IF: usalduslik suhe toimib paremini kui kontrollile tuginev

 Ifi töötajad jälgivad igapäevatöös teatud sisekorrareegleid, ent töötajate e-kirjavahetuse sisu ei kontrollita ning telefonikõnesid pealt ei kuulata. Kommunikatsioonijuhi Eva-Grete Aljase sõnul loodetakse, et usaldusel põhinev suhe toimib paremini kui kontrollile tuginev.

 IFi kommunikatsioonijuhi Eva-Grete Aljase sõnul nõuab kindlustusvaldkonnas töötamine kõrget eetilisust. “Töötajad järgivad igapäevatöös sisekorrareegleid,” sõnas ta. Samas ei kontrollita töötajate e-kirjavahetuse sisu ega kuulata pealt telefonikõnesid. “Loodame, et usaldusel põhinev suhe toimib paremini kui kontrollile tuginev.”

Aljase sõnul pole isiklike e-kirjade saatmine või erakõnede tegemine tööajal keelatud. Kuna aga töökoormus on suhteliselt suur, ei jäta see liigset vaba aega isikliku kirjavahetuse pidamiseks.

Töötelefonide sihipärast kasutamist reguleerivad kululimiidid, mida jälgitakse regulaarselt. Kõned ööpäev läbi avatud kindlustustelefonile salvestatakse parema teeninduse pakkumiseks ja kliendi huvides. “Klientidel on võimalus telefoni teel osta kindlustust, edastada kahjuteateid ning teha muudatusi lepingutes. On oluline, et vajadusel on võimalus kliente puudutavaid andmeid kontrollida, vältimaks  võimalikke segadusi, ja telefonikõnesid analüüsida,” rääkis Aljas.

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara