Firmakaunitar ja Firmakollektiiv 2010 valitud!

Reede öösel valiti klubis Panoraam järjekordne Firmakaunitar ning Firmakollektiiv.

7. mail valiti ööklubis Panoraam Firmakaunitari ja Firmakollektiivi finaalüritusel Eestimaa aasta kauneimad ja toredaimad töötajad. Võistlustulle asusid internetihääletuse eelvoorust edasipääsenud 10 kaunitari ja 5 kollektiivi. Tütarlapsed astusid üles suve- ja kontoririiete voorus ning vastasid žüriiliikmete küsimustele. Firmakollektiividele oli oma töö tutvustamiseks ja sõnumi edastamiseks antud vaba lava.

2010. aasta Firmakaunitari tiitli võitis treener Aleksandra Laer Spordiklubist Reval-Sport, esimeseks printsessiks valiti klienditeenindaja Ivi Škaperina Restoranist Mack Bar-B-Que, teiseks printsessiks krooniti ärisuunajuht Ljubov Ovtšinnikova ettevõttest Nefab Packaging OÜ.

Firmakollektiiviks valiti seitsme särava kaunitariga IIZI Kindlustusmaakler AS, teise koha said andekad maalrid Expolio OÜst ja kolmanda koha Hello Kitty neiud firmast A&T Trading OÜ.

Peakorraldaja Kinkston Kingiagentuuri juhataja Martin Lepa sõnul näitasid mitme toreda firma töötajad, et oma kolleegidele elatakse kõigest hingest kaasa nii internetivoorus kui finaalis kohapeal. „Selline ühtse vaimu loomine on ka ürituse peamisi eesmärke. Lisaks üllatasid, eriti just kollektiivid, väga andekate oma firma tegevust tutvustavate etteastetega,“ lisas Martin Lepa.

„Suur lugupidamine kõigile neile imetoredatele tütarlastele ja meeleolukatele kollektiividele, kes võtsid julguse ja tahtmise sellest üritusest osa võtta. Siiralt loodan, et nii nende ülemused, kolleegid, koostööpartnerid kui ka kliendid märkavad ning tunnustavad seda. On ju head emotsioonid kogu meie ettevõtmistes üliolulised ja mis veel paremat tahta, kui et need iga päev teie silma all on,” kommenteeris žüriiliige Tauri Tallermaa.

E Butiigi Facebooki fännide lemmikuks valiti Marta Reede prillipoest OÜ Eesti Optik  Face Control, eriauhinna Ed Hardy käekella omanikuks ja Raadio Uuno  lemmikuks sai värske Firmakaunitar 2010 Aleksandra. Raadio Uuno lemmikmeeskonnaks valiti Expolio OÜ.

Firmakaunitari valimine on teist aastat korraldatav konkurss, mille eesmärgiks on tekitada  töökollektiivides positiivseid emotsioone, lähendada omavahel meeskonnaliikmeid ning parandada meeskonnavaimu.

Žürii koosseisu kuulusid: Firmakaunitar 2009 Marleen Tarik, Eesti Miss Estonia 2009 Diana Arno, iludusvõistluste korraldaja Tiina Jantson, Face Control peatoimetaja Tairi Morozov, Luxton butiik omanik Kersti Toots, koolitaja Tauri Tallermaa, ettevõtja Valdo Randpere ja Top Tours OÜ.

Lisainfot leiab Raadio Uuno kodulehelt: http://www.uuno.ee/?pid=187&lang=1

 


 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara