Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

A.H. Tammsaare nim. Teater
24.05 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod”
Vene 6, Tallinn

Eesti Draamateater
21.05 kl 19 “Kõik on täis”
22.05 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
25.05 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
25.05 kl 19 “Aabitsa kukk”
26.05 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Endla Teater
21.05 kl 19 “Ballettmeister”
22.05 kl 12 “Kolm põrsakest ja hea hunt”
22.05 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
24.05 kl 19 “Mässajad” teatris NO99  
26.05 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Eidapere rahvamajas
26.05 kl 16 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Aruküla Kultuurimajas    
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
21.05 kl 19 “Kolm musketäri”
22.05 kl 19 “Cosi fan tutte”
25.05 kl 19 “Kahe linna duett”
26.05 kl 19 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
27.05 kl 19 “Cyrano de Bergerac”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
25.05 kl 19.30 KorFest:
Cid Pearlman (USA) Performance Projects
26.05 kl 19.30 KorFest:
Cid Pearlman (USA) Performance Projects
Pikk 20, Tallinn

Komöödiateater
27.05 kl 19 “Kuidas dresseerida meest” Rakvere Teatris
Anne 32-39, Tartu

Kuressaare Linnateater
18.05 kl 12.20 “Unenägu”
Aruküla Kultuuriseltsis   
Tallinna 20, Saaremaa

NO99
21.05 kl 19 “Pea vahetus”
24.05 kl 18 “Tallinn – meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
24.05 kl 19 “Mässajad”
25.05 kl 18 “Tallinn – meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
25.05 kl 19 “Praht, linn ja surm”
26.05 kl 19 “Praht, linn ja surm”
27.05 kl 18 “Tallinn – meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
27.05 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Sakala 3, Tallinn

Oma Lava
23.05 kl 19 “Türgi oad ehk Armastuslugu eesti moodi” Telliskivi
Loomelinnakus Tallinnas
www.omalava.ee

PolygonTeater
23.05 kl 19 “Võõras” Hobuveskis
Tüve 14-17, Tallinn

Tallinna Linnateater
21.05 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
21.05 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
22.05 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
22.05 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
24.05 kl 19 “Keskööpäike”
24.05 kl 19 “Homme näeme”
25.05 kl 19 “Keskööpäike”
25.05 kl 19 “Homme näeme”
26.05 kl 19 “Iguaani öö”
26.05 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
27.05 kl 19 “Iguaani öö”
27.05 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
Lai 23, Tallinn

Teoteater
23.05 kl 12 “Siilipoeg avastab
maailma”
25.05 kl 19 “Kõik (s)ängis”
27.05 kl 19 “Naine ja klarnet”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
21.05 kl 19 “Lõõmav pimedus”
25.05 kl 19 “Lõõmav pimedus”
26.05 kl 19 “Lõõmav pimedus” 
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
21.05 kl 19 “Arkaadia”
Vanemuise väikeses majas
22.05 kl 19 “Teatrisõprade kohvikuõhtu” Ugala Teatri kohvikus    
Vaksali 7, Viljandi

KONTSERTI

Cafe Amigo
21.05 kl 22 Thea Austin
Viru väljak 4, Tallinn

Clazz
22.05 kl 22 Lin’s System
Vana turg 2, Tallinn

Club Illusion
22.05 kl 23 Hu?
Raatuse 97, Tartu

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
22.05 kl 19 “Juhan Viidingu laulude õhtu” Jaagup Kreem - laul ja sõna,
Taavi Langi - kitarr, Tiit Kikas - viiul, flööt, löökriistad, live-elektroonika 
Lai 1, Tallinn

Estonia
26.05 kl 19 Tallinna Kammerorkester,
solist Aljona Bajeva (viiul),
dirigent Vladimir Ziva 
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
25.05 kl 19 “Vanad armastuskirjad” R.Valgre laulud 
Estonia pst 4, Tallinn

Haapsalu toomkirik
21.05 kl 20 Hortus Musicus
Posti 34, Haapsalu

Hobuveski
21.05 kl 20 “Päike läbi tuhapilve -
Põhjamaade heliloojate muusika”
Lai tn. 47, Tallinn

Mederi saal
21.05 kl 19 “Muinasjutulised pildid”
Vilniuse Keelpillikvartett ja solistid
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Mustpeade maja
22.05 kl 20 “Bazaar -
Tantsivad trummid” Peaesineja
Eestimaine etnotrummitrupp Romb  
23.05 kl 18 “Ajaviide heas seltskonnas“ Saltatores Revalienses, Rondellus
27.05 kl 19 Valerian Shiukashvili
(Gruusia)
Pikk tn. 26, Tallinn

NO99
21.05 kl 22 Jazzklubi: Brian Melvin 4tet-Melvin, Sööt,Soo, Malgand
25.05 kl 21.30 Jazzklubi: Otsakool
esitleb – Lauljate kontsert-eksam
Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld
25.05 kl 21 Jazzliit: Gruuv Group
Lossi 15, Viljandi

Pärimusmuusika Ait
22.05 kl 18 Margus Aru plaadiesitluskontsert
Tasuja pst 6, Viljandi

Rock Cafe
21.05 kl 22 Popidiot, Toe Tag, Mimicry
22.05 kl 20 “Kunst Katuse Alla” Mahavok, Antonina, QueenNaive jpt.
Tartu mnt. 80d, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 
“Chloe”
kl 12.45, 17.30, 19.30, 21.30
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 12.30, 14.45, 17.05, 19.15, 21.25
“Robin Hood”
kl 11.30, 16.15, 19.00 (v.a N), 21.50
“Hullud”
kl 15.20, 22.10
“Varuplaan”
kl 17.45, 20.00 (v.a K)
“Viimane laul”
kl 11.45, 14.05, 18.30
“Elm Streeti luupainaja”
kl 16.25, 20.35
“Raudmees  2”
kl 15.15
“Punane elavhõbe”
kl 14.15
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 13.15
“Mullivanniga minevikku”
K kl 20.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Kuidas taltsutada lohet” 3D
eesti keeles: kl 12.00, 15.00;
vene keeles: kl 12.20   
“Titaanide kokkupõrge” 3D
kl 18.15, 21.00
“Päikesest rammestunud 2”
kl 18.40
“Avatar” 3D
kl 14.35
“Raudmees 2”
kl 14.10, 19.15, 21.55
“Viimane laul”
kl 11.50, 16.50
“Varuplaan”
kl 11.40, 14.00, 16.20, 22.10
“Elm Streeti luupainaja”
kl 13.35, 20.00, 22.15
“Robin Hood”
kl 12.30, 15.30, 17.30, 18.30 (v.a N), 20.30 (v.a E), 21.30
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 11.35, 15.50, 18.00
“Halb politseinik: Sündmuspaik New Orleans”
kl 14.45 (v.a P), 19.10 (v.a R, L), 21.45 
“Chloe”
kl 12.45, 14.55, 17.15, 19.40, 22.00
“Nukitsamees”
kl 11.25, 13.05, 17.20
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 12.15, 14.40, 17.10, 19.30, 22.00
“Luuserid”
kl 11.55, 14.20, 16.40, 19.00 (v.a N), 21.20
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 13.45
“Titaanide kokkupõrge” 3D
kl 22.10
“Avatar” 3D
kl 18.40
“Ookeanimaailm” 3D
eesti keeles: kl 11.30, 16.15
“Robin Hood”
kl 12.15, 15.15, 18.15, 21.15
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Kuidas taltsutada lohet”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
L–P kl 11.45
“Päikesest rammestunud 2”
kl 20.00
“Raudmees 2”
vene keeles, eesti- ja venek. subtiitritega: kl 13.45
“Elm Streeti luupainaja”
kl 20.45; L–P kl 12.30
“Robin Hood”
vene keeles, eesti- ja venek. subtiitritega:
kl 16.15, 19.00 (v.a P, E), 21.45;
inglise keeles, eesti- ja venek. subtiitritega: P, E kl 19.00
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 14.00, 16.00, 18.00; L–P kl 12.00
“Punane elavhõbe”
kl 14.45, 16.45, 18.45
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 
“Punane elavhõbe”
P, E, N kl 17.55, 20.00;
T, K kl 18.55, 21.00;
R kl 20.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel 
“Põrgulik kohting”
R, E kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Põrgulik kohting”
kl 19.00
“Leegion”
kl 21.00  
Papiniidu 50,  Pärnu

Solarise kino 
“Kuidas taltsutada lohet” 3D
eesti keeles: kl 16.10;
vene keeles: kl 13.55       
“Printsess ja konn”
eesti keeles: L–P kl 12.15
“Punane elavhõbe”
kl 15.30, 19.45
“Titaanide kokkupõrge” 3D
kl 20.50
“Ookeanimaailm” 3D
eesti keeles: kl 12.00      
“Raudmees 2”
kl 18.00, 20.40 (v.a N)
“Varuplaan“
kl 14.30, 16.45, 19.00 (v.a R, N), 21.10
“Elm Streeti luupainaja”
kl 21.45
“Viimane laul”
kl 13.15, 17.30
“Robin Hood”
kl 11.50, 14.50, 17.45, 21.00
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka” 3D
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 13.00, 15.25, 18.30

NÄITUS

ArtDepoo
Venemaa kunstikriitiku ja kunstikoguja Artemyi Troitsky kunstikogu näitus, kuni 29.05
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Neeme Külm, kuni 05.06      
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
Eesti Maalikunstnike Liidu kevadnäitus
“House-Party vol 2”, kuni 22.05
Maria-Kristiina Ulas, kuni 18.06
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Rahva tahe” Reimo Võsa-Tangsoo, 26.05–07.06
“Naeruvõlu” Aili Vahtrapuu, kuni 24.05             
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Rahvatarkus kodutekstiilidel”,
kuni 13.06
Pikk 8, Viljandi

Pärnu Kunstnike Maja
“Kõik me oleme Aadama pojad”
Kuzja Zverev, 25.05–19.06
“Superhero“ Johnny Amore,
foto, video (GER), kuni 22.05
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pika Puuga – Täie Rauaga!”
Tarrvi Laamannn, kuni 12.06 
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Alessandro Damiano
(Itaalia, kuraator Elnara Taidre), kuni 30.05
Harju 13, Tallinn

Tampere Maja
Viljandi Kultuuriakadeemia
tekstiilikunstnikud, kuni 31.05
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimaja
“Maal pxt” Mari Roosvalt, kuni 06.06
“Jumala Anatoomia”
Toomas Altnurme, Jüri Arrak,
Albert Gulk, Toomas Kalve,
Kaido Kirikmäe (näituse heli),
Inge Kudisiim, Peeter Laurits,
Ari Liimatainen (Soome),
Rauno-Thomas Moss, Navitrolla,
Rasmus Nora (Soome), Priit Pajos,
Priit Pangsepp, Per William Petersen,
Anne Rudanovski, Margus Rump,
Enn Põldroos, Mart Sander, Ain Vares,
kuni 06.06
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Tasakaaluhetk”
Mare Saare, Tiina Sarapu, Eeva Käsper, kuni 06.06
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu


 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara