Sekretär peab töötajate eest välja astuma

Ettevõtte sekretär ei pea mitte ainult juhte firma kasvu ja kasumi taotlustes assisteerima, vaid kaitsma ka ettevõtte töötajate ja aktsionäride huve, vahendab www.siasat.com

Sekretär mängib ettevõtte tegevustes ja kasvu tagamises BASIXi juhatuse esimehe Vijay Mahajani sõnul võtmerolli. Sekretär on juhatuse tõhusa ja efektiivse tegutsemise ning töö toimimise tagatiseks. Sekretär peab ettevõtte juhtimises omama proaktiivset rolli, mis tähendab, et ta peab omama väga head  suhtlemisoskust, tundma ettevõtte tegevust ja sellele kohalduvaid seadusi ning lisaks käituma professionaalselt.

Ülesannete täitmiseks ei piisa aga vaid eelpoolnimetatust, vaid sekretär peab suutma anda erapooletut nõu ning tuge ka direktroritele ning vajadusel astuma välja töötajate ning aktsionäride õiguste eest.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara