Eesti Postiga võib nüüdsest pakke saata kontorist lahkumata

Eesti Post avas uue veebikeskkonna aadressil kuller.post.ee, mille vahendusel on kõigil võimalik pakke saata.

Uus keskkond on lihtne ja kasutajasõbralik, pakid on jagatud kolme kaalukategooriasse ning tasumine ja aadresskaardi vormistamine toimub sama veebikülje vahendusel. Võimalik on nii kuller koju pakile järele tellida kui viia tasutud saatekulu ja vormistatud aadresskaardiga pakk ise postkontorisse ja see seal ilma järjekorras seismata letis üle anda. Kõik veebikeskkonnas vormistatud pakid toimetatakse saajale kulleriga kätte ning saatja saab veebikeskkonnas jälgida, millal see täpselt toimus.

"Eesti Posti jaoks on tegemist väga olulise uue rakendusega," tõdeb posti- ja logistikaettevõtte logistikadivisjoni juht Ansi Arumeel. "Seni said ainult lepingulised kliendid pakile kulleri järele tellida ja arveldamine toimus igakuise arve alusel. Nüüd võib ettemaksu kaudu teenuse eest tasudes kulleri järele kutsuda igaüks. Paki teele panemiseks on veebikeskkonnas vaja teha vaid 3-4 lihtsat sammu.”

 Antud veebikeskkond on mõeldud eelkõige eraklientidele ja neile väiksematele äriklientidele, kes kasutavad kullerteenust ebaregulaarselt. Suuremate mahtudega äriklientide jaoks töötab analoogne, kuid laiema põhi –ja lisateenuste valikuga veebikeskkond (EPLIS Veeb) juba eelmise aasta algusest. Veebipõhised lahendused on kasulikud nii kliendile kui Eesti Postile. Klient ei pea aega kulutama aega postkontorisse minekule, seal järjekorras seismisele ja käsitsi aadresskaartide täitmisele ning tal tekib ülevaade oma saadetiste liikumisest. Posti- ja logistikaettevõtte jaoks jäävad aga ära saadetise sisestamise ja arveldamisega seotud protseduurid klienditeenindusletis.

 


 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara