Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
15.05 kl 19 “Ürgne kutse”
16.05 kl 19 “Ürgne kutse”
19.05 kl 19 “Hädaorg”
20.05 kl 19 “Hädaorg”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
14.05 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
15.05 kl 19 “Kirsiaed”
18.05 kl 19 “Hiilgav!”
18.05 kl 19 “Kõik on täis”
19.05 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
20.05 kl 19 “Grönholmi meetod”
Jõhvi Kontserdimajas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
14.05 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
15.05 kl 12 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
15.05 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”
16.05 kl 12 “Šoti torupillimängija”
16.05 kl 12 “High School Musical”
16.05 kl 16 “High School Musical”
18.05 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
18.05 kl 19 “Oskar ja Roosa Daam”
19.05 kl 11 “Oskar ja Roosa Daam”
20.05 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
20.05 kl 19 “Oskar ja Roosa Daam” 
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
14.05 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
14.05 kl 19 “Algus”
15.05 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
15.05 kl 19 “Tiramisu”
15.05 kl 19 “Mässajad”     
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
14.05 kl 19 “Nahkhiir”
15.05 kl 19 “Nahkhiir”
16.05 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
18.05 kl 19 “Maskiball”
19.05 kl 19 “Coppelia”
20.05 kl 19 “Nahkhiir”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
14.05 kl 20 Tallinna Ülikooli Kunstide Instituudi Koreograafia osakonna sümpoosioni etendusõhtu:
Rebecca Alson-milkman,
Sandra Chatterjee, Hana Van Der Kolk, Ana Flecha, Tee Kuubis
17.05 kl 19.30 KorFest Diplom 2010:
Sandra Palm +Kristina Raja
19.05 kl 19.30 KorFest: Oksana Titova & TLÜ Koreograafia II kursus, Siim Tõniste
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
18.05 kl 12.20 “Unenägu”
Aruküla Kultuuriseltsis   
Tallinna 20, Saaremaa

NO99
14.05 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
17.05 kl 19 “Pea vahetus”
18.05 kl 19 “Margarita ja Meister”
19.05 kl 19 “Margarita ja Meister”
20.05 kl 19 “Margarita ja Meister”
Sakala 3, Tallinn

PolygonTeater
16.05 kl 19 “Võõras” Hobuveskis
17.05 kl 19 “Võõras” Hobuveskis
Tüve 14-17, Tallinn

Rakvere Teater
14.05 kl 11 “Onu Remuse lood”
Rae kultuurikeskuses
14.05 kl 19 “Meie, mehed”
Rae kultuurikeskuses
14.05 kl 19 “39 astet”
15.05 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”
17.05 kl 19 “Eikellegimaa”
Eesti Draamateatris
18.05 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
18.05 kl 19 “Eikellegimaa”
19.05 kl 11 “Kaelkirjak”
19.05 kl 15 “Kaelkirjak”
20.05 kl 11 “Kaelkirjak”
20.05 kl 15 “Kaelkirjak”  
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
14.05 kl 19 “Hecuba pärast”
15.05 kl 19 “Hecuba pärast”
17.05 kl 19 “Meie, kangelased”
18.05 kl 19 “Meie, kangelased”
19.05 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
19.05 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
20.05 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
20.05 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Lai 23, Tallinn

Teoteater
14.05 kl 19 “Naine ja klarnet”
16.05 kl 12 “Nosipho/Aafrika kingitus”
16.05 kl 18 “Kõik armastavad Roosit”
Kuimetsa Rahvamajas
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
15.05 kl 19 “Lõõmav pimedus”
18.05 kl 19 “Lõõmav pimedus”
19.05 kl 19 “Lõõmav pimedus” 
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
14.05 kl 19 “Nii nagu taevas”
15.05 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”
16.05 kl 19 “Nii nagu taevas” Vanemuises
17.05 kl 19 “Stockmannid”
18.05 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”
18.05 kl 19 “Kolm meest paadis”
19.05 kl 19 “Nii nagu taevas”
20.05 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”
Võru kultuurimajas Kannel
20.05 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk” Võru kultuurimajas Kannel    
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
14.05 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Aruküla Kultuurimajas
16.05 kl 19 “Püha müristus”
Rannu Rahvamajas
20.05 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Kuusalu Rahvamajas 
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
14.05 kl 19 “Evita”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
15.05 kl 19 “Evita”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
16.05 kl 13 “Nukitsamees”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
16.05 kl 18 “Nukitsamees”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
18.05 kl 12 “Nukitsamees”
Vanemuise väikeses majas
18.05 kl 18 “Nukitsamees”
Vanemuise väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
14.05 kl 18 “Fanny ja Faggot”
18.05 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
19.05 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
20.05 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
16.05 kl 16 “Värvilised sabakesed”
Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Clazz
15.05 kl 22 Ain’t It Funky? -
Siim Aimla & The Funking Bastards
17.05 kl 21 Dance With Me -
Brian Melvin Trio & Jaanika Ventsel
18.05 kl 22 Carribean Night w/
James Werts
19.05 kl 22 Tiit Lauk 4tet & Inga Kaare
Vana turg 2, Tallinn

Estonia
14.05 kl 19 ERSO hooaja lõppkontsert
16.05 kl 17 “Hooaja lõppkontsert”
Bremeni Filharmoonikud, Eesti Rahvusmeeskoor, solist Ursula Hesse von den Steinen (metsosopran) 
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
16.05 kl 19 “Mustlasvanker”
Ooper-Kvartett koosseisus
Henno Soode (viiul), Eivin Toodo (viiul), Kerstin Tomson (vioola),
Mati Leibak (tšello). Kaastegev
Marko Matvere (laul, kitarr, tekst).
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide Klubi
14.05 kl 21 “Tartu aim”
Mimicry, Tiiu Kiik, Tallinn Daggers
18.05 kl 19 “Raudsaller”
Mihkel Raud, Hendrik Sal-Saller
Lai 37 taga, Tartu

Häädemeeste Seltsimaja
14.05 kl 19 “Hingemuusika”
G?raldine Casanova (sopran), Jaak Lutsoja (akordion), Tanel Liiberg (kontrabass)
Suurküla 2, Pärnumaa, Häädemeeste

Jõhvi Kontserdimaja
16.05 kl 19 Ivo Linna & tema Boogie-Woogie Bigband Tagasi tulevikku -
Elu rokib!
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru Loss
15.05 kl 19 A. Pillak (metsosopran),
J. Rand-Sirp (klaver)
Weizenbergi 37, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
20.05 kl 19.30 Festival Improtest:
üliõpilaste improvisatsioonikontsert
Pikk 20, Tallinn

Keila Miikaeli kirik
16.05 kl 15 “Hingemuusika”
Keelpillikvartett Prezioso
Keskväljak 1, Keila

Klubi Plink Plonk
15.05 kl 22 Mimicry/P-Jay
Vallikraavi 4, Tartu

Klubi Rock & Roll Heaven
14.05 kl 22 Morigani värske singli “Billiard” presentatsioon
Tiigi 76A, Tartu

Mustpeade maja
15.05 kl 19 “Kevadõhtu Mozartiga”
Helen Lokuta (sopran),
Tallinna Filharmoonikud, dirigent Eri Klas 
Pikk tn. 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
19.05 kl 19 Ivo Linna & tema Boogie-Woogie Bigband Tagasi tulevikku -
Elu rokib!
Estonia pst 9, Tallinn

NO99
14.05 kl 22 Jazzklubi: Giuseppe Di Gregorio Trio feat. Helin-Mari Arder
Sakala 3, Tallinn

Nõmme Kultuurikeskus
14.05 kl 17 X Rahvusvaheline
noortekonkurss Jazzartist 2010
15.05 kl 16 X Rahvusvaheline
noortekonkurss Jazzartist 2010
Turu plats 2, Tallinn

Puhas Kuld
15.05 kl 21 Röövel Ööbik
Lossi 15, Viljandi

Pärimusmuusika Ait
15.05 kl 18 “Lindude laul”
Estonia Seltsi Segakoor, Fred Jüssi
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja
15.05 kl 19 “Hooaja lõppkontsert”
Bremeni Filharmoonikud, Eesti Rahvusmeeskoor, solist Ursula Hesse von den Steinen (metsosopran)
16.05 kl 19 “Laulud tähtedega”
finaalkontsert
18.05 kl 19 Ivo Linna & tema Boogie-Woogie Bigband Tagasi tulevikku -
Elu rokib!
20.05 kl 20 VIII Pärnu Rahvusvaheline Koorifestival - Avakontsert
Aida 4, Pärnu

Püssirohukelder
14.05 kl 22 Untsakad
Lossi 28, Tartu

Rock Cafe
14.05 kl 22 HU? albumi ‘HU2’ esitluskontsert / Röövel Ööbik
15.05 kl 22 Jäääär – Tarvo “Tarz” Jaaksoo juubelipidustus!
Laval külalised, Tarzi ja Jääääre sõbrad
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
14.05 kl 19 “Hooaja lõppkontsert”
Bremeni Filharmoonikud, Eesti Rahvusmeeskoor, solist Ursula Hesse von den Steinen (metsosopran)
19.05 kl 19 “Seitseteist Kevadist Hetke” Suur filmimuusika kontsert
20.05 kl 19 Ivo Linna & tema Boogie-Woogie Bigband Tagasi tulevikku -
Elu rokib!
Vanemuise 6, Tartu

Võru kultuurimaja Kannel 
19.05 kl 19 Eric ‘Red Mouth’ Gebhardt (USA) ja Andres Roots (EST) 
Liiva 13, Võru

Väravatorn
15.05 kl 16 “Meiupuu”
Vanamuusikaansambel Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 
“Robin Hood”
kl 13.30, 16.15, 19.00, 21.45
“Hullud”
kl 15.15 (v.a. R), 17.25, 21.50; R kl 19.30
“Hargneva armastuse maja”
kl 14.15 (v.a. R), 18.35
“Varuplaan”
kl 11.45, 16.30, 20.45; R kl 14.15
“Viimane laul”
kl 12.15, 14.30, 21.15
“Elm Streeti luupainaja”
kl 18.00, 20.00, 22.00
“Raudmees  2”
kl 13.15, 19.30 (v.a. R, N); R kl 15.35
“Titaanide kokkupõrge”
kl 12.45 
“Punane elavhõbe”
kl 17.05, 19.15 (v.a. N)
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 11.30, 15.45 (v.a. R);
R kl 15.15
“Chloe”
N kl 19.15
“Lihtsalt liiga kuum”
N kl 19.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Kuidas taltsutada lohet” 3D
eesti keeles: kl 12.00, 15.00;
vene keeles: kl 12.20
“Põrgulik kohting”
kl 20.00, 22.10  
“Punane elavhõbe”
kl 21.20
“Titaanide kokkupõrge” 3D
kl 18.15, 21.00
“Päikesest rammestunud 2”
kl 14.20, 17.55, 21.25
“Avatar” 3D
kl 14.35
“Nanny McPhee ja suur pauk”
kl 11.55
“Raudmees 2”
kl 11.30, 14.10, 16.50, 19.30 (v.a. K), 22.15
“Viimane laul”
kl 11.40, 14.05, 16.30, 18.55
“Ma elasin Eesti Vabariigis”
kl 14.45
“Varuplaan”
kl 12.15, 14.40, 17.00, 19.20 (v.a. N), 21.45
“Elm Streeti luupainaja”
kl 12.25, 14.55, 17.20, 19.45 (v.a. N), 22.05
“Robin Hood”
kl 12.30, 15.30, 17.30, 18.30, 20.30 (v.a. N), 21.30
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 11.45, 13.45, 15.45, 18.00
“Halb politseinik: Sündmuspaik New Orleans” kl 12.10, 16.20, 19.00 (v.a. K), 21.35 (v.a. K)
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 11.30, 16.10
“Titaanide kokkupõrge” 3D
kl 22.10
“Avatar” 3D
kl 18.40
“Ookeanimaailm” 3D
eesti keeles: kl 14.00
“Robin Hood”
kl 12.15, 15.15, 18.15, 21.15
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Kuidas taltsutada lohet”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
L–P kl 11.45
“Päikesest rammestunud 2”
kl 20.15
“Raudmees 2”
vene keeles, eesti- ja venek. subtiitritega: kl 16.30
“Elm Streeti luupainaja”
kl 14.45, 17.00, 19.15, 21.30; L–P kl 12.30
“Robin Hood”
vene keeles, eesti- ja venek. subtiitritega:
kl 13.45, 19.00 (v.a. P, E), 21.45;
inglise keeles, eesti- ja venek. subtiitritega: P, E kl 19.00
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 14.15, 16.15, 18.15; L–P kl 12.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 
“Põrgulik kohting”
P kl 17.00, 19.05;
T–N kl 18.00, 20.05;
R, L kl 20.05
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel 
“Punane elavhõbe”
R, E, T kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Fantastiline härra Reinuvader”
kl 19.00; L–P kl 17.00 ,19.00
“Mäleta mind”
kl 21.00 
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Põrgulik kohting”
kl 21.40
“Kuidas taltsutada lohet” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 16.25     
“Mäleta mind”
kl 21.10 
“Printsess ja konn”
eesti keeles: kl 11.50
“Punane elavhõbe”
kl 13.00, 17.15, 21.20
“Titaanide kokkupõrge” 3D
kl 18.40
“Ookeanimaailm” 3D
eesti keeles: kl 14.10      
“Raudmees 2”
kl 14.00, 16.50, 19.25, 21.50
“Varuplaan“
kl 14.15, 16.30, 18.45, 21.00
“Elm Streeti luupainaja”
kl 15.00, 19.15, 22.00
“Viimane laul”
kl 12.15, 14.30, 16.40;
R–P kl 19.00
“Robin Hood”
kl 12.00, 15.15, 18.30, 21.30
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.10
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Ellinor Aiki (1893–1969).
Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, kuni 13.06
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Venemaa kunstikriitiku ja kunstikoguja Artemyi Troitsky kunstikogu näitus, kuni 29.05
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Neeme Külm, 17.05–05.06
Johnson ja Johnson, kuni 15.05     
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Vaateid ja vaatlusi” Marje Üksine,
kuni 19.05
“Kaunis maa Gruusia”
Fotonäitus, 17.05–05.06
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
Eesti Maalikunstnike Liidu kevadnäitus
“House-Party vol 2”, kuni 22.05
Maria - Kristiina Ulas, kuni 18.06
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Naeruvõlu” Aili Vahtrapuu, kuni 24.05             
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Rahvatarkus kodutekstiilidel”,
kuni 13.06
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05
“POPkunst Forever!”,
kuni märts 2010
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
„Superhero“ Johnny Amore,
foto, video (GER), kuni 22.05
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pika Puuga - Täie Rauaga!”
Tarrvi Laamannn, kuni 12.06 
Aida 4, Pärnu

Solaris
“Leonardo da Vinci:
Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06
Estonia pst 9, Tallinn

SooSoo Galerii
“S(n)HOW”
Eesti Kunstiakadeemia
Sisearhitektuuri osakonna tootedisaini näitus, kuni 19.05
Telliskivi 60a, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Alessandro Damiano
(Itaalia, kuraator Elnara Taidre), kuni 30.05
Harju 13, Tallinn

Tampere Maja
Viljandi Kultuuriakadeemia
tekstiilikunstnikud, kuni 31.05
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimaja
“Maal pxt” Mari Roosvalt, kuni 06.06
“Jumala Anatoomia”
Toomas Altnurme, Jüri Arrak,
Albert Gulk, Toomas Kalve,
Kaido Kirikmäe (näituse heli),
Inge Kudisiim, Peeter Laurits,
Ari Liimatainen (Soome),
Rauno-Thomas Moss, Navitrolla,
Rasmus Nora (Soome), Priit Pajos,
Priit Pangsepp, Per William Petersen,
Anne Rudanovski, Margus Rump,
Enn Põldroos, Mart Sander, Ain Vares,
kuni 06.06
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Tasakaaluhetk”
Mare Saare, Tiina Sarapu, Eeva Käsper, kuni 06.06
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Sinine”
Eesti Maalikunstnike Liit, kuni 03.06
“Kirgastumine” Kaljo Põllu, kuni 03.06
„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.
Kuraator Asko Mäkelä, 20.05–01.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Viimased kehad”,
noortenäitus, kuraator Kiwa, kuni 29.05
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Jaan Paavle 70” Maalid. Video. Performance, kuni 19.05
Reti Saks
Graafika ja skulptuur, 20.05–09.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Nahakunstnike Liit, kuni 28.05
Anna Hints, Marja- Liisa Plats,
kuni 28.05
Krista Simson, kuni 28.05    
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara