Kalev Pihl: indigolaste põlvkond ei vaja juhte

Tulevikumeeskonnad  on väikesed ja dünaamilised ning ei vaja enam juhte, rääkis organisatsiooni puudutavatest tulevikutrendidest portaalile juhtimine.ee Sertifitseerimiskeskuse juhataja Kalev Pihl.

Uskumus indigolaste põlvkonna olemasolust tähendab Pihli sõnul seda, et peale kasvav  põlvkond saab hakkama ilma juhita: nad suudavad eesmärkides ja tegevusplaanides kokku leppida ilma, et neid koordineeritaks, usub Pihl.

Tulevikus on Pihli hinnangul edukad väikesed ettevõtted, mis koosnevad sõpruskondadest, kes teevad nišiäri. "Näiteks ülikooliajast koos olnud ja õlut joonud sõpruskond, kes teeb nišiäri, suutes sellega edukas olla elu lõpuni. Kui Raplas või Eestis saaks äri otsa, siis kuna seda suudetakse maailmas müüa paljudesse kohtadesse, ei saa see kunagi otsa,“ rääkis Pihl, kelle sõnul suured ja arhailised hierarhiad ei ole pikas perspektiivis jätkusuutlikud, vaid tulevikus on edukad väikesed, dünaamilised ja paindlikud tiimid.           

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara