Toetus soolise võrdõiguslikkuse edendamiseks

Alates 17. maist on avatud Euroopa Sotsiaalfondi taotlusvoor meetmes 1.3.5 „Soolise võrdõiguslikkuse edendamine.“ 

Toetuse andmise eesmärgiks on tööelu kvaliteedi parandamine soolist võrdõiguslikkust edendavate tegevuste abil. Toetatakse töötajate ja tööandjate teadlikkuse tõstmist soolise võrdõiguslikkuse teemadel ning naiste ja meeste võrdse kohtlemise alaste normide rakendamist vastavate teavitustegevuste, koolituste ja uurimuste abil.
 
Taotlusi on oodatud esitama juriidilised isikud, FIE-d, kohalikud omavalitsused, valitsusasutused või nende hallatavad riigiasutused. Välja on võimalik jagada ligi 8 miljonit Eesti krooni. Toetust antakse projektile alates 50 000 kuni 1 000 000 Eesti kroonini. Projektide kestus võib olla kuni 24 kuud. Nõutav omafinantseering on 5% projekti abikõlblikest kuludest.
 
Taotlusvoor on avatud kuni 16. juunini 2010 kl 17.00. Tööandja soolise võrdõiguslikkuse olukorra väljaselgitamise ning parendamiseks vajalike tegevuste elluviimise osas saab aga taotlusi esitada jooksvalt kuni eelarve vabade vahendite lõppemiseni.

Avatud vooru tutvustamiseks toimuvad huvilistele infopäevad: 20. mail Tallinnas ja 21. mail Tartus. Täpsem info ja eelregistreerimine SA Innove kodulehel.

Taotlusdokumentatsioon ning lisainfo taotlusvooru kohta on leitav SA Innove kodulehelt, meetme kohta leiab täiendavat infot Sotsiaalministeeriumi kodulehelt.

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara