Puhkepäev:  manipuleerimise meistriklass

Ühtne Eesti oli parim poliitpalagan, mida minu silmad on nägema juhtunud. Irooniat, manipulatsioone, tõsimeelsust, metafoore ning otsekoheseid, kriitilisi, ent samas ausaid sõnumeid tulistati nagu miinipildujast.

See oli üks õige pikk aga suurepärane etendus, mis algas pihta märtsis pressikonverentsiga ning jätkus kuni võiduka kulminitsioonini utopistlike lubaduste andmise, plakatite sodimise, poliitelu puust ja punaseks maailvate valimiskooli klippide esitamise ning kõiksuguste intervjuude ja esinemistega meediakanalites, mis erinevates ringkondades palju sahinaid tekitasid.
Poliitika ning Eesti riigis toimuva vastu rohkem või vähem huvitundev kodanik sai rohkelt mõtlemisainet ja meeldetuletusena Tiit Ojasoolt teadmise, et ta on vaba... Eks selle vabaduse ja vaba olemisega tule varsti valijal taas (nüüd ehk äkki mõnevõrra uues valguses) midagi mõistlikku peale hakata.

Sest nagu on kunagi öelnud Briti poliitik Aneurin Bevan, kes oma ameti köögipoolt hästi tundis “Me kõik teame, mis juhtub keset teed seisma jäävate inimestega. Neist sõidetakse lihtsalt üle”. Ja nii see kahjuks on.
Suurepärane idee ja teostus algusest lõpuni ühes meisterlike osatäitmiste, teravate kõnede ning vastamata küsimustega.   

MIS ON MIS

Ühtne Eesti suurkogu
7. mail Saku Suurhallis
Hinnang: 9 punkti

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara