Homme avatakse  Tallinna lillefestival 

Homme avatakse Tornide väljaku pargis rahvusvaheline Tallinna lillefestival 2010.

 Aia teemadeks on sel aastal "Vanaema lillepeenar" ja "Aed kui paradiis". Väliskülalistest on sel aastal esindatud Moskva, Helsingi, Riia ja Bakuu ning 27 osalejat on meie oma erinevatest aiandusega või aiandusarhitektuuriga  seotud firmadest.

Kadrioru pargi direktori Ain Järve sõnul on ettevalmistustööd 31 iluaia rajamiseks tehtud. „Homsel avaüritusel saab pildi iluaedade arhitektuursetest lahendusest, kuid istutustööd tehakse lähinädalatel ja siis saab lilleaedade ilu nautida kuni festivali lõpuni 28. augustil,“ selgitas Järve. „Sel aastal valvavad Tornide väljaku pargi lilleaedades korda sotsiaalsetel töökohtadel töötavad 15 pargivahti, kes löövad vajadusel käed külge ka iluaedade hooldustöödel.“

Lillefestivali avakontserdil Tornide väljaku pargis esinevad Marvi Vallaste, Maarja ja Rein Rannap. Õhtu lõpetab ilutulestik. Üritused on linlastele ja linna külalistele tasuta.

Rajatavate ilu-ja teemaaedade kavanditega ja lillefestivali ürituste kavaga saab tutvuda lillefestivali kodulehel www.lillefestival.tallinn.ee.

 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara