Kooliteemaline internetinõustamine 

10.-16.maini toimub kooliteemaline intensiivnõustamine Perekeskus Sina ja Mina Perefoorumis aadressil www.sinamina.ee.

Alafoorum „Kool ja lasteaed“ ootab kõigi küsimusi, mis seotud õppimise ja koolitööga – näiteks laste konfliktid klassikaaslaste või õpetajatega, toimetulek eksamistressi või koolivägivallaga, kuidas abistada kooliminevat last ja palju muud.

Esmakordselt pööratakse suurt tähelepanu ka täiskasvanud õppijatele. Inimene õpib kogu elu – töö ja pere kõrvalt koolis käimine ei pruugi aga olla lihtne. Kuidas end kõige paremini jagada? Tunnustatud psühholoogid, koolipsühholoogid ja perenõustajad annavad vastuse kolme tunni jooksul.

Kooliküsimuste kõrval võib foorumis kirjutada ka muust, mis muret valmistab. Perekeskuse parimad spetsialistid püüavad igati abiks olla. Samuti ei piirduta kooliteemaliste muredega vaid selle nädalaga ja edaspidi saabuvad vastused kahe päeva jooksul.
Kogu internetinõustamine on tasuta ja anonüümne. Küsimiseks ei pea looma kasutajakontot. Internetinõustamist toetab Hasartmängumaksu Nõukogu
 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

KAAMOS GROUP otsib BÜROOJUHTI

Kaamos Group OÜ

27. jaanuar 2019

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara