Sekretär peab töötajate eest välja astuma

Ettevõtte sekretär ei pea mitte ainult juhte firma kasvu ja kasumi taotlustes assisteerima, vaid kaitsma ka ettevõtte töötajate ja aktsionäride huve, vahendab www.siasat.com

Sekretär mängib ettevõtte tegevustes ja kasvu tagamises BASIXi juhatuse esimehe Vijay Mahajani sõnul võtmerolli. Sekretär on juhatuse tõhusa ja efektiivse tegutsemise ning töö toimimise tagatiseks. Sekretär peab ettevõtte juhtimises omama proaktiivset rolli, mis tähendab, et ta peab omama väga head  suhtlemisoskust, tundma ettevõtte tegevust ja sellele kohalduvaid seadusi ning lisaks käituma professionaalselt.

Ülesannete täitmiseks ei piisa aga vaid eelpoolnimetatust, vaid sekretär peab suutma anda erapooletut nõu ning tuge ka direktroritele ning vajadusel astuma välja töötajate ning aktsionäride õiguste eest.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

KAAMOS GROUP otsib BÜROOJUHTI

Kaamos Group OÜ

27. jaanuar 2019

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara