Puhkepäev: Wadaiko suurmeister tuuritab Eestis

Inchitaro, Jaapani trummar annab kolmes Eesti linnas juuni alguses kontserdi, kus kõlab üheskoos käre trummimürin ja õrn flöödimäng.

Aastatel 2008. ja 2009. Eestis esinenud trummar Inchitaro on taas tagasi. Sedapuhku “Tuule ja kõue” kontserttuuriga, mis külastab lisaks Eesti linnadele ka naaberriike, Rootsit ja Soomet.

Inchitaro on  wadaiko trummide üks esinumbreid maailmas. Tema muusikas segunevad omavahel traditsiooniline Jaapani muusika ja erinevad rütmid jazzist, rokist ning Korea stiilis trummide mängust.

Tallinnas, Viljandis ja Tartus toimuvatel kontsertidel püüabki artist erinevaid stiile ja ideid kombineerides anda edasi aastaaegade vaheldumist Jaapanis. Eeskätt keskendub Inchitaro aga tuule ja kõue tähtsusele ja olulisusele ning tuule- ja kõuejumala rollile inimese elu ja käekäigu kujundamisel.

Lisaks oo-daiko (suur trumm), shime-daiko (kõrge heliga trumm), okedo-daiko (nööridega häälestatav trumm) ja kutsugi-daiko helidele illustreerivad Jaapani aastaaegade vaheldumist ka õrnad flöödihelid.
Kontserdil astuvad ülesse veel flöödimängija Neeme Punder Eesti Kontserdist, naislöökpillimängija Hele-Riin Uib ja esimesel, Tallinnas toimuval kontserdil ka Arsise Kellade Kooli noored.

Ichitaro – Tuule ja kõue tuur 2010
1. juunil Tallinna Lauluväljaku Klaassaalis
2. juunil Viljandi Pärimusmuusika Aidas
3. juunil Tartus Athena Keskuses 
Piletid: 100–375 krooni, lastele kuni 4. eluaastani sissepääs tasuta
www.piletilevi.ee, http://ichitaro.wonderstation.eu/


 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara