Koolitusosakute taotlusi saab esitada veel kuu aega

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) lõpetab kuu aja pärast, 4. juunist mikro- ja väikeettevõtetele mõeldud koolitusosakute taotluste vastuvõtmise.

Koolitusosak, mida saab veel kuu aega taotleda, on sihtotstarbeline toetus tööalase täiendkoolituse ostmiseks, mille eesmärgiks on tõsta mikro- ja väikeettevõtete konkurentsivõimet läbi parema ligipääsu koolitusteenusele.

„Koolitusosakud on käibel olnud kolmveerand aastat ning oleme tänaseks põhjalikult analüüsinud taotluste sisu ja väikeettevõtjate vajadusi läbi taotluste.

Töötame välja alternatiivina väikeettevõtja koolitusprogrammi, et pakkuda koolitusi valdkondades, milles on esitatud taotluseid kõige enam. Peamisteks koolitusvaldkondadeks on osutunud turundus, raamatupidamine, klienditeenindus ja ka juhtimine. Nimetatud valdkonnad saavad kindlasti tulevase koolitusprogrammiga kaetud, kuid lisame koostöös maakondlike arenduskeskustega mitmeid uudseid valdkondi,“ kommenteeris EASi ettevõtete võimekuse divisjoni direktor Pille-Liis Kello. „Koolitusosakud tänasel kujul ei naase ja  kel on olnud plaanis  taotleda, peaksid kiirustama,“ lisas ta.

Üheksa kuuga on EAS rahuldanud 967 taotlust mahus 11,9 mln krooni. Kokku esitati 1348 taotlust mahus 16,6 mln krooni. Oma järge on ootamas veel 85 projekti, millele taotletakse toetust mahus 1,05 mln krooni.

Koolitusosaku abil saavad mikro- ja väikeettevõtted hankida koolitusteenust riiklikelt koolitusasutustelt ja koolitusfirmadelt, kes on kantud teenusepakkujate nimekirja, mis on avaldatud EASi veebiküljel www.eas.ee/koolitusosak. Toetuse maksimaalne suurus on 15 000 krooni toetusesaaja kohta ühe aasta jooksul. Taotluste vastuvõtt lõpetatakse 4. juunil kell 17.

Nii koolitusosakut kui ka teadmiste ja oskuste arendamise toetust rahastab Euroopa Sotsiaalfond.

 

 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara