kontrollile tuginev

 Ifi töötajad jälgivad igapäevatöös teatud sisekorrareegleid, ent töötajate e-kirjavahetuse sisu ei kontrollita ning telefonikõnesid pealt ei kuulata. Kommunikatsioonijuhi Eva-Grete Aljase sõnul loodetakse, et usaldusel põhinev suhe toimib paremini kui kontrollile tuginev.

 IFi kommunikatsioonijuhi Eva-Grete Aljase sõnul nõuab kindlustusvaldkonnas töötamine kõrget eetilisust. “Töötajad järgivad igapäevatöös sisekorrareegleid,” sõnas ta. Samas ei kontrollita töötajate e-kirjavahetuse sisu ega kuulata pealt telefonikõnesid. “Loodame, et usaldusel põhinev suhe toimib paremini kui kontrollile tuginev.”

Aljase sõnul pole isiklike e-kirjade saatmine või erakõnede tegemine tööajal keelatud. Kuna aga töökoormus on suhteliselt suur, ei jäta see liigset vaba aega isikliku kirjavahetuse pidamiseks.

Töötelefonide sihipärast kasutamist reguleerivad kululimiidid, mida jälgitakse regulaarselt. Kõned ööpäev läbi avatud kindlustustelefonile salvestatakse parema teeninduse pakkumiseks ja kliendi huvides. “Klientidel on võimalus telefoni teel osta kindlustust, edastada kahjuteateid ning teha muudatusi lepingutes. On oluline, et vajadusel on võimalus kliente puudutavaid andmeid kontrollida, vältimaks  võimalikke segadusi, ja telefonikõnesid analüüsida,” rääkis Aljas.

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara