Microsoft lasi välja uue Office’i

Üritades hoida kinni ülimalt tulusast äritarkvara turust ning samal ajal võideldes tasuta alternatiividega Google’i poolt, esitles Microsoft täna enda uut versiooni Office tarkvarast.

Maailma suurim tarkvara ettevõtte uuendas populaarseid Word, Excel, Outlook ning PowerPoint programme ning on turule toomas ka online versioonid nendest, et püsida uute mobiilsete ning Internetiga ühendatud klientide kannul, vahendab Reuters.

Microsoft teatas, et on täiustanud piltide haldamist Wordis, videote kasutamist PowerPointis ning uuendanud dokumentide haldamist ning e-kirja põhist vestlust.

Suurim muutus on Microsofti liikumine alale, kus Google on seni valitsenud – lubada kasutajatel hallata erinevaid dokumente läbi kaugserverite kus iganes maailma otsas. Office’i ärikliendid saavad automaatse ligipääsu Wordi, PowerPointi ning Exceli veebipõhistele programmidele, mida on võimalik kasutada Internetiga ühendatud arvutite ning nutitelefonidega.

Nende uuendustega astub Microsoft otsesesse konkurentsi Google Docsiga, mis on Microsofti tuumprogrammide vähendatud variandid. Google Docs on tasuta isiklikuks kasutamiseks ning 50 Ühendriikide senti kasutaja kohta firmadele ja ei vaja programmi eraldi allalaadimist kasutaja arvutisse. Google’i sõnul on neil nelja aastaga tekkinud 25 miljonit klienti.

Uuringufirma Forrester hiljutistel andmetel kasutab 81% ettevõtetest Microsoft Office 2007 ning vaid 4% Google Docsi. Lisaks selgus Forresteri küsitlusest, et ligi kolmandik praegustest Office’i kasutajatest plaanib järgneva 12 kuu jooksul üle minna 2010 variandile.

Microsofti aktsia liikus täna USA aktsiaturgudel üles, kallinedes 2,01% 29,46 dollarini.

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Fredy-Edwin Esse

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara