Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
02.06 kl 19 “Mahhinaarium” esietendus
03.06 kl 19 “Mahhinaarium”
Kaarli pst 9, Tallinn

A.H. Tammsaare nim. Teater
03.06 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod”
Vene 6, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
29.05 kl 12 “Metsakülad”
Lai 1, Tallinn

Emajõe Suveteater
28.05 kl 11 “Lolla”
29.05 kl 11 “Lolla”
01.06 kl 11 “Lolla”
01.06 kl 19 “Lolla” 
02.06 kl 11 “Lolla” 
03.06 kl 11 “Lolla”
Jaama 14, Tartu

Estonia
28.05 kl 19 “Kolm musketäri”
29.05 kl 12 “Ooperigala lastele”
29.05 kl 12 “Meeletu rüütel”
29.05 kl 19 “Cyrano de Bergerac”
30.05 kl 17 “Nahkhiir”
01.06 kl 19 “Nahkhiir”
02.06 kl 19 “Minu veetlev leedi”
03.06 kl 19 “Nahkhiir”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
28.05 kl 18 Maikellukese Päevad 2010
Pikk 20, Tallinn

Komöödiateater
29.05 kl 19 “Kuidas dresseerida meest” Tartu Püssirohukeldris
Anne 32-39, Tartu

NO99
28.05 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
28.05 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
01.06 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
02.06 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
02.06 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
02.06 kl 20 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
03.06 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
03.06 kl 19 “Pea vahetus”
03.06 kl 20 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
Sakala 3, Tallinn

Oma Lava
30.05 kl 19 “Türgi oad ehk Armastuslugu eesti moodi”
Telliskivi Loomelinnakus Tallinnas
www.omalava.ee

Rakvere Teater
03.06 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
28.05 kl 18 “Tõde ja õigus. Teine osa”
28.05 kl 19 “Pikk pink”
29.05 kl 18 “Tõde ja õigus. Teine osa”
29.05 kl 19 “Pikk pink”
01.06 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
01.06 kl 19 “Hecuba pärast”
02.06 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
03.06 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
03.06 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
Lai 23, Tallinn

Tartu Üliõpilasteater
28.05 kl 19 “Püüdetult ulbib laia jõe laisal voolul roheline konn”
Üheksa jaapani kyogen`i Tampere Majas
29.05 kl 16 “Püüdetult ulbib laia jõe laisal voolul roheline konn” Tampere Majas
02.06 kl 19 “Püüdetult ulbib laia jõe laisal voolul roheline konn” Tampere Majas
03.06 kl 19 “Püüdetult ulbib laia jõe laisal voolul roheline konn” Tampere Majas
Jaani 4, Tartu

Teoteater
28.05 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
29.05 kl 19 “Lõõmav pimedus”  
Vene 14, Tallinn

Vana Baskini Teater
28.05 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Keila Kultuurikeskuses
29.05 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Viljandi teatris “Ugala”   
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vene Teater
28.05 kl 14 “Kuningas Rästahabe”
28.05 kl 19 “Ohtlikud suhted”
Vabaduse väljak 5, Tallinn

Viljandi Nukuteater
30.05 kl 16 “Kas naeris?”
01.06 kl 16.30 “Nif Nuf Naf-i lugu”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
31.05 kl 19 “Kuningas Lear”
01.06 kl 19 “Kuningas Lear”
03.06 kl 19 “Kuningas Lear”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Cabaret Rhizome
29.05 kl 20 Ain Agan ja Oleg Pissarenko
Kaarli pst 9, Tallinn

Clazz
29.05 kl 22 Around The World: Senegal - Ndioba & Topoto band
Vana turg 2, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
01.06 kl 19 Suur lastekaitsepäeva
kontsert  
Lai 1, Tallinn

Estonia
28.05 kl 19 “Eino Tamberg 80”
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
Rauno Elp (bariton), Indrek Vau (trompet), Toomas Vavilov (klarnet),
dirigent Paul Mägi 
Estonia pst 4, Tallinn

Haapsalu piiskopilinnus
28.05 kl 20 Ansambel Paabel /
Nargen Festival 2010
Posti 3, Haapsalu

Haapsalu toomkirik
30.05 kl 19 “Hümnid Läänerannikult”  Nargen Festival 2010
Posti 34, Haapsalu

Intsikurmu lauluväljak
29.05 kl 19 “Uma Pido pääkontsõrt”
Võrokeeline laulu- ja rahvapido
Põlva

Kanuti Gildi Saal
28.05 kl 22 Maikellukese Päevad 2010: Estonian Bad Dream Big Band
Pikk 20, Tallinn

Klubi Plink Plonk
28.05 kl 20 Paha Polly -plaadiesitluskontsert. Animal Drama
29.05 kl 22 Unplugged Pedigree,
Toe Tag
03.06 kl 22 Aides
plaadiesitluskontsert
Vallikraavi 4, Tartu

Nokia Kontserdimaja
28.05 kl 19 “Meile meeldib!”
Kogupere kontsert Meero Muusiku lastelt ja noortelt. Külalisesinejad Carolina ja Jete tantsustuudiotest, tantsuteatrist
Tee Kuubis, Dave Benton, Mirjam Dede jt.
29.05 kl 19 Ljube, juubeli-kontserttuur
31.05 kl 19 Buena Vista Social Club kontsert
02.06 kl 19 Jazzkaar - Concha Buika
Estonia pst 9, Tallinn

Novell restoran-lounge
28.05 kl 21 Hedvig Hanson ja
Andre Maaker
Narva mnt 7c, Tallinn

NO99
28.05 kl 22 Jazzklubi:
Lõpueksam 2010 / EMTA üliõpilased
02.06 kl 21.45 Jazzklubi:
Festival Visioon Avajämm
Sakala 3, Tallinn

Pärimusmuusika Ait
28.05 kl 20 Vägilased koos Lauri Õunapuu, Tarmo Noormaa ja Tiit Kikase viiulitüdrukutega
01.06 kl 16 “Diplomon”
Lauri Lüdimoisi kontsert
02.06 kl 19 Jaapani trummide meister Ichitaro Tuule ja kõue tuur
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja
30.05 kl 17 “Rändavad laulud”
Pärnu Filharmoonia hooaja lõppkontsert  
Aida 4, Pärnu

Riisipere Kultuurimaja
29.05 kl 19 „Tea For Two” /
“Tee kahele“ Hanna-Liina Võsa (laul),
Tarmo Eespere (klaver)
Nissi tee 53C, Riisipere

Rock Cafe
28.05 kl 19 The Watch
“The Watch plays Genesis - Blue Show”
29.05 kl 21 “Jägermeister Rock Liiga 2010 finaal”: Tanel Padar & The Sun, Kongomania, Still Haunts Me, Epordwerk, Aides, Taavi Peterson & Üdi, Oneword*
03.06 kl 20 Malcolm Lincoln albumi “Loaded With Zoul” esitluskontsert.
Orelipoiss, Dr Love, Vaiko Eplik
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Rockclub Tapper
29.05 kl 20 Sõpruse Puiestee uue CD-singli esitlus. Mai Skizo ja Forthee 
Pärnu mnt 158g, Tallinn

Tallinna Raekoda
28.05 kl 19 “Fryderyk Chopin 200”
Vardo Rumessen (klaver) 
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Athena Keskus
03.06 kl 19 Jaapani trummide meister Ichitaro Tuule ja kõue tuur
Küütri 1, Tartu

Von Krahli Teater
02.06 kl 19 “La Testa”
Triin Ella (laulja), Sirje Mõttus (akordionist), Raivo E. Tamm (näitleja)
Rataskaevu 10, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 
“Mullivanniga minevikku”
kl 12.30, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 11.30, 13.50, 16.10, 18.45, 21.30
“Nukitsamees”
kl 12.00
“Purustatud õhuloss”
kl 17.30, 20.45
“Chloe”
kl 14.15, 19.15 (v.a. T–N); T–N kl 16.45
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 15.45, 18.00, 20.15
“Robin Hood”
kl 16.30 (v.a. T, K, N), 21.15
“Varuplaan”
kl 15.15
“Viimane laul”
kl 12.45
“Elm Streeti luupainaja”
kl 22.10
“Raudmees  2”
kl 13.15
“Shrek nüüd ja igavesti”
T–N kl 18.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Kuidas taltsutada lohet” 3D
eesti keeles: kl 15.00, 17.50;
vene keeles: kl 12.10   
“Titaanide kokkupõrge” 3D
kl 14.45
“Avatar” 3D
kl 20.30 (v.a. N)
“Raudmees 2”
kl 14.10 (v.a. T), 16.55 (v.a. K, N),
19.35 (v.a. K, N)
“Viimane laul”
kl 12.20, 17.15 (v.a. K)
“Varuplaan”
kl 11.35, 16.35, 18.55
“Elm Streeti luupainaja”
kl 11.55, 22.15
“Robin Hood”
kl 12.00, 18.00 (v.a. N), 21.00
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 11.30, 15.45
“Halb politseinik: Sündmuspaik New Orleans”
kl 14.00, 21.30 
“Chloe”
kl 14.55 (v.a. K), 19.40, 21.50 
“Nukitsamees”
kl 11.45, 15.50 (v.a. K)
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 13.25, 17.40, 20.00, 22.20
“Luuserid”
kl 13.30, 17.30 (v.a. K), 19.50, 22.10
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 11.40, 14.15, 16.50, 19.20, 21.55
“Mullivanniga minevikku”
kl 12.30, 14.50, 17.25, 19.45, 22.00
“Runaways”
kl 12.15, 14.40, 17.05, 19.25, 21.45
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: kl 11.30, 17.30 (v.a. T–N)
“Avatar” 3D
kl 14.00
“Robin Hood”
kl 19.15, 22.00
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.45, 22.15
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Päikesest rammestunud 2”
L kl 20.15
“Raudmees 2”
vene keeles, eesti- ja venek. subtiitritega: kl 16.00
“Robin Hood”
vene keeles, eesti- ja venek. subtiitritega:
kl 18.30 (v.a. P), 21.15; L–P kl 13.15
inglise keeles, eesti- ja venek. subtiitritega: P kl 18.30
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 14.15, 18.15; L–P kl 12.15
“Punane elavhõbe”
kl 16.15, 20.15 (v.a. L)
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 14.00, 16.30, 19.00, 21.30; L–P kl 11.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 
“Hargneva armastuse maja”
P, K kl 17.45, 20.00;
T kl 18.45;
R, L, N kl 19.45
Raekoja 8, Kuressaare

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 18.30, 21.00; L–P kl 16.00   
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Kuidas taltsutada lohet” 3D
eesti keeles:
kl 11.35 (v.a. T), 16.10  (v.a. T); T kl 12.00       
“Punane elavhõbe”
kl 13.00, 19.45       
“Raudmees 2”
kl 15.00, 21.00 (v.a. N); N kl 21.20
“Varuplaan“
kl 14.30, 19.15
“Elm Streeti luupainaja”
kl 21.50
“Viimane laul”
kl 17.30
“Robin Hood”
kl 11.45, 14.45, 18.00 (v.a. N),
21.10 (v.a. N); N kl 21.00
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka” 3D
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 14.00 (v.a. T), 18.40 (v.a. T); T kl 16.55
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 14.15, 16.30, 19.00, 21.20 (v.a. N)
“Luuserid”
kl 16.45, 21.40
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 11.00, 13.30, 16.00, 18.45, 21.30
“The Runaways”
kl 13.15, 15.45, 18.15, 20.45
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: T kl 14.30, 19.00
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Ellinor Aiki (1893–1969).
Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, kuni 13.06
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Jaanika Peerna, 02.06–30.06
Venemaa kunstikriitiku ja kunstikoguja Artemyi Troitsky kunstikogu näitus, kuni 29.05
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Neeme Külm, kuni 05.06      
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
Giuseppe Melani maalid,
kuni 26.06
“Kaunis maa Gruusia”
Fotonäitus, kuni 05.06
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
Maria - Kristiina Ulas, kuni 18.06
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Tahtsime kõige paremat ... ”
Reimo Võsa-Tangsoo, kuni 07.06             
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Rahvatarkus kodutekstiilidel”,
kuni 13.06
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05
“POPkunst Forever!”,
kuni märts 2010
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Kõik me oleme Aadama pojad”
Kuzja Zverev, kuni 19.06
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pika Puuga - Täie Rauaga!”
Tarrvi Laamannn, kuni 12.06 
Aida 4, Pärnu

Solaris
“Leonardo da Vinci:
Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06
Estonia pst 9, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Odessa” veinitehas esitleb:
Odessa punk  (kuraator Anders Härm), 03.06–27.06
Alessandro Damiano
(Itaalia, kuraator Elnara Taidre), kuni 30.05
Harju 13, Tallinn

Tampere Maja
Viljandi Kultuuriakadeemia
tekstiilikunstnikud, kuni 31.05
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimaja
“Maal pxt” Mari Roosvalt, kuni 06.06
“Jumala Anatoomia”
Toomas Altnurme, Jüri Arrak,
Albert Gulk, Toomas Kalve,
Kaido Kirikmäe (näituse heli),
Inge Kudisiim, Peeter Laurits,
Ari Liimatainen (Soome),
Rauno-Thomas Moss, Navitrolla,
Rasmus Nora (Soome), Priit Pajos,
Priit Pangsepp, Per William Petersen,
Anne Rudanovski, Margus Rump,
Enn Põldroos, Mart Sander, Ain Vares,
kuni 06.06
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Tasakaaluhetk”
Mare Saare, Tiina Sarapu, Eeva Käsper, kuni 06.06
Raekoja plats 18, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”
Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Sinine”
Eesti Maalikunstnike Liit, kuni 03.06
“Kirgastumine” Kaljo Põllu,
kuni 03.06
„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.
Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Viimased kehad”,
noortenäitus, kuraator Kiwa, kuni 29.05
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
Reti Saks
Graafika ja skulptuur, kuni 09.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Nahakunstnike Liit, kuni 28.05
Anna Hints, Marja- Liisa Plats,
kuni 28.05
Krista Simson, kuni 28.05    
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara