Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal 7. kuni 13. maini.

 NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Ellinor Aiki (1893–1969).
Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, kuni 13.06
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Venemaa kunstikriitiku ja kunstikoguja Artemyi Troitsky kunstikogu näitus, kuni 29.05
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Johnson ja Johnson, kuni 15.05     
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Vaateid ja vaatlusi” Marje Üksine,
kuni 19.05
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
Eesti Maalikunstnike Liidu kevadnäitus
“House-Party vol 2”, kuni 22.05
Maria - Kristiina Ulas, 11.05–18.06
“Koosviibijad” Juss Piho, kuni 07.05
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Naeruvõlu” Aili Vahtrapuu,
12.05–24.05             
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Rahvatarkus kodutekstiilidel”,
kuni 13.06
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05
“POPkunst Forever!”,
kuni märts 2010
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

 Loov Galerii
“Igatsuse pisarad on punast värvi”
Mariliin Kindsiko maalinäitus,
kuni 13.05
Kalevi 13, Tartu

 Pärnu Kunstnike Maja
„Superhero“ Johnny Amore,
foto, video (GER), kuni 22.05
Nikolai 27, Pärnu

 Pärnu Linnagalerii
“Pika Puuga - Täie Rauaga!”
Tarrvi Laamannn, 11.05–12.06
Brittlouise Landfors, skulptuur (SWE), kuni 08.05
Pärnu Kunstiklubi kevadnäitus,
kuni 08.05 
Aida 4, Pärnu

 Solaris
“Leonardo da Vinci:
Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06
Estonia pst 9, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Alessandro Damiano (Itaalia, kuraator Elnara Taidre), 13.05–30.05
Liina Siib, kuni 09.05
Harju 13, Tallinn

Tampere Maja
Viljandi Kultuuriakadeemia tekstiilikunstnikud, 13.05–31.05
“Vanaaegsed” Rita Raave maalinäitus, kuni 11.05
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimaja
“Tuul” Anne Parmasto, kuni 09.05
“Kokkupõrge eluga” Anu Uustalu,
kuni 09.05
“Värvimängud” Piibe Arrak, kuni 09.05

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Tasakaaluhetk”
Mare Saare, Tiina Sarapu, Eeva Käsper, kuni 06.06
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Sinine”
Eesti Maalikunstnike Liit, kuni 03.06
“Kirgastumine” Kaljo Põllu, kuni 03.06
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Viimased kehad”,
noortenäitus, kuraator Kiwa, 13.05–29.05
“193 x 282”
Karin Allikas, Kadri Erlenheim, Kristi Kongi, Liisa Kruusmägi, Holger Loodus, August Sai, Krista Sokolova, Marta Stratskas ja Mart Vainre, kuni 06.05
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Jaan Paavle 70” Maalid. Video. Performance, kuni 19.05
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Nahakunstnike Liit,
10.05–28.05
Anna Hints, Marja- Liisa Plats,
10.05–28.05
Krista Simson,
10.05–28.05    
Liiva 13, Võru

TEATER

Cabaret Rhizome
10.05 kl 19 “Ürgne kutse”
11.05 kl 19 “Ürgne kutse”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
07.05 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
07.05 kl 19 “Aabitsa kukk”
08.05 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
08.05 kl 19 “John Gabriel Borkman”
11.05 kl 19 “Kõik on täis”
12.05 kl 19 “Grönholmi meetod”
13.05 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
07.05 kl 11 “Klaabu”
07.05 kl 11 “Vares Villem. Reis maailma otsa ja tagasi”
07.05 kl 12 “Klaabu”
08.05 kl 11 “Klaabu”
08.05 kl 12 “Vares Villem. Reis maailma otsa ja tagasi”
08.05 kl 12 “Klaabu”
08.05 kl 19 “High School Musical”
09.05 kl 12 “High School Musical”
09.05 kl 12 “Šoti torupillimängija”
09.05 kl 16 “High School Musical”
10.05 kl 18 “Lõunapoolus”
10.05 kl 20 “Lõunapoolus”
11.05 kl 11 “Nukumängu ABC”
11.05 kl 19 “High School Musical”
12.05 kl 11 “Klaabu”
12.05 kl 12 “Klaabu”
12.05 kl 19 “High School Musical”
13.05 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused” 
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
07.05 kl 19 “Algus”
08.05 kl 19 “Testosteroon”
12.05 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
12.05 kl 19 “Mis valemiga?” noortekomöödia Endla Noortestuudio esituses
13.05 kl 19 “Esimesed suudlused” 
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
07.05 kl 19 “Rigoletto”
08.05 kl 12 “Ooperigala lastele”
08.05 kl 19 “Coppelia”
09.05 kl 17 “Armastus kolme apelsini vastu”
11.05 kl 19 “Coppelia”
13.05 kl 19 “Nahkhiir” esietendus
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
12.05 kl 19.30 KorFest Diplom 2010: Aneta Guzaite + Kadri Noormets +
Kristiina Kapper
13.05 kl 20 Tallinna Ülikooli Kunstide Instituudi Koreograafia osakonna sümpoosioni etendusõhtu: Isabelle Kirouac, Rebecca Pappas, Cid Pearlman,
Alexis Steeves, Fine5, Elo Unt
Pikk 20, Tallinn

MTÜ Kell Kümme
10.05 kl 19 “Täiskuu 2”
Kuressaare Linnateatris
11.05 kl 19 “Täiskuu 2”
Kuressaare Linnateatris
www.kell10.ee

NO99
07.05 kl 19 “Ühtne Eesti suurkogu”
Saku Suurhallis
11.05 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
11.05 kl 19 “Praht, linn ja surm”
12.05 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
12.05 kl 19 “Praht, linn ja surm”
13.05 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
13.05 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Sakala 3, Tallinn

Oma Lava
10.05 kl 19 “Türgi oad ehk Armastuslugu eesti moodi” Genialistide Klubis
www.omalava.ee

PolygonTeater
09.05 kl 19 “Võõras” Hobuveskis
Tüve 14-17, Tallinn

Pärimusteater Loomine
07.05 kl 15 “Carmen Alexandrinum”
Saksa Kultuuri Instituudis (Kastani 1, Tartu)
07.05 kl 18 “Carmen Alexandrinum”
Saksa Kultuuri Instituudis (Kastani 1, Tartu)
Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater
07.05 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
07.05 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Tabivere rahvamajas
10.05 kl 19 “Teisel pool” Endlas
11.05 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
11.05 kl 19 “Majahoidja”
12.05 kl 19 “Meie, mehed”

Saku huvikeskuses
13.05 kl 13 “Kaval-Ants ja Vanapagan”
13.05 kl 19 “Täismäng”  
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
07.05 kl 19 “Keskööpäike”
07.05 kl 19 “Homme näeme”
08.05 kl 19 “Keskööpäike”
08.05 kl 19 “Homme näeme”
10.05 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
11.05 kl 19 “Hecuba pärast”
12.05 kl 19 “Hecuba pärast”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
09.05 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
11.05 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
08.05 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
09.05 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
13.05 kl 19 “Lõõmav pimedus”
esietendus
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
08.05 kl 19 “Stockmannid” esietendus
11.05 kl 13 “Poks”
11.05 kl 19 “Piloot”
12.05 kl 13 “Väike Tjorven Soolavareselt”
12.05 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
13.05 kl 13 “Väike merineitsi”
Tamsalu kultuurimajas
13.05 kl 17.15 “Silmaring”
13.05 kl 19 “Stockmannid”    
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
07.05 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”
Orissaare Kultuurimajas
10.05 kl 19 “Kihluspidu”
Kohtla-Nõmme Rahvamajas
12.05 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Põlva Kultuurkeskuses
13.05 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Märjamaa Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
07.05 kl 19 “Kevade”
08.05 kl 19 “Lood Viini metsadest”
09.05 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas
11.05 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”
11.05 kl 19 “Maetud laps” Sadamateatris
12.05 kl 19 “Evita”
12.05 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
13.05 kl 12 “Detektiiv Lotte”
13.05 kl 19 “Figaro pulm”
Vanemuise väikeses majas
13.05 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

Varius
10.05 kl 18 “See ei ole Tammsaare!”
Tammsaare Muuseumis
(Koidula 12 A, Tallinn)
11.05 kl 18 “See ei ole Tammsaare!”
Tammsaare Muuseumis
(Koidula 12 A, Tallinn)
Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater
07.05 kl 12 Saksakeelsete noortenäidendite lugemine
10.05 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
11.05 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
13.05 kl 18 “Fanny ja Faggot”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
09.05 kl 16 “Värvilised sabakesed”
11.05 kl 11 “Magus linn”
13.05 kl 11 “Nõianeitsi”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
08.05 kl 16 “Kallocain. Work in progress”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Clazz
08.05 kl 22 Tribute Night:
Groove - Merike & The Gang
Vana turg 2, Tallinn

Estonia
10.05 kl 15 Vokaalansambel
Noorkuu Emadepäeva kontsert
11.05 kl 19 Kitarrikvartett EntreQuatre (Hispaania)
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
11.05 kl 19 Kevadõhtu Voldemar Kuslapiga
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi Kontserdimaja
13.05 kl 19 “Hooaja lõppkontsert”
Bremeni Filharmoonikud,
Eesti Rahvusmeeskoor, solist Ursula Hesse von den Steinen (metsosopran)
Pargi 40, Jõhvi

 Kadrioru Loss
12.05 kl 19 Miina Järvi (viiul), Mihkel Järvi (klaver), Marius Järvi (tšello)
Weizenbergi 37, Tallinn

 Kanuti Gildi Saal
07.05 kl 19.30 Resonabilis
„ReVerb (Resonabilis plugged)”
09.05 kl 19.30 „Öölaulud”
Hommage ? Robert Schumann.
Helena Tulve / Robert Schumann
Pikk 20, Tallinn

Klubi Plink Plonk
07.05 kl 22 “Reiu Rock’i warm-up vol. 3” Ape of Neptune (DEN), Aides, Oneword*, Epoché
08.05 kl 21 Jäääär -
“Praegustele ja tulevastele emadele”
Vallikraavi 4, Tartu

Klubi Rock & Roll Heaven
08.05 kl 22 “NBS tour spring 2010”
No Big Silence, Evestus
Tiigi 76A, Tartu

Kumu Auditoorium
11.05 kl 19 “Kutse duellile/ Jaapan “
Weizenbergi 34 / Valge 1

Kuressaare Linnateater
09.05 kl 17 “Minu südames sa elad...” Emadepäevakontsert. Margus Vaher & Luisa Värk, Tarvi Kull ja Laur Joamets
Tallinna 20, Saaremaa

Mederi saal
08.05 kl 18 “Sürpriis”
Neeme Punder (flööt), Elar Kuiv (viiul),
Tõnu Jõesaar (tšello),
Ivo Sillamaa (haamerklaver)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Mustpeade maja
07.05 kl 19 Aksel Kolstad
(klaver, Norra) 
09.05 kl 14 “Emadepäeva kontsert - Laulud Kallimale” Erich Krieger, Boris Lehtlaan, Toomas Anni 
Pikk tn. 26, Tallinn

NO99
07.05 kl 21.30 Jazzklubi:
Pilvepiiril - araabia ja eesti muusika
12.05 kl 21.30 Jazzklubi:
Otsakool esitleb: Stevie Wonder- 60!
Sakala 3, Tallinn

Pädaste Mõis
09.05 kl 13 Pädaste Mõisa emadepäev brunch / Maarja-Liis Ilus
Pädaste Mõis, Muhu saar

Pärimusmuusika Ait
07.05 kl 19 Ansambli Ro:Toro kontsert
08.05 kl 15 Soome suupilliorkester Munnary Trehvit ja Eesti muusikud
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja
08.05 kl 18 “II Pärnu Viiuldajate Konkurss” Finaalkontsert
Aida 4, Pärnu

Pärnu Raekoda
13.05 kl 19 Aksel Kolstad
(klaver, Norra) 
Uus 4, Pärnu

Rock Cafe
07.05 kl 22 Terminaator + support
08.05 kl 21 Led R / Pantokraator
12.05 kl 19 J.Karjalainen (Fin) + support
13.05 kl 18 “Noortebänd 10 finaal” Peaesineja Junk Riot
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Rockclub Tapper
07.05 kl 22 No-Big-Silence ja Evestus
08.05 kl 19 “Indierokk @ Tapper”
Under Your Skin, Five Minutes For Myself, Junk Riot, Ambassador
09.05 kl 18 “Parkway Drive European Tour” Parkway Drive (aus), Despised Icon (can), Winds of Plague (USA), The Warriors (USA) & 50 Lions (AUS)
Pärnu mnt 158g, Tallinn

Sagadi Mõis
08.05 kl 18 Aksel Kolstad (klaver, Norra) 
Sagadi küla, Vihula vald, Lääne-Viru maakond

Tallinna Kaarli kirik
09.05 kl 18 “Emadepäeva kontsert”
Uku Suviste, ETV Lastekoor 
Toompea 10, Tallinn

Tartu Pauluse Kirik
08.05 kl 18 “Emadepäeva kontsert”
Uku Suviste, ETV Lastekoor 
Riia 27, Tartu

Tartu Ülikooli Aula
09.05 kl 16 “Emadepäeva kontsert” Tartu Akadeemiline Meeskoor, Karlova Gümnaasiumi lastekoor Maarjalill, Neidudekoor Kurekell, Tartu Kellade Ansambel
12.05 kl 19 Aksel Kolstad (klaver, Norra) 
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
10.05 kl 19 Oleg Pissarenko ja Ain Agan
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
08.05 kl 19 Vanemuise Sümfooniaorkestri hooaja lõppkontsert
09.05 kl 16 “Su ema ehk teab...”
Emadepäeva kontsert
Vanemuise 6, Tartu

KINO

Cinamon Tallinn 
“Põrgulik kohting”
kl 15.15, 21.30
“Kuidas taltsutada lohet” 3D
eesti keeles: kl 12.30, 16.15 (v.a. L)   
vene keeles: kl 14.00 (v.a. L); L kl 16.15  “Pearahakütt”
kl 13.30, 18.30   
“Mäleta mind”
kl 20.45 
“Suletud saar”
kl 15.45
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 12.15
“Punane elavhõbe”
kl 13.10, 17.15, 19.30 (v.a. E)
“Titaanide kokkupõrge” 3D
kl 18.25, 21.00 (v.a. N)
“Ookeanimaailm” 3D
eesti keeles: kl 11.45  
“Hullud”
kl ????21.40   
“Raudmees 2”
kl 15.00, 17.45 (v.a N), 20.30 (v.a. N);
N kl 21.00
“Varuplaan“
kl 11.30, 13.50, 16.20, 18.45, 21.10
“Elm Streeti luupainaja”
kl 14.30, 16.55, 19.10, 21.50
“Viimane laul”
kl 12.00, 14.15, 16.45, 19.20
Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 
“Varuplaan”
kl 11.45, 14.05, 16.15, 18.45, 21.00
“Viimane laul”
kl 11.30, 16.00, 18.15, 20.30
“Elm Streeti luupainaja”
kl 15.30, 17.35, 19.45, 21.50
“Raudmees  2”
kl 12.00, 16.45, 19.15 (v.a. N), 21.45
“Tüdruk, kes mängis tulega”
kl 18.00
“Titaanide kokkupõrge”
kl 13.45
“Põrgulik kohting”
kl 14.30
“Punane elavhõbe”
kl 14.45 (v.a. L, P), 21.15
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 12.15; L–P kl 14.15
“Mäleta mind”
kl 13.00
“Ma elasin Eesti Vabariigis”
kl 16.30
“Robin Hood”
N kl 19.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Alice Imedemaal” 3D
eesti keeles: kl 16.35    
“Pearahakütt”
kl 15.30
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 11.40, 14.00, 17.10
vene keeles: kl 14.25
“Põrgulik kohting”
kl 13.55, 16.00, 20.20  
“Punane elavhõbe”
kl 11.50, 18.15, 22.25
“Titaanide kokkupõrge” 3D
kl 19.15, 21.55
“Päikesest rammestunud 2”
kl 12.00, 13.40, 18.05, 20.15 (v.a. N), 21.35
“Hullud”
kl 19.05, 21.30
“Avatar” 3D
kl 19.45 (v.a. E–K)
“Nanny McPhee ja suur pauk”
kl 11.55 (v.a. N), 14.20 (v.a. N),
16.40 (v.a. N)
“Raudmees 2”
kl 11.30, 14.10, 16.55, 19.35, 22.20
“Viimane laul”
kl 11.35, 14.05, 16.30, 18.55, 21.25
“Ma elasin Eesti Vabariigis”
kl 12.10, 17.15, 18.45 (v.a. N)
“Varuplaan”
kl 12.15 (v.a. N), 14.40 (v.a. N), 17.05, 19.25, 21.45
“Elm Streeti luupainaja”
kl 12.30, 14.55, 17.25, 19.50, 22.15
“Ookeanimaailm” 3D
eesti keeles: kl 11.25
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 11.30 (v.a. K), 16.30 (v.a. K)
“Titaanide kokkupõrge” 3D
kl 22.10
“Avatar” 3D
kl 18.40
“Ookeanimaailm” 3D
eesti keeles: kl 14.00 (v.a. K)
“Raudmees 2”
kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Kuidas taltsutada lohet”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 14.30
“Titaanide kokkupõrge”
kl 14.00; L–P kl 11.45
“Päikesest rammestunud 2”
kl 16.15, 20.00
“Raudmees 2”
vene keeles, eesti- ja venek. subtiitritega: kl 16.30 (v.a. L), 19.00, 21.30; L–P kl 12.00;
inglise keeles, eesti- ja
venek. subtiitritega: L kl 16.30
“Elm Streeti luupainaja”
kl 14.45, 17.00, 19.15, 21.45; L–P kl 12.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 
“Titaanide kokkupõrge”
P, T kl 17.25, 19.45;
E, K kl 18.25, 20.45;
R, N kl 19.45
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel 
“Pearahakütt”
kl 19.00 (v.a. P, K)
“Väike nõid Lilli –
draakon ja võluraamat”
E, T kl 17.15;
beebikino seanss K kl 10.30
Liiva 13, Võru

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Väike nõid Lilli:
draakon ja võluraamat”
eesti keeles: kl 19.00; L–P kl 17.00, 19.00
“Suletud saar”
kl 21.00
“Printsess ja konn”
eesti keeles:
Beebiga kinno seanss K kl 11.00 
Papiniidu 50,  Pärnu

Osale arutelus

  • Urve Vilk, Mari Hiiemäe, Rivo Sarapik

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara